اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام امين اقا منم هفته قبل خريدم،تا ٤ روز با همون شارژ كارخونه بود!!!
    اما ٢ روز پيش شارژ كامل كردم و ديروز و تا الان ٤٠٪ رفت
    به نظرم زياد كشيد ولي فك كنم واسه جيلبريك هم هست چون با ايپد ٢ هم همينجوري بود

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad1331 نمایش پست ها
      سلام امين اقا منم هفته قبل خريدم،تا ٤ روز با همون شارژ كارخونه بود!!!
      اما ٢ روز پيش شارژ كامل كردم و ديروز و تا الان ٤٠٪ رفت
      به نظرم زياد كشيد ولي فك كنم واسه جيلبريك هم هست چون با ايپد ٢ هم همينجوري بود
      ممنون دوست عزيز از پاسختون .خوب اينجوري كه ميگيد خوب نگه داشته باز
      از بقيه دوستان وقت كردند تست كنند به يه نتيجه برسيم
      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
        من از وقتی جیلبریک کردم مصرف زیاد شده
        مثلا تو ۱۰ دقیقه ۳٪ کم میشه
        ممنون اقا رضا گل.
        اينجوري كه بوش مياد جيل كنم خيلي مصرف ميره بالا. واسه من الان نيم ساعت ٥ درصد مصرف داره اينجوري كه شما گفتي ميشه نيم ساعتش ٩ درصد

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
          آیپد رو که وصل میکنین تو آیتونز جایی که اسم گوشیت رو مینویسه ( سمت چپ ) backup رو بزن .
          ممنون دوست عزيز امروز انجام مي دم

نظر

• چطور میتونم یه فایل ipa رو با خود گوشی نصب کنم. نگین اینستالوس که دلم ازش خونه. تمام لینکاش چیز پی ان میخاد!!!میخام اپلیکیشن ها رو با خود ایپد دان کنم و بنصبمش بی نیاز از ایتیونز و لپتاپم. میشه؟!!

نظر

• نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
              چطور میتونم یه فایل ipa رو با خود گوشی نصب کنم. نگین اینستالوس که دلم ازش خونه. تمام لینکاش چیز پی ان میخاد!!!میخام اپلیکیشن ها رو با خود ایپد دان کنم و بنصبمش بی نیاز از ایتیونز و لپتاپم. میشه؟!!
              میتونید از برنامه ی سیبچه استفاده کنید

Sent from my iPad using Tapatalk HD
              Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط i-mad نمایش پست ها
                میتونید از برنامه ی سیبچه استفاده کنید

sent from my ipad using tapatalk hd
                تا حالا اسمش هم نشنیدم!!! میشه لینکی چیزی ازش بزارین ببینم چی هست و چجوریه
                ممنون میشم
                ویرایش
                پیداش کردم ولی از این جور برنامه ها منظورم نیست. این برنامه ها هم سرور های ضعیفی دارند و معمولا اپلیکیشن های خفن رو ندارند و هم معمولا خیلی بروز نیستن. بیشتر واسه سرگرمی خوبن !!!
                اگه دانلودر خفن واسه ایپد معرفی کنید ،فک کنم بشه که فایل های iPa رو بعد از دانلود با ifile با محل ذخیره سازی اپ ها در اینستالوس انتقال داد و بعدش از طریق اینستالوس نصبشون کرد!!!البته شاید!!
                ویرایش توسط iLOST : https://i-phone.ir/forums/member/8498-ilost در ساعت 03-06-2012, 07:09 PM

نظر

• دوستان لطفا یه برنامه معرفی کنین که ویدیو ها 1080p رو بدون مشکل پخش کنه ! Avplayer و Oplayer رو تست کردم هر دو مشکل دارن و تصویر افت فریم پیدا میکنه !
                  این همه آیپد نیو گرفتیم یه فیلم Full HD هم نتونستیم ببینیم !
                  مجبورم همه فیلم هارو 720p دانلود کنم .
                  ویرایش توسط ALI_BraveHeart : https://i-phone.ir/forums/member/42649-ali_braveheart در ساعت 03-06-2012, 07:48 PM

نظر

• هر سه هم زیر نوس رو پشتیبانی میکنه QQplayerو HD player و avplayer

نظر

• نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
                      تا حالا اسمش هم نشنیدم!!! میشه لینکی چیزی ازش بزارین ببینم چی هست و چجوریه
                      ممنون میشم
                      ویرایش
                      پیداش کردم ولی از این جور برنامه ها منظورم نیست. این برنامه ها هم سرور های ضعیفی دارند و معمولا اپلیکیشن های خفن رو ندارند و هم معمولا خیلی بروز نیستن. بیشتر واسه سرگرمی خوبن !!!
                      اگه دانلودر خفن واسه ایپد معرفی کنید ،فک کنم بشه که فایل های iPa رو بعد از دانلود با ifile با محل ذخیره سازی اپ ها در اینستالوس انتقال داد و بعدش از طریق اینستالوس نصبشون کرد!!!البته شاید!!
                      میتونید از سایت m.91.com استفاده کنید و برنامه مربوط به این سایت رو نصب کنید روی دستگاهتون .

نظر

• نوشته اصلی توسط ..:Alireza:.. نمایش پست ها
                        میتونید از سایت m.91.com استفاده کنید و برنامه مربوط به این سایت رو نصب کنید روی دستگاهتون .
                        البته اضافه کنم اگه به پی سی سویت که وصل کنید برنامهی این سایت رو روی دستگاهتون نصب میکنه لینک ها مستقیم هست

نظر

البته اضافه کنم اگه به پی سی سویت که وصل کنید برنامهی این سایت رو روی دستگاهتون نصب میکنه لینک ها مستقیم هست

از خود این سایتش هم میشه نصب کرد برنامه رو .

نظر

• نوشته اصلی توسط ..:Alireza:.. نمایش پست ها
                            از خود این سایتش هم میشه نصب کرد برنامه رو .
                            بله میدونم ولی اونجوری مثل اینستالوس راحته

نظر

بله میدونم ولی اونجوری مثل اینستالوس راحته

منم همینو میگم دوست من . از تو خود سایتش برید اولین برنامش اون بالا برنامه خود سایتش هست و وقتی نصب کنید مثل اینستالوسه .

نظر

• دوستان من وقتي ايتيونز رو روي سيستم خودم باز مي كنم سي بي يي ميره رو ١٠٠ و سيستم هنك مي كنه به زور بالا مياد اما تو ايتونز ديوايسمو نميشناسه.كسي مي دونه بايد چيكا كنم؟ البته ٢ سه تا نسخه مختلف ايتونز رو هم چك كردم اما باز نشد كه نشد.
                                روي سيستم بابام نصب ميشه كارم ميكنه اخه سيستمش قوي تره
                                مگه ايتيونز چقد سنگينه كه با سيسم من بالا نمياد :رم يك و نيم - هارد ٧٥٠ -سي بي يو سلرون اي ام دي- گرافيك ١

نظر

صبر کنید ..
                                X