اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aminhulu نمایش پست ها
    سپاسگذارم
    اقا رضا یکی 2 تا سوال داشتم که ممنونت میشم وقت بزاری
    یکی این که می خوام دستگاه رو جیل کنم و واسه اپدیتش همونجوری که ایپد رو وصل می کنی به کامپیوتر و ایتون رو باز میکنی اونجا میاد یه پنجره ای واسه ایپدیت به 5.1.1 از همونجا ایپدیت کنم؟ یا راهه دیگه ای هست؟
    2- یه سایتی نوشته بود قبل جیل بریک حتما یه بک اپ بگیریو این بک اپ لازمه؟ واسه چیه دقیقا؟
    ممنون
    اگر دستگاهتون جیلبریکه باید فریمور رو از طریق کامپیوتر دانلود کنید و دستی ریستور کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط arminko نمایش پست ها
      نه داداش اگه وایرلس داری برو تویه settings بعد برو تو general بعد برو software update بعد اونجا گزینه inestal رو میزنی . با این روش شما فقط ۵۰ مگابایت دانلود میکنی ولی اگر بخوای با خود ایتینوز دانلود کنی باید ۱گیگ کامل رو دانلود کنی . شما وقتی رفتی به ۵.۱.۱ اون موقع لازم است که بکاپ بگیرید و پس از جیلبریک بکاپتونو برگردونید

sent from my ipad using tapatalk hd
      جدی؟ اوه .. اخه مودم وایرلس ندارم .1 گیگ هم زیاده واقعا... باید برم یه مودم بخرم...چرا بک اپ باید گرفتو بعد جیل برگردوند؟ جریانش چیه؟ چه جور فایل هایی رو بک اپ میگیره؟ سیستمی یا فایل های خودم؟
      ممنون لطف کردید

نظر

• نوشته اصلی توسط ..:alireza:.. نمایش پست ها
        اگر دستگاهتون جیلبریکه باید فریمور رو از طریق کامپیوتر دانلود کنید و دستی ریستور کنید .
        نه هنوز که جیل نکردم
        فریمور منظورتون همون اپدیته؟ یکم توضیح میدید
        ممنون

نظر

نه هنوز که جیل نکردم
          ممنون
          1. کلمه جیل مخالف کلمه ی جیلبریک هستش .
          2. اگه جیلبریک نیستید از خود دستگاه یا از طریق ایتونز مستقیما اپدیت کنید و نیازی به دانلود جدا فریمور نیست .
          ویرایش توسط ..:Alireza:.. : https://i-phone.ir/forums/member/82550-alireza در ساعت 28-05-2012, 03:07 PM

نظر

• دوست خوبم همون طور که دوستان گفتن اگه دیوایست جیلبریک نیست از تو خود دستگاه اول آپدیت کن
            بکاپ هم واسه اینکه اگه بعد جیلبریک به هر عنوانی واسه دیوایست مشکلی پیش اومد و بالا نیومد اطلاعتی که داشتی ازبین نره و قابل برگشت باشه
            تا اپل جلو جیلبریک این فریمویرو نگرفته زودتر آپدیت و جیلبریک کن

نظر

نه هنوز که جیل نکردم
              ممنون

شما اولین کاری که میکنید باید فریمور دستگاهتون رو به ۵.۱.۱ آپدیت کنید .شما برای آپدیت کردن ۲راه دارید
              ۱. از طریق itunes با انتخاب گزینه update به ۵.۱.۱ اپدیت که حجم این آپدیت ۱ گیگ هست.
              ۲. از طریق خوده دستگاه این کار را انجام بدین که برای این کار به مسیر settings بعد general و دراخرین مرحله softearw update رفته و با انتخاب گزینه update یا inestal فریمور خودتون رو به ورژن ۵.۱.۱ اپدیت کنید حجم این آپدیت ۵۰ مگ است .
              شما فعلا آپدیت کنید بعد برای جیلبریک دستگاتون باز سوال بپرسید که جواب هاتون رو پیدا کنید

