اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بچه هایی که مثل من بین سفید و مشکیش گیر کردن این لینکارو به ترتیب خوب بودن از بالا به پایین مشاهده کنن:
    iPad Air photo gallery: Silver and Space Gray! | iMore

Retina iPad mini: Silver vs. space gray gallery | iMore

Silver vs. space gray: Which iPad Air and Retina iPad mini color should you get? | iMore

خلاصه مطالبشم میشه این
    رنگ سفید بیشتر تو چشم میاد و خط و خش رو کمتر نشون میده ولی حاشیه های سفیدش ممکنه واسه خیلیا جالب به نظر نیاد و برعکس خیلیا اصلا توجه نکنن. رنگ سفید بعد از مدتی رنگ و رو جلاش از بین میره و اصطلاحا میگن discoloring میشه.
    رنگ مشکی خط و خش رو نشون میده تا حدودی و نگهداریش ملزم رعایت بیشتریه. واسه کسی که فیلم و بازی هدف اصلیشه رنگ مشکی بهتره بدلیل داشتن حاشیه های مشکی. رنگ مشکی کمتر به چشم میاد به نسبت سفید. اکثر دیوایسای الکترونیکی مشکی رنگ هستند. رنگ مشکی ابدا دچار discolor نمیشه.

حالا با این تفاسیر و تصاویر مشکی میگیرین یا سفید؟
    ویرایش توسط amir_clk500 : https://i-phone.ir/forums/member/36217-amir_clk500 در ساعت 26-11-2013, 02:37 PM

نظر

• مشکی، حاشیه سفید حواس آدمو به حاشیه می کشونه!!

نظر

• سیم کارت خور بهتره یا وای فای

نظر

• نوشته اصلی توسط keivan_mohseni نمایش پست ها
          سیم کارت خور بهتره یا وای فای
          تو پست هاي قبل جواب اين سوال هستش دوست عزيز.
          بستگي به استفاده خودتون داره

Sent from my iPhone

نظر

• الان کانترکتای امریکا رو دیدم اکثرا ماهی 30 40 دلار میگیرن و با محدودیت 4 تا 5 گیگ در ماه! اینترنت رو سیمکارت میدن. اصلا به صرفه نیستش. البته 4g هستش و تموم بشه میره روی 3g
            ایرانم که الان فقط رایتل داره که اونم با توجه به اینکه همه جا انتن نمیده و سرعتشم خیلی بالا نیست خیلی ارزش اونچنانی اینهمه اضافه خرج رو نداره.

برادرم میگه تو امریکا عملا بی استفاده اس واست سیمکارت خور بودنش! میگه هر جا بری free wifi دارن و لنگ نمیمونی و گذشته از اون گوشی رو hotspot میکنی حالا خیلی کار لنگ موندش

نظر

• نوشته اصلی توسط keivan_mohseni نمایش پست ها
              سیم کارت خور بهتره یا وای فای
              من خودم یه مودم dlink 730 گرفتم که سیم کارت میخوره وای فای پخش میکنه
              اتفاقا الان هم با اون وصلم
              با رایتل ۵ ساعت مدام کار میکنه
              با هر یو اس بی هم شارژ میشه
              دیگه الکی شارژ گوشی و تبلت هم خالی نمیشه
              قیمتشم ۲۵۰ تومانه همزمان ۶ دستگاه بهش وصل میشن

نظر

• دوستان قیمت ایپد سلولار یا وای فای ۱۲۸ دارن؟

Sent from my iPhone 5 (IOS 7.0.3)

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                  دوستان قیمت ایپد سلولار یا وای فای ۱۲۸ دارن؟

Sent from my iPhone 5 (IOS 7.0.3)
                  واي فاي : تقريبا ٢٩٠٠
                  سلولار : تقريبا ٣.٧٠٠ -٣٨٠٠

نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
                  الان کانترکتای امریکا رو دیدم اکثرا ماهی 30 40 دلار میگیرن و با محدودیت 4 تا 5 گیگ در ماه! اینترنت رو سیمکارت میدن. اصلا به صرفه نیستش. البته 4g هستش و تموم بشه میره روی 3g
                  ایرانم که الان فقط رایتل داره که اونم با توجه به اینکه همه جا انتن نمیده و سرعتشم خیلی بالا نیست خیلی ارزش اونچنانی اینهمه اضافه خرج رو نداره.

