اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohsen ameri نمایش پست ها
    ممنون ولي كلا سوال من اينه كه چيپش مثل ايپد ٢ هستش يعني اگه ايپد ٢ جيلبريك بشه نيو هم با همون روش
    جيلبريك ميشه يا مثل تفاوت ايفون٤ و ايفون ٤ اس بايد منتظر بشيم جيلبريك مخصوصش بياد
    ممنون
    باید منتظر شیم تا جیل بیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen ameri نمایش پست ها
      ممنون ولي كلا سوال من اينه كه چيپش مثل ايپد ٢ هستش يعني اگه ايپد ٢ جيلبريك بشه نيو هم با همون روش
      جيلبريك ميشه يا مثل تفاوت ايفون٤ و ايفون ٤ اس بايد منتظر بشيم جيلبريك مخصوصش بياد
      ممنون
      چون cpu a5x در ایپدنیو به کاررفته پس با ایپد ۲ که a5 بود فرق داره باید ببینی کی میتونن جیلبریکش میاد

نظر

• دوستان عزیز من قصد خرید نیو اپید دارم چند تا سوال داشتم ...مطمئنا به درد بقیه هم میخوره
        ------------

1-یکی این که ایپد 3 بخوام بخریم مثلا 2 نوع at&t و varizion داره؟ واسه استفاده از 4g یا نه کلا یکین (اخه تو سایت اپل شاپینگش میگه باید انتخاب کنی از کوم سرویس استفاده میکنی)

2- این جریان class و تو بعضی ایپد ها نوشته پشتش class a وclass b چیه؟

3-پایرت نامبر ها رو لیستشو با کشور هاش کلی هر کی داره ممنون میشم بزاره

4- پارت نامبر های کدوم کشورا فیس تایم ندارن؟

5- کسی از دوستان با سیمکارت ایرانسل یا رایتل از 4 جی استفاده کرده؟ (منظورن edge و gprs هست. مخصوصا edge ایرانسل)

6-ایا نیو ایپد بگیرم با توجه به این که جیل نشده بدون نصب برنامه میتونم فایلی از گوشی به ایپد بلوتوث کنم یا بلعکس؟ یا حتما باید نرم افزار پولیش نصب بشه؟
        ممنون
        ویرایش توسط aminhulu : https://i-phone.ir/forums/member/89387-aminhulu در ساعت 01-05-2012, 11:42 AM

نظر

• ١-براى كشور عزيزمون هيچ فرقى نميكنه
          ٢-من كه آيپد ٢ امريكا داشتم و الان هم آيپد جديد كانادا تفاوتى نديدم. تفاوت در كلاسها شايد مربوط به نوع دستگاه باشه مثلا آيپد به عنوان يك تبلت در كلاس بى باشه و دستگاهى نظير مكبوك كلاس ديگرى داشته باشه يعنى شايد بر اساس دسته بندى محصولات باشه چون اگر براساس كيفيت بود كه اعلام ميشد و تفاوت قيمتى وجود داشت.
          ٣و٤- پارت نامبرها تفاوتى ندارند در آيفون پارت نامبر كشورهاى حوزه خليج پارس فقط فيس تايم ندارند
          ٥- اج ايرانسل خيلى جالب نيست و سرعت تا ٣٠ كيلوبيت بيشتر نميره اما اج همراه اول تا ٥٠ هم ميره البته در همه جا اج وجود نداره اگه علامت E ظاهر شد يعنى شبكه با سرعت edge برقراره
          ٦-با ثبت udid و دريافت سرتيفيكيت و استفاده از برنامه iresign برنامه هاى كرك رو ميشه تحت مك بر روى آيپد جيلبرك نشده نصب كرد پس از اين جهت مشكلى براى نصب برنامه ها نيست. www.apptrackr.org
          Appcake.com
          Approb.com
          سورسهاى فوق حاوى اپهاى كرك هستند.