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
                دوست خوبم همون طور که دوستان گفتن اگه دیوایست جیلبریک نیست از تو خود دستگاه اول آپدیت کن
                بکاپ هم واسه اینکه اگه بعد جیلبریک به هر عنوانی واسه دیوایست مشکلی پیش اومد و بالا نیومد اطلاعتی که داشتی ازبین نره و قابل برگشت باشه
                تا اپل جلو جیلبریک این فریمویرو نگرفته زودتر آپدیت و جیلبریک کن
                ممنون داداش فقط سوال من این بود که این بک اپ از چه فایل هایی بک اپ میگیره؟
                سیستمی خود دیوایس یا فایل های من؟
                ممنون

نظر

• از تمام برنامه و محتویات داخلشون بکاپ میگیره
                  از فایلهای سیتمی هم میشه گفت تا حدودی میگیره تو بعضی از مسیرها
                  مثل اون فایل plist که واسه کیبورد هستش دوستم

نظر

• دوستای گلم از بعد از ظهر دیوایسم نت نداره
                    به نتورک وصل میشه اما نت نداره
                    رست نتورک کردم
                    اسم وایرلسو هم عوض کردم نشد
                    راهنمایی میکنین ؟

نظر

• سلام دوستان
                      چرا هر چی برنامه نصب میکنم روی آیپد هیچ کدوم اجرا نمیشه ؟ وقتی روش کلیک میکنم یه لحظه صفحه سیاه میشه ولی دوباره همون صفحه برنامه ها میاد
                      مدل : آیپد نیو
                      نرم افزار انتقال برنامه : آیفون پی سی سوییت
                      با سپاس از دوستان
                      ویرایش توسط javadghorbani : https://i-phone.ir/forums/member/8223-javadghorbani در ساعت 28-05-2012, 11:31 PM

نظر

• دوستم شما برنامه هارو با آتونز نصب کن
                        پی سی سوئیت مشکلات زیادی داره
                        اگه نمیخوای از آیتونز استفاده کنی با ifun box امتحان کن

نظر

• نوشته اصلی توسط javadghorbani نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          چرا هر چی برنامه نصب میکنم روی آیپد هیچ کدوم اجرا نمیشه ؟ وقتی روش کلیک میکنم یه لحظه صفحه سیاه میشه ولی دوباره همون صفحه برنامه ها میاد
                          مدل : آیپد نیو
                          نرم افزار انتقال برنامه : آیفون پی سی سوییت
                          با سپاس از دوستان
                          برنامه های کرکو اجرا نمیکنه یا اورجینالو ؟

نظر

• والا همون روز که دستگاه رو خریدم طرف یه 200 تا برنامه برام نصب کرد ، ولی خب متاسفانه با اپل آی دی خودش بوده . دیگه نشد با آیتونز کار کنم . با iphone pc suite بکاپ گرفتم از همه برنامه ها ، چند بار هم نصب کردم و uninstall کردم ، ولی الان که ریستور کردم و دوباره جلبریک کردم ، هر کدوم از برنامه ها رو نصب میکنم ، موقع اجرا میپره بیرون زود

نظر

• نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
                              دوستای گلم از بعد از ظهر دیوایسم نت نداره
                              به نتورک وصل میشه اما نت نداره
                              رست نتورک کردم
                              اسم وایرلسو هم عوض کردم نشد
                              راهنمایی میکنین ؟
                              داداش یه چک کن ببین http ***** رو حالت off باشه .
                              بعد با safari بزن 192.168.1.1 ببین میره داخل این سایت اگر رفت یعنی نتت وصله و اگه نرفت اشکال از ip دستگاه شماست که امکان داره دستکاری شده باشه

نظر

• دوستان خواستم بدونم که من میخوام فیرمور 5.1.1 رو برای آیپد جدیدم بگیرم که رستور کنم و بعد جیلبریک.باید کدوم فیرمور رو واسه دانلود بگیرم؟gsm یا cdmi یا wifi?

آیپد جدید من وای فای 4g هستش.

نظر

صبر کنید ..
                                X