اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ihooman نمایش پست ها
    سلام
    فعلا جیلبریک برای ۵.۱ نیو آیپد نیومده
    در مورد اینکه صبر کنید جیلبریک بیاد بعد برید ۵.۱.۱ یا الان برید اطلاعی ندارم
    ممنون
    جیلبریک ۵.۱.۱ چند دقیقه پیش ریلیز شد. رو نیو آیپد هم عالی کار می کنه!

نظر

• حتما باید ورژن نیو ایپدم رو به 5.1.1 اپدیت کنم تا بشه جیل کرد؟ یا جیل روی 5.1 هم میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iHooman نمایش پست ها
        باید در ورژنی که هستید سیدیا رو باز کنید و بالای سیدیا مینویسه shsh چه ورژن هایی رو دارید و shsh میگیره
        برای گرفتن shsh ۳ شرط لازم هست:
        ۱.آخرین ورژن باشید
        ۲.جیلبریک باشید
        ۳.با اینترنت یک بار سیدیا را باز کنید تا شروع کنه shsh بگیره
        ممنون
        یه سوال دیگه
        کاربرد این shsh فقط برای دانگرین هست؟

نظر

• شما بهتر بری ۵.۱.۱ بعد جیلبریک کنی
          اما رو ۵.۱ هم میشه
          ش ش هم برای دانگرید هست

نظر

• سلام دوستان من میخوام یه نیو آیپد بگیرم لطفا راهنمایی بفرمایین که کدوم پارت نامبر بهتره؟ که مشکلاتی مثل گرم شدن یا مشکلات wifi رو نداشته باشه؟یا اینکه از چه طریق دیگه ای میشه این موضوع رو دونست و موقع خرید به چی دقت کنم؟
            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mnik نمایش پست ها
              سلام دوستان من میخوام یه نیو آیپد بگیرم لطفا راهنمایی بفرمایین که کدوم پارت نامبر بهتره؟ که مشکلاتی مثل گرم شدن یا مشکلات wifi رو نداشته باشه؟یا اینکه از چه طریق دیگه ای میشه این موضوع رو دونست و موقع خرید به چی دقت کنم؟
              ممنون
              ۱- پارت نامبرها از لحاظ کیفی هیچ فرقی با هم ندارن
              ۲- اگه می خواید از فیس تایم استفاده کنید بهتره پارت نامبر امارات نگیرید
              ۳- هر چند هنوز قطعاً تایید نشده، گویا احتمال نقص وایفای تو دستگاههایی که ۴ جی هم دارند به مراتب کمتره (یا اصلاً وجود نداره). اینه که ترجیحاً وایفای + ۴ جی بگیرید
              ۴- و موقع خرید دقت کنید که دستگاه پک شده ی اوریجینال اپل باشه. اگه تو انجمن بگردید روشش رو پیدا می کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                ۱- پارت نامبرها از لحاظ کیفی هیچ فرقی با هم ندارن
                ۲- اگه می خواید از فیس تایم استفاده کنید بهتره پارت نامبر امارات نگیرید
                ۳- هر چند هنوز قطعاً تایید نشده، گویا احتمال نقص وایفای تو دستگاههایی که ۴ جی هم دارند به مراتب کمتره (یا اصلاً وجود نداره). اینه که ترجیحاً وایفای + ۴ جی بگیرید
                ۴- و موقع خرید دقت کنید که دستگاه پک شده ی اوریجینال اپل باشه. اگه تو انجمن بگردید روشش رو پیدا می کنید
                مرسی از توضیحتون و اینکه پک شده اوریجنال اپل دقیقا منظورتون چی هست؟ من سرچ کردم چیزی تو انجمن پیدا نکردم لطف میفرماین لینکشو بدین ؟ و اینکه مشکل گرم شدنو موقع خرید چجور میتونم بفهمم؟
                ممنون

