اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستای خوبم میخواستم بدونم رو نسخه wifi میشه hot spot یا همون ad - hoc راه انداخت ؟
    واسه شیر کردن نت نمیخوام
    فقط یه ad - hoc باشه که بتونم با یه دیوایس دیگه به آیپد کانکت بشم تا دوتا دیوایس تو یه رنج ip قرار بگیرن واسه انتقال فایل
    ممنون •͜•

نظر

• نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
      دوستای خوبم میخواستم بدونم رو نسخه wifi میشه hot spot یا همون ad - hoc راه انداخت ؟
      واسه شیر کردن نت نمیخوام
      فقط یه ad - hoc باشه که بتونم با یه دیوایس دیگه به آیپد کانکت بشم تا دوتا دیوایس تو یه رنج ip قرار بگیرن واسه انتقال فایل
      ممنون •͜•
      فکر میکنم بتونید ولی اگه جیلبرک باشه میتونین MiWi نصب کنید و اینترنت رو از طریق ویرلس شیر کنید !!

نظر

• نه دوست خوبم بدون جیلبریک منظورم بود
        Miwi از فایلهای سیستمی استفاده میکنه ؟
        میشه فایل دبشو ساین کنم و بریزم تو آیپد ؟
        اینجوری کار میکنه ؟
        خیلی ممنون •͜•

نظر

• اگه جیلبریک نباشید کار نمیکنه دوست من .

نظر

• سلام دوستان
            نسخه wifi مگه gps داخلی داره ؟
            مگه فقط 4g نداره ؟
            من چندتا عکس خارج از شهر گرفتم که اونجا اصلا هیچ نوع اینترنتی وجود نداشت
            ولی وقتی میرم تو photo تو قسمت place عکسایی که تو اون منطقه گرفتمو نشون میده
            این جریانش چجوریه ؟
            خیلی ممنون •͜•

نظر

• اين ربطي به اينترنت نداره،Notification با جي پي اس هماهنگ هست و مكان شما رو ثبت ميكنه .

نظر

• سلام دوستان کسی می دونه چجوری میشه از سرویس ساکس یا همون ****** فایر روی ایپد استفاده کرد اگه امکان پذیر نیست روشی برای اتصال به فیس بوک یا حداقل چت فیس بوک رو معرفی کنید که ***** نباشه ... ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mohebian نمایش پست ها
                  سلام دوستان کسی می دونه چجوری میشه از سرویس ساکس یا همون ****** فایر روی ایپد استفاده کرد اگه امکان پذیر نیست روشی برای اتصال به فیس بوک یا حداقل چت فیس بوک رو معرفی کنید که ***** نباشه ... ممنون
                  دوست عزيز صحبت در اين باره خلافه قوانينه . اما واسه اينكه بحث رو ادامه نديد و به جوابتون هم رسيده باشيد يا روي گوشي از chiz pi en استفاده كنيد يا انكه ورژن قبليه يوسي بروزر اين كار رو انجام ميده !

نظر

• بچه ها من میخوام یه ایپد از امریکا بگیرم ولی نمیدونم پشتش چی بنویسم.اگه میشه یه چند تا پیشنهاد بدین(باحال باشه :دی)

نظر

• با سلام
                      فعلا با این وضع جیلبریک آیپد جدید که نمیتوان آن را جیلبریک کرد واز برنامه های کرک استفاده کرد به نظر شما بهترین را برای ریختن بازی و برنامه چیست لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط rezai نمایش پست ها
                        با سلام
                        فعلا با این وضع جیلبریک آیپد جدید که نمیتوان آن را جیلبریک کرد واز برنامه های کرک استفاده کرد به نظر شما بهترین را برای ریختن بازی و برنامه چیست لطفا راهنمایی کنید
                        بهترین راه iResign ه (نصب اپ های کرک شده برروی دستگاه های جیلبریک نشده)

نظر

• سلام لطفا میتوانید بیشتر در مورد iResign توضیح بدهید چون من اصلا در این رابطه اطلاعاتی ندارم لطفا بگویید چگونه میتوانم از این سرویس استفاده کنم

نظر

• اضافه کنم برای iresing باید مک یا هیکنتاش داشته باشید
                            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط rezai نمایش پست ها
                              سلام لطفا میتوانید بیشتر در مورد iResign توضیح بدهید چون من اصلا در این رابطه اطلاعاتی ندارم لطفا بگویید چگونه میتوانم از این سرویس استفاده کنم
                              به این تاپیک مراجعه کنید کامل توضیح داده شده ،

ضمنا مک هم فقط برای بار اول نیازه! همین.

نظر

• ميشه دوستاني كه ايفون 4 داشتند و هم ايپد 3 يه مقايسه اي بكنن
                                من خيلي بزاي ميكنم
                                ميخواستم بدونم مثلا تو يه بازي مشابه روي هر دو اينها : ايفون 4 و ايپد 3
                                چقدر ميزان باطري مصرف ميشه ؟
                                مثلا هر كدوم چند ساعت طول ميكشه تموم بشه باطريش؟
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X