اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط korosh73 نمایش پست ها
    سلام . من الان اول باید برم به 5.1.1 بعدش shsh بگیرم ؟
    یا الان که 5.1 رو دارم ؟ (چون الان زدم ، میگفت نمیشه ! )

ممنون میشم کمک کنین .

مرسی
    كار خاصي نميخواد انجام بديد . فعلا روي همين 5.1 هم بمونيد فرقي نميكنه . به 5.1.1 هم ريستور كنيد خيلي چيزي عوض نميشه .

توو سوالتون دنبال چي ميگردين تا واضحتر جواب بديم !؟ دقيقا واسه چي كمك ميخواين ؟*

نظر

ممنون میشم کمک کنین .

مرسی
      گرفتن اس اچ اس اچ به ورژن دستگاه شما مربوط نمیشه، به آخرین ورژن ارائه شده توسط اپل برمیگرده. یعنی چه تو ورژن ۳ باشید چه ورژن ۴ و چه آخرین ورژن، الآن تنها اس اچ اس اچی که می تونید بگیرید ۵.۱.۱ هستش.

نظر

ممنون میشم کمک کنین .

مرسی
        شما اول بايد به 5.1.1 اپديت كنيد بعد از اين كه مطمىن شديد دستگاتون به طور صحيح به ٥.١.١ آپديت شده با نرم افزار

tiny Umbrella فايل shsh خودتون رو ذخيره كنيد .پيشنهاد ميكنم اين كار را همين الان انجام بديد چون امكان داره اپل
        يه آپديت جديد بزاره و ...

شما فقط بايد رويه اخرين آپديت باشي تا بتوني shsh نگه داري

نظر

• اخه دیگه با shsh هم نمیشه رستور کرد!الان شما که shsh 5.1 رو داری برو 5.1.1 و رستور کن 5.1 ببین میشه!نه نمیشه!
          پس چه فایده داره؟!!!
          اصلا جیلبریک بیاد

نظر

• سلام . من چون الان به وای فا دسترسی ندارم ، نمیشه از طریق خود ایتونز آیپد رو آپدیت کنم ؟ حدودا چند مگ باید دانلود کنم ؟ ( چون از طریق خود ایپد میگه حدودا 50 مگ ) ؟؟

ممنون

نظر

سلام . من چون الان به وای فا دسترسی ندارم ، نمیشه از طریق خود ایتونز آیپد رو آپدیت کنم ؟ حدودا چند مگ باید دانلود کنم ؟ ( چون از طریق خود ایپد میگه حدودا 50 مگ ) ؟؟

ممنون
              اگه بخواهید از طریق ایتونز اپگرید کنید باید فایلی حدود 800 مگ رو دانلود کنید
              شما میتونید از طریق ota یعنی توسط دیوایس اپدیت کنید که حجمش تقریبا 50 مگ هستش
              ویرایش توسط Hamed_zarei : https://i-phone.ir/forums/member/57142-hamed_zarei در ساعت 24-05-2012, 02:53 PM

نظر

• حیف شد چون الان باید برم توی خیابون و بازار و کافی نت بگردم واسه یه وای فا .

مرسی

نظر

• میشه یکی بگه این shsh دقیقا چیکار میکنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط r3za نمایش پست ها
                    میشه یکی بگه این shsh دقیقا چیکار میکنه؟
                    یک اجازه نامه ی الکترونیک برای دانگرید به ورژن های پایین تر
                    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
                      دوست خوبم اولا که از رو کیفیت صفحه میشه فهمید
                      اما میتونی بری تو setting >> generall >> keyboard
                      بعد dictition اگه داشت یعنی نیو آیپد هستش
                      یعنی اپل هیچ راه دیگری برای مشخص نمودن این موضوع درنظر نگرفته است؟؟؟!
                      چنین سهل انگاری از شرکت معتبری نظیر اپل که در بسیاری از موارد پیشرو است بعید می باشد ولی اگر واقعا" اینچنین باشد جای تاسف است.
                      البته شاید اپل در این تفکر است که در تمامی ممالک کاربران ازطریق فروشگاه مجاز اپل محصول را خریداری می کنند و درمعادلاتش مکانهایی نظیر بازار "ع" و مجتمع کامپیوتر "پ" را منظور نکرده است ! , مراکزی که در آنها حتی گوشی نوکیا 3310 با کارکرد بیش از 10سال هم بسته بندی شده و با نام دستگاه جدید و آکبند به فروش می رسد.

نظر

• دوستان یکی بی زحمت این shsh رو کامل توضیح بده چی هستش و چه کاربردی داره ....
                        دمتون گرم وقت میزارید
                        یا علی

نظر

• عزيزم من كلا راه اندازي نيو آيپد با آيپد ٢ زمين تا زير زمين تفاوت داره بعد شما يه سر به سنتينگ بزني متوجه ميشي
                          البته به شما هم من حق ميدم كه اپل چرا جنرال فكر نكرده؟!!!! بالاخره قاچاقي هم شده تو ايران هم اين ديوايس خريدار داره كه بندگان خدا بايد با يه مشت فروشنده بسيار با وجدان كه آيپد ٢ جاي نيو قالب ميكنه طرف بشند

نظر

• نوشته اصلی توسط aminhulu نمایش پست ها
                            دوستان یکی بی زحمت این shsh رو کامل توضیح بده چی هستش و چه کاربردی داره ....
                            دمتون گرم وقت میزارید
                            یا علی
                            یک اجازه نامه ی الکترونیک برای دانگرید به ورژن های پایین تر
                            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• سلام من الان به 5.1.1 آپدیت کردم . نیازه که shsh بگیرم ؟

چون وقتی با tinyumbrella-5.10.15 میخوام بگیرم ، مینویسه نمیشه

مشکلش چیه ؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط aminhulu نمایش پست ها
                                دوستان یکی بی زحمت این shsh رو کامل توضیح بده چی هستش و چه کاربردی داره ....
                                دمتون گرم وقت میزارید
                                یا علی
                                2 تا پست بالاتر از پستتون رو نگاه میکردید جوابتون رو میگرفتید .

نظر

صبر کنید ..
                                X