اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

دستگا هاي A5به بالا نمي تونن دانگريد كنن فعلا

Sent from my iPhone4s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط imohammadreza نمایش پست ها
      سلام دوستان من یه ایپد نیو دارم از ۵.۱.۱ میخوام رستور کنم به ۵.۱.۱ ایا راهی هست؟؟ایفون ۴ با اسنو بریز تونستم
      از این آموزش استفاده کنید:
      http://www.i-phone.ir/forums/thread75733.html

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط isalman نمایش پست ها
      دستگا هاي A5به بالا نمي تونن دانگريد كنن فعلا

Sent from my iPhone4s using Tapatalk
      ایشون نمیخوان دانگرید کنند و میخوان ریستور کنن
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• - - - - - - - - - -

شما یک بار ریستور کن و بک آپ برنگردون به احتمال زیاد درست بشه
        فکر کنم فهمیدم مشکل از کجاس.
        من اکثر برنامه ها را از APP Store با کامپیوتر دانلود می کنم و چون با itunes سینک نیستند در نتیجه با itools اونا را به دستگاه منتقل می کردم.
        وقتی ورژن 5.1.1 بود این کار مشکلی ایجاد نمی کرد ولی ظاهرا روی 6 دیگه جواب نمیده.
        مثلا من آپدیت ibooks را با ITools روی دستگاه می ریختم و وقتی می خواستم بازش کنم اتوماتیک بسته می شد. وقتی دستگاه را با itunes سینک کردم و همون برنامه را دوباره ریختم جواب داد. دو باره اونو با ITools ریختم و باز نشد.
        فعلا ریستور کردم و دارم با itunes کار میکنم . و مشکلی دیده نشده.
        فقط برنامه هایی که فروشگاه برام ریخته بود را دیگه ندارم
        ویرایش توسط milligator : https://i-phone.ir/forums/member/102675-milligator در ساعت 11-11-2012, 11:51 AM

نظر

• اقا این اس ام اس ایپد 3 نیومد؟
          چرا ایپد 1 داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط NEO_BB نمایش پست ها
            اقا این اس ام اس ایپد 3 نیومد؟
            چرا ایپد 1 داره؟
            نه هنوز نيومده.

نظر

• سلام
              من 700 دلا ردارم و میخوام به داداشم که یک ناه دیگه میره امریکا بگم واسن ای پد 4جی 64 بخره حالا چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
              1 من قصد دارم از سایت ebay بخرم تا حدود 600 دلار میشه یه چیز تمیز خرید ؟
              2 ایا حتما باید انلاک باشه با اگه AT&T و Verizon بود هم میشه استفاده کرد در ایران؟
              3 ایا ممکنه با رونمایی از مینی و نصل 4 قیمت این پایین بیاد اپل استور 839 دلار میفروشه ایا این انلاک هست یا با پکیج میفروشه
              4 کلا داداشم این کاره نیست چه چیزایی رو باید چک کنه که بگم حواسش باشه

نظر

سلام به همگی
                دوستان من میخوام سمت چپ status Bar بنویسه ایپد و ایپدم هم 4G هستش ولی هر کاری میکنم تا وقتی سیم کارت توش نیست بنویسه ایپد مینویسه No service بجاش
                چیکار کنم ؟ راه حلس چیه؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط milligator نمایش پست ها
                  - - - - - - - - - -

فکر کنم فهمیدم مشکل از کجاس.
                  من اکثر برنامه ها را از APP Store با کامپیوتر دانلود می کنم و چون با itunes سینک نیستند در نتیجه با itools اونا را به دستگاه منتقل می کردم.
                  وقتی ورژن 5.1.1 بود این کار مشکلی ایجاد نمی کرد ولی ظاهرا روی 6 دیگه جواب نمیده.
                  مثلا من آپدیت ibooks را با ITools روی دستگاه می ریختم و وقتی می خواستم بازش کنم اتوماتیک بسته می شد. وقتی دستگاه را با itunes سینک کردم و همون برنامه را دوباره ریختم جواب داد. دو باره اونو با ITools ریختم و باز نشد.
                  فعلا ریستور کردم و دارم با itunes کار میکنم . و مشکلی دیده نشده.
                  فقط برنامه هایی که فروشگاه برام ریخته بود را دیگه ندارم
                  هنوز مشكل سر جاشه و بازم ريستارت دارم ولي كمتر شده

