اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

باسلام خدمت دوستان يه ايپد سه دارم ٤g ميخوام ريستور كنم به ٦.١ارور ميده كسي ميدون راهش چيه چكار كنم

نظر

• نوشته اصلی توسط isalman نمایش پست ها
      باسلام خدمت دوستان يه ايپد سه دارم ٤g ميخوام ريستور كنم به ٦.١ارور ميده كسي ميدون راهش چيه چكار كنم
      جه اروری میده؟؟

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

ازكجا بفهمم نسخه ي 6.1وريزون دانلود كنم يا اي تي اند تي

نظر

• شماره یimei دستگاه رو در این سایت وارد کنید میگه at&t هست یا verizon
          www.imei.info
          ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 05-02-2013, 10:30 PM

نظر

• سلام. بعد از جیلبریک ios6 آیپدم سیم کارت رو سرچ میکنه ولی آخر سر no service میزنه.... چیکار کنم؟ سیمکارت رایتل فعال هست

نظر

• میشه ایپد نسل 3 رو از 6.1 به 5.1.1 دانگرید کرد؟

نظر

• همانگونه که تمامی سروران عزیز میدانند , چندی قبل گروه Hackulous اعلام کرد که اینستالوس بسته میشود
                با توجه به این موضوع و همچنین ارائه جیلبرک ios 6.x میخواستم بدانم که آیا هنوز راهی برای نصب برنامه های کرک شده برروی ایپد وجود دارد؟ /با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط diyaco نمایش پست ها
                  همانگونه که تمامی سروران عزیز میدانند , چندی قبل گروه Hackulous اعلام کرد که اینستالوس بسته میشود
                  با توجه به این موضوع و همچنین ارائه جیلبرک ios 6.x میخواستم بدانم که آیا هنوز راهی برای نصب برنامه های کرک شده برروی ایپد وجود دارد؟ /با سپاس
                  بله دوست عزیز سایت های زیادی هستند که در گذاشتن برنامه های کرک فعالیت میکنند که میتونید از اونها استفاده کنید .
                  برای نصب هم appsync for iOS 6 رو از سورس cydia.mobile4persian.net نصب کنید .
                  موفق باشید
                  ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 06-02-2013, 10:51 PM

نظر

• سلام برای گرفتن فریمور برای A1430 on the iPad (3rd generation) Wi-Fi + Cellular باید gsm ,cdma,wifi کدوم ورژن رو باید دانلود کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mmmakan نمایش پست ها
                      سلام برای گرفتن فریمور برای A1430 on the iPad (3rd generation) Wi-Fi + Cellular باید gsm ,cdma,wifi کدوم ورژن رو باید دانلود کنم؟
                      راجع اين موضوع خيلي بار ها بحث شده با جستجو ميتونيد پيدا كنيد،
                      شماره ي مدل ايپدتون رو توي اين سايت بزنيد اگه گفت at&t هست ايپد شما gsm هستو بايد فريمور at&t رو دانلود كنيد
                      اگه گفت verizon هست ايپد شما cdma هست و بايد فريمور verizon رو دانلود كنيد
                      Where is iPhone from?

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                        راجع اين موضوع خيلي بار ها بحث شده با جستجو ميتونيد پيدا كنيد،
                        شماره ي مدل ايپدتون رو توي اين سايت بزنيد اگه گفت at&t هست ايپد شما gsm هستو بايد فريمور at&t رو دانلود كنيد
                        اگه گفت verizon هست ايپد شما cdma هست و بايد فريمور verizon رو دانلود كنيد
                        Where is iPhone from?
                        cdma رو برای منم همینه
                        توی itools هم A1430 رو cdma نشون میداد
                        حجمش هم 1 گیگ بود
                        فکر کنم تو سایت apple هم گفته که اینه cdma

نظر

• اقا منم shsh رو ذخیره کردم با TinyUmbrella دو تا folder ذخیره شده میخواستم ببینم درسته
                          اینا بود
                          .known_devices
                          .cache

- - - - - - - - - -

اقا منم shsh رو ذخیره کردم با TinyUmbrella دو تا folder ذخیره شده میخواستم ببینم درسته
                          اینا بود
                          .known_devices
                          .cache

نظر

• سلام من نيو آيپد دارم به ٦.١ آپگريد و جلبريك كردم الان در اتصال به واي فاي مشكل دارم قبلا يك بار پسورد واي فاي مودمم رو ميدادم هميشه ميشناخت اما الان هر با كه با نت كار نميكنم چند دقيقه يا ريستارت ميكنم دوباره بايد برم تو ستينگ بزنم نت ورك رو سرچ كنه تا مودمم رو بشناسه و دوباره پسورد بدم يعني تو حافظش نميمونه كسي همچين مشكلي داشته؟ دوباره جلبريك كنم خوب ميشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nn7710nn نمایش پست ها
                              سلام من نيو آيپد دارم به ٦.١ آپگريد و جلبريك كردم الان در اتصال به واي فاي مشكل دارم قبلا يك بار پسورد واي فاي مودمم رو ميدادم هميشه ميشناخت اما الان هر با كه با نت كار نميكنم چند دقيقه يا ريستارت ميكنم دوباره بايد برم تو ستينگ بزنم نت ورك رو سرچ كنه تا مودمم رو بشناسه و دوباره پسورد بدم يعني تو حافظش نميمونه كسي همچين مشكلي داشته؟ دوباره جلبريك كنم خوب ميشه؟
                              چرا در دو تا تایپیک پست دادید؟؟؟؟جواب که دادم!!!!
                              ریست نتورک کنید اگه درست نشد ریستور و دوباره جیلبرک کنید.

نظر

• دوستان من میخوام ریستور کنم این ارور رو میده

cannot be restored because the ipad soft ware update server could not be contacted or is temporarily unavailable .
                                چیز پی ان هم زدم باز همونو میده
                                ؟
                                به غیر از موس و کیبورد هم usb دیگه ای وصل نیست
                                firewall هم off کردم نشد

نظر

صبر کنید ..
                                X