اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mimi6plus نمایش پست ها
    دوستان سلام
    متاسفانه بعد اپديتت سيستم عامل و بروز شدن
    شارژ دستگاه زود تمام ميشه
    و بزرگترين مشكلم اينه كه سافاري قاطي كرده خيلي كند شده
    بعضي از سايتا رو مثل مجله ماشين نشون نميده
    بعضي ها روم باز ميكنه زوم ميكنم رو مطالب و ميخوام تو tab جديد باز كنم نميكنه
    اكثر سايتا رو هم مثل ديجيكالا كه باز ميكنه اگر عكس داشته باشه همش منحرف به سمت چپ دستگاه ميشه و مطالب نميتونم بخونم يا عكسا رو نگاه كنم
    خيلي كلافم كرده اگر كمك كنيد ممنون ميشم
    مرسي
    پیشنهاد میدم ریستور کنید

نظر

• سلام
      مرسي
      منظورتون همون گرفتن دكمه هوم وپاور ديگه؟

نظر

سلام
        مرسي
        خیر:
        http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

نظر

سلام
          مرسي
          نه دوست عزیز اونکه شما میگید ریست هست

ریستور یعنی گوشی تون رو وصل کنید به سیستم و توسط نرم افزار آیتونز اقدام به ریستور دستگاه به تنظیمات کارخانه کنید. البته قبلش حتما بک آپ بگیرید

اگر آشنایی با این کار ندارید، تو انجمن جستجو کنید

نظر

• مرسي از راهنماييتون
            پس تو تنظيمات سافاري نميشه كاري كرد ؟؟يه نكته ديگه اينكه اينكه وقتي ميخوام اين سايت يا بعضي از سايتا رو باز كنم
            اول يه صفحه اي مياد اول اونو ميبندم بعد وارد ميشم
            فكر كنم معرفي يه برنامه اي بايد باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط P_ANSARI نمایش پست ها
              ممنونم از پاسختون
              دوستان یک سوال دیگه دارم که برام خیلی مهمه،ممنون میشم راهنماییم کنید.
              تو مدل وای فای همه ی نرم افزار ها نصبو اجرا میشه؟ هیچ محدودیتی نسبت به مدل سیم کارت خور وجود نداره؟ (به غیر از جی پی اس که مدل وای فای نداره) تمامی نرم افزار های دیگه مخصوصا نرم افزار هایی مثل وایبرو لاینو ویچتو .... نصب و اجرا میشن؟
              ممنون
              کسی هست که منو راهنمایی کنه؟ منتظرم همچنان،ممنون

نظر

• دوست عزيز ايپد قبلي من سيمكارت خور بود
                و اين جديده واي فاي
                فرقي نداره فكر نميكنم محدوديتي در برنامه داشته باشه

نظر

• سلام الان چند روزي هست سرعت دانلود از apple astor برا من خيلي اومده پايين حتي با چيز پي ان هم امتحان كردم ولي فايده اي نداشت لطفاً راهنمائيم كنيد

نظر

• احتمالا مربوط به سرویس اینترنت شماست.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام ایا ورژن 8.1.2 برای ایبد ایر که 7 ماهه بیش خریدم و جیلبیریکه 7.1.2 هستش در حاله حاضر خوبه این ورزنی که 5 روزی میشه امده منظورم 8.1.2 رو ایدیت و جیلبریک کنم یا خیر لطفن معایب و مزایا جیلبریک 8.1.2 رو از اساتید اهل فن و کاربران حرفه ای بفرمایند ؟تشکر بسیار .

نظر

• سلام دوستان
                        منم میخوام از 7.1.2 جیلبریک شده کوچ کنم به 8،آیا اپدیت کنم؟یا منتظر باشم تا نسخه های بهتر؟شنیدم ios 8 تو باز کردن برنامه های خیلی کند هست حقیقت داره؟
                        سوالات قبلی من بی جواب موندن حداقل یکی مردونگی کنه این سوالمو جواب بده
                        متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط shs192 نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          منم میخوام از 7.1.2 جیلبریک شده کوچ کنم به 8،آیا اپدیت کنم؟یا منتظر باشم تا نسخه های بهتر؟شنیدم ios 8 تو باز کردن برنامه های خیلی کند هست حقیقت داره؟
                          سوالات قبلی من بی جواب موندن حداقل یکی مردونگی کنه این سوالمو جواب بده
                          متشکرم
                          سلام
                          با مشکلاتی که برخی دوستان بعد از ریستور به ورژن 8.0 و بالاتر مواجه شدن و بنده نظراتشون رو خوندم ، پیشنهاد میکنم اگر واقعاً لازم ندارید و با ۷.۱.۲ مشکلی ندارید ، دست نگاه دارید.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• سلام من قبلا روی ایپدم رمز گذاشتم بعدش برش داشتم الان توی تنظیماتش موقعی که میخوام دوباره رمز بزارم رمز قبلی رو میخواد الان یادم رفته باید چیکار کنم؟

نظر

• سلام دوستان و روز بخير
                              من چند روزي مي شه يه آيپد اير 4G هديه گرفتم. اين هديه فقط از آك بودن درومده و اپي روش ريخته نشده و اپل آيدي هم براش باز نشده. خودم تا چند روز ديگه عازم آمريكام براي هميشه. مي خواستم ببينم اونجا استفاده از اين آيپد مشكلي برام ايجاد نمي كنه كه؟
                              كلا وقتي پك يك آيپد رو وا مي كنن كاري هم تو ايران روش انجام مي دن كه اونور دردسر ساز باشه؟
                              ممنون مي شم اگه راهنماييم بفرماييد

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط meysamr نمایش پست ها
                                سلام دوستان و روز بخير
                                من چند روزي مي شه يه آيپد اير 4G هديه گرفتم. اين هديه فقط از آك بودن درومده و اپي روش ريخته نشده و اپل آيدي هم براش باز نشده. خودم تا چند روز ديگه عازم آمريكام براي هميشه. مي خواستم ببينم اونجا استفاده از اين آيپد مشكلي برام ايجاد نمي كنه كه؟
                                كلا وقتي پك يك آيپد رو وا مي كنن كاري هم تو ايران روش انجام مي دن كه اونور دردسر ساز باشه؟
                                ممنون مي شم اگه راهنماييم بفرماييد

Sent from my iPad using Tapatalk
                                نه هیچ مشکلی پیش نمیاد و با خیال راحت استفاده کنید.
                                وقتی هم که سلفون رو باز میکنن فقط اکتیوش میکنن و به درخواست خریدار برنامه روش میریزن

نظر

صبر کنید ..
                                X