اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در قسمت
    درخواست ساخت اکانت آیتونز مطرح بفرمایید تا براتون بسازن

زندگی شاید همین باشد
    یک فریب ساده و کوچک

نظر

• پاسخ

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
      در قسمت
      درخواست ساخت اکانت آیتونز مطرح بفرمایید تا براتون بسازن

زندگی شاید همین باشد
      یک فریب ساده و کوچک
      شرمنده من گشتم تو انجمن پیدا نکردم میشه لطف کنید لینکشو بزارید ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط bsa14 نمایش پست ها
        شرمنده من گشتم تو انجمن پیدا نکردم میشه لطف کنید لینکشو بزارید ممنون
        بفرمایید:
        http://www.i-phone.ir/forums/showthread.php?t=64775

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان یه مشکلی بیش اومده من نیو ایبد رو جیل کردم مشکلی نداشت بعدش هد swirly sms رو نصب کرم ایبد هم بالا نمیاد رو لوگوی ابل میمونه چیکارش کنم لطفا کمکم کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط hatefg نمایش پست ها
            سلام دوستان یه مشکلی بیش اومده من نیو ایبد رو جیل کردم مشکلی نداشت بعدش هد swirly sms رو نصب کرم ایبد هم بالا نمیاد رو لوگوی ابل میمونه چیکارش کنم لطفا کمکم کنین
            home + power رو 10 ثانیه با هم نگه دارید احتمال زیاد درست میشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط ..:alireza:.. نمایش پست ها
              home + power رو 10 ثانیه با هم نگه دارید احتمال زیاد درست میشه .
              نه جناب چند بار کردم این کارو درست نشد

نظر

• دوستان کسی نیست کمک کنه؟

نظر

• دوستان من هم آیکون سافاری و میلم نیست
                  البته سرچ که میکنم میاره
                  چیزی هم از سیدیا نصب نکردم

نظر

• نوشته اصلی توسط hatefg نمایش پست ها
                    دوستان کسی نیست کمک کنه؟
                    سلام
                    شما میتونید با نرمافزار ifunbox برنامه ای رو که از سیدیا نصب کردید پاک کنید بعد دستگاهتون بالا میاد(لطفا از نرم افزار های کرک شده در سیدیا استفاده نکنید تا همچین مشکلی پیش نیاد اگر به نرم افزار نیاز دارید نرم افزار را خریداری کنید)
                    اگر روش بالا عملی نشد ( یا حالشو نداشنید ) ریستور کنید

نظر

• سلام بچه ها
                      من ای پدم رو جلبرک کردم و چند تا نرم افزار نصب کردم بعد الان صدا سیستمم رفته ،یعنی صدا غیر از زمانی که موزیک اجرا میشه دیگ هیچ جایی صداش در نمیاد!!
                      دفعه قبلی این طوری بود که مجبور شدم reset all settin بزنم و دیگه بالا نیمد
                      سوال بعدیم اینه که دادمش بازار واسم درستش کرد ،چطوری این کار و کرد؟؟؟
                      ممنؤن میشم سوالامو جواب بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
                        سلام بچه ها
                        من ای پدم رو جلبرک کردم و چند تا نرم افزار نصب کردم بعد الان صدا سیستمم رفته ،یعنی صدا غیر از زمانی که موزیک اجرا میشه دیگ هیچ جایی صداش در نمیاد!!
                        شما نباید دستگاه جیلبریک شده رو Reset All Settings کنید. باعث میشه دیگه بوت نشه.
                        مغازه دار هم فقط ریستور کرده.

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
                          سلام بچه ها
                          برای من هم یکبار همچین مشکلی پیش اومد و دلیل مسخره ای داشت، مطمئنید که دستگاهتون روی سایلنت نیست؟ دکمه کناری آیپد که کشوییه. و اگر اون برای لاک روتیشنه، دوبار دکمه هوم رو بزنید و یکبار به سمت چپ برید. چون در زمان سایلنت میشه آهنگ پخش کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mahdiz نمایش پست ها
                            برای من هم یکبار همچین مشکلی پیش اومد و دلیل مسخره ای داشت، مطمئنید که دستگاهتون روی سایلنت نیست؟ دکمه کناری آیپد که کشوییه. و اگر اون برای لاک روتیشنه، دوبار دکمه هوم رو بزنید و یکبار به سمت چپ برید. چون در زمان سایلنت میشه آهنگ پخش کرد.
                            بین خودمون باشه اما دکمه رو زدم درست شد اخه من فک کردم فقط صفحه رو قفل میکنه
                            حالا سوال قسمت دوم رو کسی میتونه جواب بده؟؟
                            این که اگر دستگاه جلبرک شده رو reset all setting بزنی دیگه بالا نمیاد، باید چی کارش کرد؟؟؟

نظر

• سلام.
                              دوستان من آیپد رو موقع configue موقعیت رو ایران زدم الان ساعت و تاریخ و بعضی عدد ها فارسی.چی کار کنم درست شه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                                شما نباید دستگاه جیلبریک شده رو reset all settings کنید. باعث میشه دیگه بوت نشه.
                                مغازه دار هم فقط ریستور کرده.
                                می دونم ریستوره اما خوب چطور این کارو بکنم وقتی ایپد بالا نمیاد و اصلا پی سی نمیشناسش؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X