برادرم میگه تو امریکا عملا بی استفاده اس واست سیمکارت خور بودنش! میگه هر جا بری free wifi دارن و لنگ نمیمونی و گذشته از اون گوشی رو hotspot میکنی حالا خیلی کار لنگ موندش
                  اینجام حداقل 10 پوند ( فقط پول شارژ سیم کارت) باید بدی برای 1 گیگ اینترنت روی آیپد که اصلا نمی ارزه.
                  دلیل اینکه میگم مدل سلولار ارزش نداره همینه دیگه.
                  اگر بیرون هم وای فای در دسترس نبود راحت با گوشی Sahre میکنم روی آیپد (Tethering & Portable Hotspot) البته من نوت 2 دارم و باتریش خیلی خوبه برای این کار تقریبا 7 ساعت جواب میده ولی نمیدونم باتری آیفون چقدر برای Tethering دووم بیاره
                  البته خیلی از وای فای های بیرون پولیه به غیر از مکدونالد و بعضی فروشگاه ها ولی وسط خیابون معمولا پولیه

توی ایران هم میتونید همین کارو انجام بدید چون واقعا با وضعیت اینترنت ایران ارزش نداره به سلولار پول دادن اونم فقط برای چند دقیقه استفاده وسط خیابون.

Sent from my iPad Air using Tapatalk
                  ویرایش توسط d.b23 : https://i-phone.ir/forums/member/119346-d-b23 در ساعت 27-11-2013, 03:29 PM

نظر

• سلام
                    قیمتها را جبجا نگفتی؟

به نظر من مشکل وای فای اینکه سیمکارت نمیخوره نیست اصلا مورد نیاز نیست
                    مشکل اینه که gps هم نداره

Sent from my iPad2 (IOS 7.0.3)

نظر

سلام
                      قیمتها را جبجا نگفتی؟

به نظر من مشکل وای فای اینکه سیمکارت نمیخوره نیست اصلا مورد نیاز نیست
                      مشکل اینه که gps هم نداره

اره شرمنده جا به جا نوشته بودم

میدونم منم برای GPS نگران بودم ،ولی بیرون با terething هم به آیپد اینترنت دادم خیلی دقیق جارو پیدا کرد . حتی جهت رو هم کامل تشخیص میده.میچرخی هم دقیق کار میکنه ولی هنوز با برنامه آفلاین مثل Sygic امتحان نکردم.
                      ویرایش توسط d.b23 : https://i-phone.ir/forums/member/119346-d-b23 در ساعت 27-11-2013, 03:29 PM

نظر

• دستت درد نکنه منم دقیقا نگران همین هستم اطلاعات خوبی دادی اگر اطلاعات gps را هم از طریق تترینگ از ایفون بخونه که عالیه
                        فقط جایی امتحان کن که هیچ wifi دیگه ای تو دید ایپد نباشه مگرنه حتی اگر بهش وصل هم نباشی مکانتو ازش میفهمه
                        اگر تونستی با sygic هم امتحان کنی حتما اطلاع بده ممنون.

نظر

دستت درد نکنه منم دقیقا نگران همین هستم اطلاعات خوبی دادی اگر اطلاعات gps را هم از طریق تترینگ از ایفون بخونه که عالیه
                          فقط جایی امتحان کن که هیچ wifi دیگه ای تو دید ایپد نباشه مگرنه حتی اگر بهش وصل هم نباشی مکانتو ازش میفهمه
                          اگر تونستی با sygic هم امتحان کنی حتما اطلاع بده ممنون.

Sygic ریختم و تست کردم بدون اینرنت اصلا نشون نمیده کجایی. ولی با tethering و wifi راحت کار میکنه.

کلا من گوشی رو برای GPS ترجیح میدم(مخصوصا گوشی خودم که بزرگه ). واقعا خدا پدر گوگل مپس بیامرزه که نقشه آفلاین گذاشت،الکی دیتا مصرف نمیشه. امیدوارم تو نسخه ios هم بیاره.

Apple Maps هم با Google Maps مقایسه کردم.گوگل خیلی بهتر بود مخصوصا تو navigation. اپل مپس خیلی دیر خروجی ها رو میگه ولی گوگل به موقع میگه.
                          مهم تر از همه اینا برای من وسایل نقلیه عمومی هست که گوگل مپس نشون میده .
                          ویرایش توسط d.b23 : https://i-phone.ir/forums/member/119346-d-b23 در ساعت 27-11-2013, 05:04 PM

نظر

• بابا سخت میگیرید بچه ها خداییش :d خب بابا نا سلامتی همتون آیفون یا حداقل گوشی ایی دارین که gps داشته باشه دیگه با اون نیازتونو رفع میکنید

نظر

• یک سوال خدمت دوستای ایپد باز
                              از اونجایی که نسخه وای فای،جی پی اس نداره،این قابلیت هست که مقلا تو نرم افزارهایی مقل sygic دستگاه به ایفون وصل شه و از جی پی اس اون استفاده کنه؟از اینترنت نه از خود جی پی اس ایفون

نظر

• نوشته اصلی توسط pouya apple نمایش پست ها
                                یک سوال خدمت دوستای ایپد باز
                                از اونجایی که نسخه وای فای،جی پی اس نداره،این قابلیت هست که مقلا تو نرم افزارهایی مقل sygic دستگاه به ایفون وصل شه و از جی پی اس اون استفاده کنه؟از اینترنت نه از خود جی پی اس ایفون
                                خیر جی پی اس باید داخلی باشه تا کار کنه

نظر

صبر کنید ..
                                X