اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    آپدیت iOS 8.1.3 واسه آیپد (ها) عرضه شده؟
    پس چرا من نمیوتونم از setting-software update آپدیت کنم؟
    یعنی میگه دستگاهتون آپدیته (8.1.2)
    در کل به همین روش آپدیت کردم چندین بار..
    ممنون میشم راهنماییم کنیــد.

نظر

• نوشته اصلی توسط most-t36 نمایش پست ها
      سلام
      آپدیت iOS 8.1.3 واسه آیپد (ها) عرضه شده؟
      پس چرا من نمیوتونم از setting-software update آپدیت کنم؟
      یعنی میگه دستگاهتون آپدیته (8.1.2)
      در کل به همین روش آپدیت کردم چندین بار..
      ممنون میشم راهنماییم کنیــد.
      بله عرضه شده.
      دیوایستون رو ریبوت کنید.
      اگه نتیجه نداد فریمور رو دانلود کنید و از طریق آیتونز با Shift+Update آیپدتون رو آپدیت کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
        پاسخ و عكس العمل فروشنده چي بود؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
        مغازه خودمه
        سريع رفتند عوض كردند برام
        اونها هم تقصيري ندارند
        تازه متوجه شدم كه دستگاههاي كه توسط آمازون و اينترنت خريداري ميشوند قبل از ارسال توسط خود اپل باز ميشوند و رجيستر ميشوند البته نميدونم به چه دليلي ولي من يكي ديگه برداشتم

نظر

• دوستان فقط ميخواستم ببينم

١ . هيچ راهي براي استفاده از ussd كد روي اير ٢ وجود نداره
          ٢ . بعد از جيلبرك اوپن چيزپي ان ديگه كار نميكنه پاكش كردم ولي باز نشد ميپره بيرون

نظر

• نوشته اصلی توسط Looking for نمایش پست ها
            با سلام دوستان من از وقتي به ٨ اپديت كردم مدام ازم درخواست رمز برا icloud مياد و وقتي ميزنم ميره ولي انگار بگاپ نميگيره چون زده ٣٠ روزه بكاپ نگرفتيد قبلا اينطوري نبود ممنون ميشم پاسخ بديد

Good luck !!!
            كسي نميدونه ؟

Good luck !!!

نظر

• سلام من حدود يك ساله ipad air 128 4g دارم مي خواستم بدونم وقتي حافظه ايپد بالا ميره شارژ هم بيشتر مصرف مي كنه اخه من هر وقتي كه حافظه ايپدو از 70 گيگ بيشتر پر مي كنم مصرف شارژش بيشتر ميشه مثلا اگر قبلا شارژش در استفاده روزمره يك روزو نسفي ميرفت الان يك روز بيشتر نميره البته من اصلا بازي نمي كنم لطفا راهنمايي ام كنيد
              ویرایش توسط seeker : https://i-phone.ir/forums/member/154068-seeker در ساعت 07-02-2015, 05:13 PM

نظر

• نه زياد ربطي ب اون موضوع نداره براي مثال اگه شما شصت گيگ فيلم بريزيد روش تا وقتي كه فيلم هارو باز نكرديد مصرف باتري بيشتر نميشه
                درمورد برنامه هم اكثر برنامه هاي اي او اس مثل اندرويد از همون ابتدا روي استارت اپ نيستن ب جز بعضي برنامه ها مثل تقويم
                پس زياد به اون هم مربوط نيست
                شما تك تك برنامه هارو حذف كنيد و اون برنامه اي كه روي باتري و سي پي يو فشار مياره رو پيدا كنيد

نظر

• سلام
                  يه آيپد اير ٢ خريدم و روش پروتكتور ضد ضربه زدم الان مشكل اينه كه بعضي از قسمت هاي صفحه تاچش. خيلي بد كار ميكنه!
                  احتمال داره ايراد از پروتكتور باشه!چون اين ضد ضربه ها خيلي ضخيم هستن!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام میخواستم ببینم کجا میشه اپ تکی خرید مثلا الان مدرن کوبات تخفیف خورده من فقط اونو میخوام بخرم

نظر

• سلام
                      من با ايپد اير،الان دو روزي ميشه ديگه نميتونم عكس آپلود كنم،بعد از اپلود به جاي اينكه تصوير رو ببينم چند تا نوشته ي مبهم يا ارور ظاهر ميشه،ميشه خواهش كنم راهنماييم كنيد؟ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط Haamme نمایش پست ها
                        سلام
                        من با ايپد اير،الان دو روزي ميشه ديگه نميتونم عكس آپلود كنم،بعد از اپلود به جاي اينكه تصوير رو ببينم چند تا نوشته ي مبهم يا ارور ظاهر ميشه،ميشه خواهش كنم راهنماييم كنيد؟ممنونم
                        دوستان يعني كسي جواب سؤال من رو نميدونه؟

نظر

• سلام دوستان من می خئام آیپد ایرم رو ریستور کنم ولی نمیدونم مدل چینش رو دانلود کنم یا مدل معمولیشو

نظر

• نوشته اصلی توسط behzad_dangoras نمایش پست ها
                            سلام دوستان من می خئام آیپد ایرم رو ریستور کنم ولی نمیدونم مدل چینش رو دانلود کنم یا مدل معمولیشو
                            مدلی که پشت دیوایستون نوشته چی هست؟

نظر

• سلام من روی ایپدم رمز گذاشتم اما وقتی از توی قسمت جنرال موقعی که میخوام ریست کنم اون دوتا گزینه ی اول رمزو قبول نمیکنه(اون دوتایی که کل تنظیمات رو حذف و به تنظیمات کارخانه برمیگردونه)اما بقییه موارد با همون رمز کار میکنه!
                              مشکل از کجاس؟

نظر

• سلام من روی ایپدم رمز گذاشتم اما وقتی از توی قسمت جنرال موقعی که میخوام ریست کنم اون دوتا گزینه ی اول رمزو قبول نمیکنه(اون دوتایی که کل تنظیمات رو حذف و به تنظیمات کارخانه برمیگردونه)اما بقییه موارد با همون رمز کار میکنه!
                                مشکل از کجاس؟

نظر

صبر کنید ..
                                X