اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ilost نمایش پست ها
    دوستان چجوری میشه ایرانسلمو با ایپد شارژ کنم.؟!!!!
    اس ام اس هم نمیگیره این ایپد؟
    دوست عزيز از يه خط ايرانسل ديگه انتقال شارژ كن به خطي كه تو ايپدت هست.بلافاصله هم منتقل ميشه
    *١٤٢*شماره*مبلغ به ريال*رمز#
    از راست به چپ بزن
    ویرایش توسط aminhulu : https://i-phone.ir/forums/member/89387-aminhulu در ساعت 01-06-2012, 11:44 PM

نظر

• يه سوال از دوستاني كه ايپد نيو دارند. من هميشه ايپدم توي كيس هستش و چرمي هستش و متصل به بدنه. معمولا هم ولي فاي روشنه يا بازي مي كنم داغ ميشه تا اونجا كه ميدونيد.خواستم بدونم اين داغ شدن زياد در حين اين كه داخل كيس مشكلي پيش نمياد واسه ايپد .چون چسبيده به ايپد ؟

نظر

• ببخشید دوستان گفتن چجوری باید شارژ انتقال بدیم به سیم ایرانسل روی آیپد ولی برای اینکه بخوایم از سیم کارت ایرانسل نیوآیپدم طرح ده هزارتومنی اینترنت ایرانسل رو بزنیم باید چیکار کنیم؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
          ببخشید دوستان گفتن چجوری باید شارژ انتقال بدیم به سیم ایرانسل روی آیپد ولی برای اینکه بخوایم از سیم کارت ایرانسل نیوآیپدم طرح ده هزارتومنی اینترنت ایرانسل رو بزنیم باید چیکار کنیم؟!
          واسه طرح هم راحت ترين راه اينكه سيم رو از ايپد دربياري بندازي رو گوشي. ماهي يباره ديگه .

نظر

• نوشته اصلی توسط aminhulu نمایش پست ها
            يه سوال از دوستاني كه ايپد نيو دارند. من هميشه ايپدم توي كيس هستش و چرمي هستش و متصل به بدنه. معمولا هم ولي فاي روشنه يا بازي مي كنم داغ ميشه تا اونجا كه ميدونيد.خواستم بدونم اين داغ شدن زياد در حين اين كه داخل كيس مشكلي پيش نمياد واسه ايپد .چون چسبيده به ايپد ؟
            باید ببینید تا چه حد داغ میشه تا حد معقولش ایراد نداره ولی بیش از حد برای خودش و باتریش ضرر داره
            بعضی از کیس ها یا گرما رو خوب انتقال نمیدن یا کلا باعث داغ شدن بیش از حد اونا میشن بعضی ها هم که خیلی خوب روش جواب میدن
            من خودم کیس گزاشتم زیر پلاستیکیه و رو چرمه که وقتی باز میکنم خوب چرم میاد روش و میشه از پشت دو لایه و حدودا نیم ساعت sky gambler جدیده رو بازی میکنم تازه با وای فای روشن ولی خیلی کم گرم میشه
            شما یه بار با کیس و یه بار بدون کیس تست کن ببین چه قدر فرق حرارت دارن

نظر

• دوستان یه سوال
              شاید ضایع باشه بپرسم ولی ...

آیپد رو هر چند ساعت یک بار باید خاموش کنیم ؟ مثلا اگه یکم باهاش کار کنیم و دیگه نخوایم تا 3-4 ساعت یا بیشتر باهاش کار کنیم ، خاموش کنم یا روی استند بای باشه ؟

کلا زمان روشن و استندبای بودنش چطوریه !؟؟!! :d

نظر

• نوشته اصلی توسط korosh73 نمایش پست ها
                دوستان یه سوال

آیپد رو هر چند ساعت یک بار باید خاموش کنیم ؟ مثلا اگه یکم باهاش کار کنیم و دیگه نخوایم تا 3-4 ساعت یا بیشتر باهاش کار کنیم ، خاموش کنم یا روی استند بای باشه ؟

