اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام ببخشيد من ايپد اير دارم و مدتي هست كه وقتي وارد اپل استور ميشم نمي تونم سرچ يا دانلود كنم و ارور عدم وصل بودن به اينترنت يا اپليكيشن هايي كه با نت كار ميكنن مينويسن عدم ارتباط در حالي كه راحت با مرور گر كار ميكنم و ios ام ٧.١.١ هستش ايا مشكل از عدم ابديت ios هستش؟ با تازگي يكم سرعت ديوايس هم كاهش پيدا كرده

نظر

• دوستان و اساتید گرامی
      توی سافاری چطور میشه دنبال یک حرف گشت keyword note?

نظر

• سلام دوستان. آيپدم به iOS 8.2 آپديت كردم ولي مثل قبل نميتونم اينترنتم از روي آيپدم با آيفونم اشتراك بزارم!!! گزينه ش كجا رفته؟؟؟؟

Sent from my  iPad air  using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان
          1.از 7.1.2 به 8.3 آپدیت کنم یا تو همون 7 بمونم؟
          2.میخوام ریستور کنم و دوباره جیلبریک کنم، از 7.1.2 آپدیت دارم،برای ریستور کردن مشکلی پیش نمیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shs192 نمایش پست ها
            سلام دوستان
            1.از 7.1.2 به 8.3 آپدیت کنم یا تو همون 7 بمونم؟
            2.میخوام ریستور کنم و دوباره جیلبریک کنم، از 7.1.2 آپدیت دارم،برای ریستور کردن مشکلی پیش نمیاد؟
            سلام دوست عزیز.
            در رابطه با سوال اولتون بگم که اگه جیلبرک واستون مهمه اپدیت نکنین چون ورژن ۸.۳ هنوز جیلبرک نشده
            سوال دومتون هم بگم که شما نمیتونید به ۷.۱.۲ ریستور کنید چون اپل این اجازه رو به شما نمیده ( اپل اجازه ی ریستور به ورژن پایینتر از جدیدترین ورژن زمان وقت خود رو نمیده )
            … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
              سلام دوست عزیز.
              در رابطه با سوال اولتون بگم که اگه جیلبرک واستون مهمه اپدیت نکنین چون ورژن ۸.۳ هنوز جیلبرک نشده
              سوال دومتون هم بگم که شما نمیتونید به ۷.۱.۲ ریستور کنید چون اپل این اجازه رو به شما نمیده ( اپل اجازه ی ریستور به ورژن پایینتر از جدیدترین ورژن زمان وقت خود رو نمیده )
              سلام دوست من
              جیلبریک برام مهمه فقط برای اینکه واتس اپ رو رو آی پد داشته باشم،زیاد از برنامه و بازیهای کرک شده استفاده نمیکنم،یعنی اصلا بازی نمیکنم،اگر 8.3 سرعتش خوبه و باگ نداره و بدون جیلبریک میشه واتس نصب کرد مشکلی ندارم
              در مورد سوال دوم منظورم اینه که من الان ورژن 7.1.2 نصب دارم و قبل از جیلبریک بکاپ گرفتم، میخواستم بدونم میشه اون بکاپ رو رستور کرد؟با آی تونز بکاپ گرفتم، در واقع به نسخه ی پایینتر نمیرم فقط همون نسخه رو دوباره نصب میکنم،امکانش هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shs192 نمایش پست ها
                سلام دوست من
                جیلبریک برام مهمه فقط برای اینکه واتس اپ رو رو آی پد داشته باشم،زیاد از برنامه و بازیهای کرک شده استفاده نمیکنم،یعنی اصلا بازی نمیکنم،اگر 8.3 سرعتش خوبه و باگ نداره و بدون جیلبریک میشه واتس نصب کرد مشکلی ندارم
                در مورد سوال دوم منظورم اینه که من الان ورژن 7.1.2 نصب دارم و قبل از جیلبریک بکاپ گرفتم، میخواستم بدونم میشه اون بکاپ رو رستور کرد؟با آی تونز بکاپ گرفتم، در واقع به نسخه ی پایینتر نمیرم فقط همون نسخه رو دوباره نصب میکنم،امکانش هست؟
                والا تا اونجایی که میدونستم میشد واتساپ رو روی ایپد بدون جیلبرک نصب کرد.
                ولی توی ورژن ۸.۳ فکر کنم ساپورت نمیشه.
                این اینک اموزشش هست.
                http://www.i-phone.ir/forums/thread91238-5.html

سوال دومتون هم عرض کنم که اره میتونید بکاپ برگردونید ولی ریستور نمیتونید بکنید.