Sent from my ASHF@Phone using Tapatalk

نظر

• اقا دستت درد نکنه وقت گذاشتی
            فقط من هنوز یکی 2 سوالمو نگرفتم
            یکی این که کسی از دوستان لیست تمام پارت نامبر ها با کشورشونو داره؟( مثلا ba مال کجاست و ...)
            و دوست عزیز ایا شما خودت با 4 جی از ادج استفاده کردی؟ می خوام مطمئا بشم کار می کنه....و منظورتون از کشورهای حوزه خلیج فاس فقط اماراته؟ جایه دیگه هم هست ایا؟
            سپسگذارم

نظر

• نوشته اصلی توسط khayam نمایش پست ها
              ١-براى كشور عزيزمون هيچ فرقى نميكنه
              ٢-من كه آيپد ٢ امريكا داشتم و الان هم آيپد جديد كانادا تفاوتى نديدم. تفاوت در كلاسها شايد مربوط به نوع دستگاه باشه مثلا آيپد به عنوان يك تبلت در كلاس بى باشه و دستگاهى نظير مكبوك كلاس ديگرى داشته باشه يعنى شايد بر اساس دسته بندى محصولات باشه چون اگر براساس كيفيت بود كه اعلام ميشد و تفاوت قيمتى وجود داشت.
              ٣و٤- پارت نامبرها تفاوتى ندارند در آيفون پارت نامبر كشورهاى حوزه خليج پارس فقط فيس تايم ندارند
              ٥- اج ايرانسل خيلى جالب نيست و سرعت تا ٣٠ كيلوبيت بيشتر نميره اما اج همراه اول تا ٥٠ هم ميره البته در همه جا اج وجود نداره اگه علامت E ظاهر شد يعنى شبكه با سرعت edge برقراره
              ٦-با ثبت udid و دريافت سرتيفيكيت و استفاده از برنامه iresign برنامه هاى كرك رو ميشه تحت مك بر روى آيپد جيلبرك نشده نصب كرد پس از اين جهت مشكلى براى نصب برنامه ها نيست. apptrackr home
              Appcake.com
              Approb.com
              سورسهاى فوق حاوى اپهاى كرك هستند.

دوست عزیز منظور من و این دوستمان این است که پشت بعضی از آیپد ها مینویسه class A و روی بعضی های دیگه می نویسه Calss C ویا اصلا نمی نویسه!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط aminhulu نمایش پست ها
                اقا دستت درد نکنه وقت گذاشتی
                فقط من هنوز یکی 2 سوالمو نگرفتم
                یکی این که کسی از دوستان لیست تمام پارت نامبر ها با کشورشونو داره؟( مثلا ba مال کجاست و ...)
                و دوست عزیز ایا شما خودت با 4 جی از ادج استفاده کردی؟ می خوام مطمئا بشم کار می کنه....و منظورتون از کشورهای حوزه خلیج فاس فقط اماراته؟ جایه دیگه هم هست ایا؟
                سپسگذارم
                ببين دوست عزيز وقتى ميگيم 4G يعنى توانايى استفاده از شبكه با سرعت تا ٧٣ مگابيت رو داره حالا اگه شما توش يه سيم كارت با ابتدايى ترين تكنولوژى يعنى gprs بذارى خب در حد ٢٠ كيلو بيت هم ممكنه سرعت نداشته باشه مانند بلورى رايتر كه حتى سى دى رو ميخونه و رايت ميكنه بنابراين تكنولوژى جديدتره اما قديمى ها رو هم ساپورت ميكنه سرعتهايى كه درپست قبل نوشتم توسط speedtest.net با آيپد جديد تست شده
                پارت نامبرهاى كشورهاى ارمنستان اسرائيل اردن قطر امارات و عربستان طبق اعلام اپل فاقد فيس تايم هستند.

