اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط i-mad نمایش پست ها
    یه respring کن حل میشه

sent from my ipad using tapatalk hd
    دوست عزیز ممنون
    اما
    1.ریسپرینگ یعنی چی؟
    2.من یه برنامه ی سیدیا رو پاک کردم و آیکون سیدیام پرید یعنی وقتی سرچ هم می کنم نیستش؟؟؟!!
    (دیوایس من نیو آیپده 5.1.1 هستش )
    اگه می تونین مرحله به مرحله توضیح بدین ما تازه کارا هم بفهمیم :d
    ویرایش توسط isad : https://i-phone.ir/forums/member/90901-isad در ساعت 29-05-2012, 06:33 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط isad نمایش پست ها
      دوست عزیز ممنون
      اما
      1.ریسپرینگ یعنی چی؟
      2.من یه برنامه ی سیدیا رو پاک کردم و آیکون سیدیام پرید یعنی وقتی سرچ هم می کنم نیستش؟؟؟!!
      (دیوایس من نیو آیپده 5.1.1 هستش )
      اگه می تونین مرحله به مرحله توضیح بدین ما تازه کارا هم بفهمیم :d
      1. ری اسپرینگ چیزی مثل ریستارت میمونه و توسط برنامه SBSETTING و WINTERBOARD میتونین انجامش بدید. در مورد نکته مورد نظرتون هم یک بار دستگاه رو خاموش روشن کنید شاید جوابگو باشه.
      2. دلایل زیادی میتونه داشته باشه. بهتره در این مورد قسمت مخصوص سیدیا در انجمن رو بخونید.لینک
      3. انجمن گستردس و آموزش های زیادی توش قرار داره. کمی انجمن رو جستجو کنید و اگر متوجه نشدید بپرسید

نظر

• دوستان این مشکل ما هنوزادامه داره

نرم افزارهایی رو که روی آیپد نصب شده بود رو ازشون با iFunBox بک آپ گرفتم ، روی یه آیپد دیگه نصب کردم خوب جواب داد کار میکنن ، ولی حالا که برای خودم نصب میکنم ، به محض کلیک روی آیکون ، میپره بیرون اصلا اجرا نمیشه
        مشکل از چی میتونه باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط javadghorbani نمایش پست ها
          دوستان این مشکل ما هنوزادامه داره

نرم افزارهایی رو که روی آیپد نصب شده بود رو ازشون با iFunBox بک آپ گرفتم ، روی یه آیپد دیگه نصب کردم خوب جواب داد کار میکنن ، ولی حالا که برای خودم نصب میکنم ، به محض کلیک روی آیکون ، میپره بیرون اصلا اجرا نمیشه
          مشکل از چی میتونه باشه
          من که جوابتونو تو صفحه قبل دادم. شما برای اینکه برنامه هات کار کنه فقط یک راه داری.باید برنامه هایی رو که کار نمیکنن uninstall کنی بعدش با یک اکانت ایتونز که میخوای از اون استفاده کنی sign in و authorize کنی و بعدش برنامه هات رو نصب کنی.برای من اینجوری حل شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط r3za نمایش پست ها
            من که جوابتونو تو صفحه قبل دادم. شما برای اینکه برنامه هات کار کنه فقط یک راه داری.باید برنامه هایی رو که کار نمیکنن uninstall کنی بعدش با یک اکانت ایتونز که میخوای از اون استفاده کنی sign in و authorize کنی و بعدش برنامه هات رو نصب کنی.برای من اینجوری حل شد.

امتحان کردم داداش رضا ولی جواب نداد ، sign in کردم بعدش هم authorize کردم ولی نصب نمیشن
            با آیتونز دوباره نصب کنم ؟ آیتونز که اصلا حتی نصبشون هم نمیکنه
            حتی با iFunBox و Pc Suite هم که نصب میشن ، وقتی روی برنامه کلیک میکنم ، صفحه سیاه میشه بعد زودی میپره بیرون
            در صورتی که همین برنامه رو روی آیفونم نصب میکنم برنامه کار میده ، حتی روی یه آیپد دیگه هم تست کردم جواب داد
            نمی دونم چرا شانس من اینجوری شده