نظر

• سلام دوستان من ايفون ٥ داشتم فروختم به يكي هنوز گوشي نخريدم فعلا از ايپدم استفاده مىكنم براي وايبر و تلگرام
                  مشكلم اينجاست به كسي كه فروختم تمام كانتكتاش كه جوىن ميشن تو وايبر تا تلگرام واسه منم مياد حتي بعضي وقتا پي ام هاشونم مياد خيلي رو اعصابه مي ترسم پيام هاي خصوصي منم براي اون بره اىپدم سينك نيس با اي كلود حتي برنامه هامم با يك اپل ايدي جديد نصب كردم نميدونم چي كار كنم اگ فكري راهي بلدين با من در ميون بزارين ممنون ميشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط mil85 نمایش پست ها
                    سلام دوستان من ايفون ٥ داشتم فروختم به يكي هنوز گوشي نخريدم فعلا از ايپدم استفاده مىكنم براي وايبر و تلگرام
                    مشكلم اينجاست به كسي كه فروختم تمام كانتكتاش كه جوىن ميشن تو وايبر تا تلگرام واسه منم مياد حتي بعضي وقتا پي ام هاشونم مياد خيلي رو اعصابه مي ترسم پيام هاي خصوصي منم براي اون بره اىپدم سينك نيس با اي كلود حتي برنامه هامم با يك اپل ايدي جديد نصب كردم نميدونم چي كار كنم اگ فكري راهي بلدين با من در ميون بزارين ممنون ميشم.
                    سلام
                    اين ممةن نيست كه با دو تا اپل ايدي جدا اين اتفاق بيافته،حالا شما بريد ايكلود و اكانت ايكلودتون رو حذف كنيد،بعد مجدد ابل ايدي بسازيد،مشكلتون حل ميشه.

نظر

• دوستان عزیز

روی آیپدم با ورژن ۷.۱ که جیلبرک شده کلی بازی و برنامه دارم و میخوام به ورژن بالاتر ببرم و دوباره جیلبرک کنم ولی نرم افزارهام هم باشند به نظرتون چیکار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amoali نمایش پست ها
                        دوستان عزیز

روی آیپدم با ورژن ۷.۱ که جیلبرک شده کلی بازی و برنامه دارم و میخوام به ورژن بالاتر ببرم و دوباره جیلبرک کنم ولی نرم افزارهام هم باشند به نظرتون چیکار کنم ؟
                        شما توسط ifunbox از اپ هاتون بکاپ بگیرید و روی هارد کامپیوتر ذخیرش کنید.
                        بعد که اپدیت کردید و جیلبرک ، دوباره برنامه ها رو بریزید روی گوشی

نظر

• سلام
                          موقعی که یک ویدئو رو پلی میکنم یک تایمر پایین سمت راست میاد که تا ۱۵ دقیقه میره و اون وسط لودینگ داره میچرخه و فایل رو پخش نمیکنه
                          کسی میدونه چیه مشکل؟
                          اون فایلها همه روی دستگاه دانلود شده و قبلا درست بوده و پخش میشده ولی الان پخش نمیشه
                          باید به نت کانکت باشی تا بعد از چند دقیقه پخش کنه
                          Icloud photo رو غیر فعال کردم و تمام عکسها و ویدئوهام پاک شدن
                          با اینکه یا خودم عکس و فیلم گرفته بودم یا دانلود کرده بودم

نظر

• سلام دوستان. دو تا سوال دارم
                            اول اينكه من نميتونم بك اپ بگيرم يعني هربار پيامش مياد رو صفحه رمزو ميزنم ميبينم هفته ديگه دوباره مياد ميگه هنوز بك آپ نگرفتي همه همينطورن ؟
                            سوال بعدي هم اينكه من ميخوام به ios:8.4 اپديت كنم ولي با وجود متصل بودن به نت ميگه به اينترنت وصل نيستي چرا ؟؟
                            با سپاس بابت پاسخ گويي

Good luck !!!

نظر

• سلام دوستان..ببخشید من یه مشکلی داشتم و اونم اینه که وقتی تو آیپد ایر وای فای سلولار وی-پی-ان روشن میکنم دیگه اینترنت به طوره کلی قطع میشه و نمی تونم هیچ کاری کنم..آرم وی-پی-ان میاد ولی اصلا نمیتون کاری کنم...و وقتی هم مثلا از توی سافاری گوگل میزنم یکم طول مسکشه بیاد اونم بعده اینکه وی-پی-ان رو خاموش می کنه خود به خود....چیکار کنم؟کمکم کنید که خیلی واجبه...یه چند وقتیه اینجوریه..

نظر

• سلام من میخوام ایپدمو به ios 8.1.4 اپدیت کنم الان ورژن 7.1.2 هست . ایپدم جلبرگ نشده چطوری باید اپدیتش کنم ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X