نظر

سلام دوستان من میخوام یه نیو آیپد بگیرم لطفا راهنمایی بفرمایین که کدوم پارت نامبر بهتره؟ که مشکلاتی مثل گرم شدن یا مشکلات wifi رو نداشته باشه؟یا اینکه از چه طریق دیگه ای میشه این موضوع رو دونست و موقع خرید به چی دقت کنم؟
                  ممنون
                  گرم شدن رو که همشون داره و به پارت نامبر هم ربط نداره برای وایرلس هم ll/a ولی با مهات تست بگیرید که اگه مشکل داشت...
                  Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

مرسی از توضیحتون و اینکه پک شده اوریجنال اپل دقیقا منظورتون چی هست؟ من سرچ کردم چیزی تو انجمن پیدا نکردم لطف میفرماین لینکشو بدین ؟ و اینکه مشکل گرم شدنو موقع خرید چجور میتونم بفهمم؟
                    ممنون
                    تو پلمش 3 تا خط t مانند وجود داره

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
                      گرم شدن رو که همشون داره و به پارت نامبر هم ربط نداره برای وایرلس هم ll/a ولی با مهات تست بگیرید که اگه مشکل داشت...
                      با چی تست بگیرم؟مهات چی هست؟ ll/a ممکنه بهتر باسه وایرلسش؟ و اینکه گرم کردنش اذیت میکنه؟یعنی میخوام ببینم ارزش داره ipad 2 رو بفروشم آیا پشیمون نمیشم بخاطر مشکلاتش؟

نظر

• نوشته اصلی توسط i-mad نمایش پست ها
                        تو پلمش 3 تا خط t مانند وجود داره
                        قربان این سه تا خطو دقیقا توضیح میدین کجاشه و چجوره و جریانش چیه لطفا یا اگه یه لینک بدین که کامل توضیح داده باشه بسیار ممنون میشم

نظر

با چی تست بگیرم؟مهات چی هست؟ ll/a ممکنه بهتر باسه وایرلسش؟ و اینکه گرم کردنش اذیت میکنه؟یعنی میخوام ببینم ارزش داره ipad 2 رو بفروشم آیا پشیمون نمیشم بخاطر مشکلاتش؟
                          منظورم اینه که از یه جایی بگیر که مهلت تست بدن مثل فروشگاه دی جی کالا

نظر

• نوشته اصلی توسط i-mad نمایش پست ها
                            منظورم اینه که از یه جایی بگیر که مهلت تست بدن مثل فروشگاه دی جی کالا
                            مرسی,در مورد پلمب و سه خط راهنمایی میکنین لطفا؟

نظر

هيچ چيز lla با ماله كشور هاي ديگه به جز عمارات فرقي نميكنه ... گرم شدنشم اصلا محسوس نيست ، لا اقل من كه زياد احساس نميكنم. فقط مواقعي كه زياد ازش كار ميكشي ، مثلا تو شارژ هستش و داري بازي ميكني و در عين حال اهنگ گوش ميدي يه كوچولو ميره بالا كه به هيچ وجه اذيتت نميكنه. در مورد ارزش داشتنشم ١٠٠٪ ارزش داره. هيچ مشكلي هم نداره كه بخواي پشيمون بشي.

نظر

• نوشته اصلی توسط x_boy951 نمایش پست ها
                                هيچ چيز lla با ماله كشور هاي ديگه به جز عمارات فرقي نميكنه ... گرم شدنشم اصلا محسوس نيست ، لا اقل من كه زياد احساس نميكنم. فقط مواقعي كه زياد ازش كار ميكشي ، مثلا تو شارژ هستش و داري بازي ميكني و در عين حال اهنگ گوش ميدي يه كوچولو ميره بالا كه به هيچ وجه اذيتت نميكنه. در مورد ارزش داشتنشم ١٠٠٪ ارزش داره. هيچ مشكلي هم نداره كه بخواي پشيمون بشي.
                                مرسی از توضیح شما,این پک اوریجنال و وجود سه خط رو پک چیه؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X