نظر

• نوشته اصلی توسط javadghorbani نمایش پست ها
              امتحان کردم داداش رضا ولی جواب نداد ، sign in کردم بعدش هم authorize کردم ولی نصب نمیشن
              با آیتونز دوباره نصب کنم ؟ آیتونز که اصلا حتی نصبشون هم نمیکنه
              حتی با iFunBox و Pc Suite هم که نصب میشن ، وقتی روی برنامه کلیک میکنم ، صفحه سیاه میشه بعد زودی میپره بیرون
              در صورتی که همین برنامه رو روی آیفونم نصب میکنم برنامه کار میده ، حتی روی یه آیپد دیگه هم تست کردم جواب داد
              نمی دونم چرا شانس من اینجوری شده
              برو از اون یارو که برنامه ریخته id بگیر بعدش deauthorize کن.تنها راهشه

نظر

• نوشته اصلی توسط fcbarcelona.ir نمایش پست ها
                آقا این وای فای چرا اینطوریه؟ هر چند روز یه بار بی مقدمه و بی دلیل، وای فای کار نمی کنه. ظاهرا وصله، ولی هیچ چیزی از نت لود نمی کنه. باید حتما ریبوتش کنم!

New ipad cellular
                دوستان کسی چنین مشکلی نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط FCBarcelona.ir نمایش پست ها
                  دوستان کسی چنین مشکلی نداره؟
                  شما پروتوكل امنيتي وايرلستون رو عوض كنيد شايد نتيجه بگيريد
                  مثلا بزاريد رو wpa

نظر

• سلام به همه
                    میخواستم بدونم face time چیه؟
                    کاربدردش چیه؟ اگه نباشه چه اتفاقی میفته؟ و اینکه آیپد3 از امارات بگیرم face time داره؟
                    یک سوال دیگه آیپد3 امکان تایپ و خواندن فونت فارسی رو داره؟(این سوال خیلی ضروریه)
                    با تشکر
                    ویرایش توسط hamid063 : https://i-phone.ir/forums/member/88035-hamid063 در ساعت 31-05-2012, 07:08 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid063 نمایش پست ها
                      سلام به همه
                      میخواستم بدونم face time چیه؟
                      کاربدردش چیه؟ اگه نباشه چه اتفاقی میفته؟ و اینکه آیپد3 از امارات بگیرم face time داره؟
                      یک سوال دیگه آیپد3 امکان تایپ و خواندن فونت فارسی رو داره؟(این سوال خیلی ضروریه)
                      با تشکر
                      فیس تایم ارتباط تصویری اینترنتی بین کاربران دارای اپل آیدی هستش. نه، بدون اون هیچ اتفاقی نمی افته، چون به هر حال با سرعت اینترنت و گیر و بندهای ما معمولاً درست هم کار نمی کنه!
                      آیپد ۳ کیبورد عربی داره ولی با یه توییک ساده (حتی بدون جیلبریک) میتونید کیبورد فارسی اصل اپل رو نصب کنید. اگه سرچ کنید (نصب کیبورد فارسی بدون جیلبریک) تو انجمن راهشو پیدا می کنید.

نظر

• دوست عزيز كيبورد فارسي در آيپد چه ٢ چه نيو اگر دقت كنيد من الان كه دارم با آيپد نيو پست ميدم هم پ تايپ كردم هم گ فقط كافي شما رو ب فشار بدي پ بياد
                        رو ك فشار بدي گ بياد ز ج هم همين طور

نظر

• دوستان چجوری میشه ایرانسلمو با ایپد شارژ کنم.؟!!!!
                          اس ام اس هم نمیگیره این ایپد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
                            دوستان چجوری میشه ایرانسلمو با ایپد شارژ کنم.؟!!!!
                            برای سوال یک QueryUSSD رو از سیدیا نصب کنید
                            برای سوال دوم هم باید swirly sms رو از سیدیا خریداری کنید
                            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط ilost نمایش پست ها
                              دوستان چجوری میشه ایرانسلمو با ایپد شارژ کنم.؟!!!!
                              دوست عزيز كاري نداره يه سر به سايت ايرانسل بزن همونجا شارژ كن

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
                                برای سوال یک QueryUSSD رو از سیدیا نصب کنید
                                برای سوال دوم هم باید swirly sms رو از سیدیا خریداری کنید
                                QueryUSSD در آیپد نسل سوم کار نمیکنه فعلا

نظر

صبر کنید ..
                                X