اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saeedmorida نمایش پست ها
    سلام قسمت restriction پسورد ميخواد هر چي ميزهم قبول نميكنه
    خب پسورد رو غلط میزنید.
    نیاز به پرسش نداره که!

نظر

• سلام خدمته شما من ایبد ایر 4g 32 گیگ وای فای جیلبریک شده ورژن 7.1.2 رو دارم و 8 ماهه بیش خریدم الانه هر کاری می کنم به وای فای اینترنت ای دی اس ال خونگی وصل نمیشه هر کاری هم کردم در تنظیماته مودم بسورد وای فای مودم و اسمه مودم رو هم عوض کردم ایبد ایر میشناسه رمز مورد رو وارد میکنم و روی گوین میزنم بازم کانکت نمیشه به وای فای مودمم فقط به اینترنته وای فای رایتله خودش متصله قبلن اینجوری نبود در ضمن بسورد هم 10 رقمی و عدد میدم ولی بازم کانکت نمیشه مشکل چیست اینم بگم مودم رو میشناسه و رمز وای فای مودم هم وارد میکنم ولی جوین که میزنم مینویسه به خارجی فایلید تو جوین حالا هر اسمی که برا مودمم انتخاب کردم مثلن تی بی لینک ممنون میشم یه راهنمایی کنید مشکل چیست تشکر از اساتید این فن ؟/؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidali.bz12 نمایش پست ها
        سلام خدمته شما من ایبد ایر 4g 32 گیگ وای فای جیلبریک شده ورژن 7.1.2 رو دارم و 8 ماهه بیش خریدم الانه هر کاری می کنم به وای فای اینترنت ای دی اس ال خونگی وصل نمیشه هر کاری هم کردم در تنظیماته مودم بسورد وای فای مودم و اسمه مودم رو هم عوض کردم ایبد ایر میشناسه رمز مورد رو وارد میکنم و روی گوین میزنم بازم کانکت نمیشه به وای فای مودمم فقط به اینترنته وای فای رایتله خودش متصله قبلن اینجوری نبود در ضمن بسورد هم 10 رقمی و عدد میدم ولی بازم کانکت نمیشه مشکل چیست اینم بگم مودم رو میشناسه و رمز وای فای مودم هم وارد میکنم ولی جوین که میزنم مینویسه به خارجی فایلید تو جوین حالا هر اسمی که برا مودمم انتخاب کردم مثلن تی بی لینک ممنون میشم یه راهنمایی کنید مشکل چیست تشکر از اساتید این فن ؟/؟؟
        حالت امنیتی پسورد مودم رو روی wpa2-psk بذارید.

نظر

• سلام
          ببخشيد من برنامه هايي كه از اپل أستور دانلود مي كنم معمولا تعداد خيلي كميش بلافاصله بعد از ورود منو از برنامه خارج مي كنه و تلاش هاي مجدد هم فايده اي نداره مثل clumsy ninja يا apps icon
          بايد چي كار كنم تا درست بشن؟

نظر

• تشکر بسیار از راهنمایتون یه امتحانی کنم ببینم چی میشه مرسی همچنین گزینه های رو در مودم دیدم ولی توجه نکردم ممنون اشاره خوبی کردید بسیار ممنون از شما .

نظر

• سلام دوستان من ي آيپد اير 4g 64 داشتم ي مشكل دارم احساس ميكنم مصرف ترافيك اينترنتش خيلي زياده! نمي دونم اين مشكلم واسه شما پيش اومده يا نه! خواهشا اگه كسي چيزي در اين زمينه ميدونه راهنماييم كنه با تشكر.

نظر

• نوشته اصلی توسط Bugatti black نمایش پست ها
                سلام دوستان من ي آيپد اير 4g 64 داشتم ي مشكل دارم احساس ميكنم مصرف ترافيك اينترنتش خيلي زياده! نمي دونم اين مشكلم واسه شما پيش اومده يا نه! خواهشا اگه كسي چيزي در اين زمينه ميدونه راهنماييم كنه با تشكر.
                آقا كسي نيست جواب مارو بده!!!!

نظر

آقا كسي نيست جواب مارو بده!!!!
                  اتوماتيك اپ اپديت خاموش هس؟

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                    اتوماتيك اپ اپديت خاموش هس؟

Sent from my iPhone
                    اگه منظورتون قسمت background app refresh هست چك كردم روشن بود خاموشش كردم!
                    يعني فقط بخاطر روشن بودن قسمت آپديت اتوماتيك هست؟!
                    ویرایش توسط Bugatti black : https://i-phone.ir/forums/member/161923-bugatti-black در ساعت 14-01-2015, 04:02 PM

نظر

اگه منظورتون قسمت background app refresh هست چك كردم روشن بود خاموشش كردم!
                      يعني فقط بخاطر روشن بودن قسمت آپديت اتوماتيك هست؟!
                      خير منظور من اتوماتيك دانلودز هستش

Sent from my iPhone

نظر

خير منظور من اتوماتيك دانلودز هستش

Sent from my iPhone
                        اينو ك ميگيد كدوم قسمت هستش؟!

نظر

اينو ك ميگيد كدوم قسمت هستش؟!

Sent from my iPhone

نظر

Sent from my iPhone
                            بله مرسي پيدا كردم ولي تو قسمت autumatic download هر دو مورد apps و updates هر دو خاموش بودن! فقط تو قسمت show all هر دو قسمت music و video روشن هستن!

نظر

• سلام میشه ابل ایدی رو خریداری کرد اورجینال و نصب کرد با وجود اینکه ابل ایدی مغازه دار روش نصب شده ایبد ایر 4g گیگ 32سیم کارتخور ورژنه 7.1.2 جیلبریک شده هم هستش 9 ماه بیش خریداری کردم و همونجا هم ابل ایدی و برنامه ها رو ریخت الانه هم بالای 120 تا ابدیت براش امده که برا ابدیت میزنم ابل ایدی مغازه دار رو میخواد و کلی برنامه روش نصبه لطفن راهنمایی کنید میخوام ورژنه 8.1.2 و جیلبریک جدید شه با تشکر از شما کجای منو رو برای تعغییر ابل ایدی خریداری شده رو وارد کنم ممنون از اساتید فن .

نظر

• آقا داداش كسي نيست ي راهكار چيزي ب ما نشون بده مشكل مصرف زياد ترافيك آيپد حل شه؟! يكي از دوستان چند پست بالاتر ي راهكار بهم نشون داد ولي جواب نداد! اگه كسي راهي چيزي ميدونه ممنون ميشم راهنماييم كنه چون واقعا ديگه اعصابمو بهم ريخته از وقتي خرديمش ترافيك اينترنتم سريع تموم ميشه! با تشكر.
                                ویرایش توسط Bugatti black : https://i-phone.ir/forums/member/161923-bugatti-black در ساعت 15-01-2015, 01:19 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X