نظر

• ایپد

ایا
                  دستد درد نکنه اقا فقط یکی هم بگه که Ba پارت کجاست
                  ممنون میشم

نظر

ایا
                    دستد درد نکنه اقا فقط یکی هم بگه که Ba پارت کجاست
                    ممنون میشم
                    سلام . مربوط به بریتانیا هست ( uk )

نظر

• دوستانی که نیو ایپد گرفتم توصیشون به ما که میخوایم بگیریم چیه؟
                      2 یا 3؟
                      خیلی تفاوتشون محصوصه؟
                      و این که کیفیت عکس برداری فیلم برداریش چطوریه؟ کسی عکسی گرفته باهاش بزاره همه ببینن؟

نظر

دوستانی که نیو ایپد گرفتم توصیشون به ما که میخوایم بگیریم چیه؟
                        2 یا 3؟
                        خیلی تفاوتشون محصوصه؟
                        و این که کیفیت عکس برداری فیلم برداریش چطوریه؟ کسی عکسی گرفته باهاش بزاره همه ببینن؟
                        عکس برداری مال دوربین عکاسی نه دوربین موبایل اگر تو یه گوشی دوربین صد مگا پیکسلی هم به کار رفته باشه باز یه کنن شش مگاپیکسلی میخورش چون مگاپیکسل ملاک نیست بلکه کوآلیتی ملاکه.در مورد فیلمبرداری کیفیت بسیارمطلوب و لرزه گیر هم داره. اپ ها دارن به تازگی جهت سازگاری با سایز صفحه نیوآیپد آپدیت میشن فکر میکنم زمان خرید نیوآیپد باشه و نه آیپد ۲

نظر

• سلام
                          من سه چهار روزه كه آيپد نيو گرفتم در مجموع ازش راضيم همونطور كه همه ميدونين يك كوچولو سنگين تر شده ولي تفاوت عمده اي كه با آيپد٢ احساس كردم صفحه نمايشش هست كه به نظر من خيلي بهتر شده و اين تفاوت موقعه اي احساس ميشه كه توش اي بوك ميخوني اصلا چشمو خسته نميكنه دوربينشم كه بهتر شده ولي من شخصا خيلي با عكس گرفتن با آيپد ارتباط برقرار نميكنم يه جورايي عكس گرفتن باهاش سخته
                          كلا به نظر من اگر تازه ميخواين آيپد بگيرين نيو بگيرين ولي آپگريد آيپد ٢ به نيو خيلي فايده نداره چون شمارو شگفت زده نميكنه

نظر

دوستانی که نیو ایپد گرفتم توصیشون به ما که میخوایم بگیریم چیه؟
                            2 یا 3؟
                            خیلی تفاوتشون محصوصه؟
                            صد در صد نیو بگیرید چون ۲ دیگه تو بورس نیست و ازش دلزده مییشید
                            ولی از نظر دوربین من زیاد راضی نیستم چیز خاصی تیست دوربینش مگر اینکه شرایط و نور کافی باشه در غیر این صورت تار هست

نظر

• بعداز دانلود فايل ١gig دستكاه شروع به نصب كردن فايل كرد و روشن شد همه جيز به خوبي كار ميكنه فقط وقتي رو دوربين كليك ميكنم دستكاه ريست ميشه خاموش ميشه
                              دوربين ايراد داره نميدونم بايد جيكار كنم
                              دوستان علاوه بر مشکل دوربین
                              وقتی دستگاه رو خاموش میکنم دیگه روشن نمیشه و باید از اول ریستور کنم
                              من آبادان هستم دوستان راهنمايي كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط samimi نمایش پست ها
                                بعداز دانلود فايل ١gig دستكاه شروع به نصب كردن فايل كرد و روشن شد همه جيز به خوبي كار ميكنه فقط وقتي رو دوربين كليك ميكنم دستكاه ريست ميشه خاموش ميشه
                                دوربين ايراد داره نميدونم بايد جيكار كنم
                                دوستان علاوه بر مشکل دوربین
                                وقتی دستگاه رو خاموش میکنم دیگه روشن نمیشه و باید از اول ریستور کنم
                                من آبادان هستم دوستان راهنمايي كنيد

چه فایلی
                                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

صبر کنید ..
                                X