منظورتون رو دقیق نفهمیدم
                ولی کلا استند بای بهتره
                از نظر مصرف باتری هم زیاد مصرف نمیکنه. البته اگه رمتون در حال استفاده باشه و بقیه چیزا هم کار کنه یه کوچولو از باتری کم میشه ولی اونقدر محسوس نیست
                .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط arash068 نمایش پست ها
                  باید ببینید تا چه حد داغ میشه تا حد معقولش ایراد نداره ولی بیش از حد برای خودش و باتریش ضرر داره
                  بعضی از کیس ها یا گرما رو خوب انتقال نمیدن یا کلا باعث داغ شدن بیش از حد اونا میشن بعضی ها هم که خیلی خوب روش جواب میدن
                  من خودم کیس گزاشتم زیر پلاستیکیه و رو چرمه که وقتی باز میکنم خوب چرم میاد روش و میشه از پشت دو لایه و حدودا نیم ساعت sky gambler جدیده رو بازی میکنم تازه با وای فای روشن ولی خیلی کم گرم میشه
                  شما یه بار با کیس و یه بار بدون کیس تست کن ببین چه قدر فرق حرارت دارن
                  ممنون از جوابتون اما مشكل اينجاست كه حد معقولش معلوم نيست ديگه .واي فاي نه خيلي اما بازي كه مي كنم (بازي هاي سبك )خيلي داغ مي كنه .نميدونم مشكل از ايپد منه يا همه اينجورين حتي بدون كيس هم داغ مي كنه

نظر

• نوشته اصلی توسط korosh73 نمایش پست ها
                    دوستان یه سوال

دوست عزيز اگه منظورتون اينه كه وقت هايي كه كار نداريم بهتره خاموش باسه يا استنباي ميتونم بگم كه بالاي ٢ ساعت كار نميكننين بهتره خاموش كنيد در دراز مدت هم باتريتون سالم تر ميمونه هرچند من نشنيدم كسي بگه واسه باتريش مشكلي پيش اومده

نظر

• من یادمه آیپد یک که داشتم ۴ ماه اصلا خاموش نشده بود
                      نگران باطری هم نباش دوست خوبم
                      دستگاه اگه طولانی مدت خاموش باشه واسه باطری خوب نیست

نظر

• از دوستاني كه نيو ايپد دارن يه سوال داشتم .من حس مي كنم مصرف باتريم وقتي ١٠٠ درصد شارژ مي كنم مثل خود شارژ اوليه دستكاه كه روز اول خريدم نميشه يعني شارژ اوليه دستگاه خيلي بهتر و بيشتر نگه مي داشت.الان كه تست كردم واي فاي روشن و حين استفاده از نت با سافاري ٥ درصد در نيم ساعت كم شد از باتريم (هيچ برنامه اي هم باز نبود نور ال سي دي هم متوسط و نه بلوتوت روشن بود نه ٤جي ) خواستم ببينم اين عاديه؟دوستان بي زحمت تست كنن اينجوري كه من تست كردم بگن نيم ساعت نت واي فاي چقدر باتري مصرف مي كنه؟

نظر

• امین خان جای نگرانی نیست
                          شما مگه جیلبریک نکردی ؟
                          اون هم تاثیر داره

نظر

• نه هنوز وقت نكردم جيل كنم .واسه شما هم همينطوريه مصرفش؟ يعني حدودا نيم ساعت ٥درصد استفاده ميشه باتري؟
                            اقا رضا لينك اموزش بك اپ گرفتن رو داري؟ واسه بك اپ قبل جيل مي خوام
                            مممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط aminhulu نمایش پست ها
                              اموزش بك اپ گرفتن رو داري؟ واسه بك اپ قبل جيل مي خوام
                              مممنون
                              آیپد رو که وصل میکنین تو آیتونز جایی که اسم گوشیت رو مینویسه ( سمت چپ ) backup رو بزن .

نظر

• من از وقتی جیلبریک کردم مصرف زیاد شده
                                مثلا تو ۱۰ دقیقه ۳٪ کم میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X