اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام لطفا يكي پاسخ سوال رو بده؟؟
    ١)جيلبريك ايپد جديد تو چه وضعي هستش؟؟؟
    ٢)چرا هيچ خبري ازش پيدا نيست؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
      بله تاييد ميشه مال من class B راستي اون class رو جعبه ننوشته فقط پشت ديوايس حك شده
      ورايزون در ايران استفاده نداره همون واي فاي ميشه
      می دونم دوست عزیز ولی این Class ها چه فرقی با هم دارن؟

نظر

• من يه چندتا والپيپر زيبا دارم براي ايپد نيو حالا نميدونم كجا بزارم
        اگر دوستان موافق باشند تاپيكشو ميزنم

نظر

• مال من روش هیچ چیزی ار class ذکر نشده!مال شما رو نمیدونم!در ظمن شما برنامه های ایفون رو هم با رزولیشن عالی میتونی رو ایپد استفاده کنی!
          من کم و کسری نمیبینم!

نظر

• واسه من نوشته کلاس b

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_2oo5 نمایش پست ها
              سلام لطفا يكي پاسخ سوال رو بده؟؟
              ١)جيلبريك ايپد جديد تو چه وضعي هستش؟؟؟
              ٢)چرا هيچ خبري ازش پيدا نيست؟؟؟
              كسي نيست پاسخي به سوالات ما بده؟؟؟؟

نظر

• سلام دوست عزیز...طبق این نوشته که از پاد2جی هست احتمال خیلی زیاد تا ماه دیگه جیلبریکش می اد....
                Nothing much jailbreak related has happened in the last few weeks until 45 minutes ago when Pod2G tweeted “News: we have all exploits required to do a new jailbreak. I’m working on bypassing ASLR at bootup”. If you don’t remember Pod2G was the person in charge of the exploits used in the previous 5.0.1 jailbreak that worked for all devices. With the iPad 3 publicly un cracked, this upcoming jailbreak will be the first to unlock the true potential of the device. As for the release it still could take a while. The Absinthe jailbreak was released weeks after news broke of exploits on Pod2G’s blog. Additionally, Chpwn tweeted “Remember: just because all the exploits are found doesn’t mean that a jailbreak exists — it’s likely months away from first working at all

نظر

• با سلام
                  یکی از کارای مورد علاقم وبگردیه مثل بقیه اما من خیلی به ذخیره کردن صفحات وب و دسته بندیشون علاقه مندم توی کامپیتورم کلی پوشه دارم با موضوعات مختلف که متناسب با موضوعشون مطلب توشون ذخیره کردم خواستم واسه ایپد امکان همچین کاری با مرورگراش هست؟
                  اگه امکان نداره برنامه ای چیزی هست که این کارو انجام بده
                  با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
                    با سلام
                    یکی از کارای مورد علاقم وبگردیه مثل بقیه اما من خیلی به ذخیره کردن صفحات وب و دسته بندیشون علاقه مندم توی کامپیتورم کلی پوشه دارم با موضوعات مختلف که متناسب با موضوعشون مطلب توشون ذخیره کردم خواستم واسه ایپد امکان همچین کاری با مرورگراش هست؟
                    اگه امکان نداره برنامه ای چیزی هست که این کارو انجام بده
                    با تشکر
                    چرا میشه از توی book mark پوشه درست کنی و هر سایت رو ببری تو قسمت خودش ویا به هوم اسکرین ببری و اونجا دسته بندی کنی
                    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط pesar نمایش پست ها
                      سلام دوست عزیز...طبق این نوشته که از پاد2جی هست احتمال خیلی زیاد تا ماه دیگه جیلبریکش می اد....
                      Nothing much jailbreak related has happened in the last few weeks until 45 minutes ago when Pod2G tweeted “News: we have all exploits required to do a new jailbreak. I’m working on bypassing ASLR at bootup”. If you don’t remember Pod2G was the person in charge of the exploits used in the previous 5.0.1 jailbreak that worked for all devices. With the iPad 3 publicly un cracked, this upcoming jailbreak will be the first to unlock the true potential of the device. As for the release it still could take a while. The Absinthe jailbreak was released weeks after news broke of exploits on Pod2G’s blog. Additionally, Chpwn tweeted “Remember: just because all the exploits are found doesn’t mean that a jailbreak exists — it’s likely months away from first working at all
                      سلام
                      تایپیک زیر مربوط به جلبریک the new ipad هستش که تاریخ پستش ماله یک ماه پیش هستش
                      چطوریه که عکس هاش هست ولی جیلبریکش نیست ؟

نظر

• ماه گذشته Pod2g اعلام کرده بود که تیم آنها تنها قطعاتی از یک جیلبریک userland را دارند. الان دیگر به تمامی این قطعات دست پیدا کرده اند و تنها یک مقدار زمان لازم دارن تا آنها در کنار هم قرار داده و یک ابزار عمومی برای این جیلبریک ارائه کنند.

از آنجایی که این یک جیلبریک userland است٬ اولین جیلبریک عمومی آی پد جدید نیز می باشد. I0n1c نیز قبلا جیلبریک آی پد جدید را نشان داده بود اما اعلام کرده بود که جیلبریک اش را برای عموم ارائه نخواهد کرد.عکس هایی که وجود داره مربوط به جیلبریک I0n1c است که برای عموم ارائه نمی شه...تا جیلبریک اصلی بیاد زمان لازم....

نظر

• نوشته اصلی توسط etesalat نمایش پست ها
                          چرا میشه از توی book mark پوشه درست کنی و هر سایت رو ببری تو قسمت خودش ویا به هوم اسکرین ببری و اونجا دسته بندی کنی
                          منظورم bookmark نبود.ذحیره خود صفحه رو میخوام با اطلاعاتش مه اینکه فقط ادرس سایت ذخیره بشه.راهی داره؟

نظر

• شما بايد ofline page رو نصب كنى
                            متاسفانه الان لينكشو ندارم كه بدم

نظر

• دوربینش ایپد جدید من ، نمیدونم چرا فکر میکنم کیفیتش پایینه .

تا شب یه عکسی ازش میزارم ببینین.
                              ویرایش توسط korosh73 : https://i-phone.ir/forums/member/52572-korosh73 در ساعت 21-04-2012, 02:57 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
                                منظورم bookmark نبود.ذحیره خود صفحه رو میخوام با اطلاعاتش مه اینکه فقط ادرس سایت ذخیره بشه.راهی داره؟
                                برنامه webofline رو از سیدیا و سورس انجمن نصب کنید
                                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

صبر کنید ..
                                X