نظر

• ولي از وقتي ريستور كردم imessage,facetime كه كار نميكردن درست شده و حالا ميتونم واردشون بشم

نظر

• نوشته اصلی توسط smagooli نمایش پست ها
                      سلام به همگی
                      دوستان من میخوام سمت چپ status Bar بنویسه ایپد و ایپدم هم 4G هستش ولی هر کاری میکنم تا وقتی سیم کارت توش نیست بنویسه ایپد مینویسه No service بجاش
                      چیکار کنم ؟ راه حلس چیه؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                      اگه سیم کارت انداخته باشی توش ،بعد Cellular data رو off کنی مینویسه ipad،اگه سیم نداری توش یه امتحانی بکن ببین میشه یا نه

نظر

ایپد وقتی قفل هست اون پایین علامتی هست که روش میزنم عکس رو نشون میده چجوری برش دارم؟؟
                        ویرایش توسط zamiar : https://i-phone.ir/forums/member/106497-zamiar در ساعت 17-11-2012, 12:07 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط zamiar نمایش پست ها
                          ایپد وقتی قفل هست اون پایین علامتی هست که روش میزنم عکس رو نشون میده چجوری برش دارم؟؟
                          اگه جیلبیریک کردید از سیدیا removepictureframe رو نصب کنید
                          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                            شما به var - mobile - media - iTunes-control - music بروید.
                            همچین جایی رو پیدا نکردم تو ifunbox
                            موزیکای دستگاه رو تو این برنامه کجا باید پیداشون کرد؟؟

نظر

• بلاخره شد قبلا هر چی طبق روش زیر میرفتم اجازه نمیداد اکانت outlook رو اضافه کنم اما الان شد فک کنم به 6.0.1 اپدیت کردم درست شده

- به Setting بروید و وارد Mail, Contacts, Calendars شوید. سپس Add Account را انتخاب کرده و Hotmail را برگزینید. سپس در قسمت ایمیل آدرس ایمیل آوت*لوک خود مانند youremail@outlook.com را وارد کنید و سپس پسورد و نامی برای اینباکس*اتان انتخاب کنید. حالا Next را بزنید و مواردی را که قصد Sync کردن آنها را دارید انتخاب کنید.

با اینکه هنوز مشخص نیست اضافه کردن ایمیل آوت*لوک به صورت Microsoft Exchange account چه مزایایی دارد اما اگر می*خواهید از این روش به جای روش قبلی استفاده کنید می*توانید به طریق زیر عمل کنید:- به Setting بروید و وارد Mail, Contacts, Calendars شوید. سپس Add Account را انتخاب کرده و اینبار Microsoft Exchange را انتخاب کنید. حال آدرس ایمیل خود را مانند روش قبل وارد کنید و در قسمت Domain عبارت m.hotmail.com را وارد کنید. به عنوان نام کاربری باز هم از آدرس ایمیل کامل خود استفاده کنید و پسورد را نیز وارد کنید. با زدن کلید Next باید سرور را تعیین کنید، سرور را نیز m.hotmail.com تعیین کنید و نهایتاً مواردی را که قصد Sync کردن آنها را دارید انتخاب کنید.

کسی از این خبر داره؟؟
                              هنوز مشخص نیست اضافه کردن ایمیل آوت*لوک به صورت Microsoft Exchange account چه مزایایی دارد

نظر

نوشته اصلی توسط sam_ نمایش پست ها
                                همچین جایی رو پیدا نکردم تو ifunbox
                                موزیکای دستگاه رو تو این برنامه کجا باید پیداشون کرد؟؟
                                موزیک های که درipod هست در همین مسیری که دادم هستش.

نظر

صبر کنید ..
                                X