اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان یه چیزی کشف کردم!!اگه یادتون باشه در سری های قبلی ایپد به خصوص ایپد 2 کاربرا از نور سفید و زردی که از لبه های کناری ال سی دی در زمانی که تصویر صفحه کاملا مشکی و سیاه بود تابیده میشد شاکی بودن که اون هم به علت چسب به کار رفته در زیر پنل ال سی دی بود !!من الان ایپد ایرمو توی یه تصویر کاملا مشکی و سیاه در حالت نور ماکزیمم تست کردم!دیگه اون نور سفید و زرد به اون شدت در لبه های ال سی دی دیده نمیشه ولی هنوز مقدار خیلی کمی نور در قست لبه های کناری ال سی دی در اونجایی که اهن رباهای مخصوص اتصال اسمارت کاور وجود داره دیده میشه که در کناره ی ال سی دی تابیده شده!دوستانی که ایپد ایر دارن تست کنن ببینن چنین چیزی رو میبینن!نور صفحه روی حداکثر باید باشه و یه تصویر کاملا سیاه و مشکی رو باز کنید!یادتون باشه حتما چراغای اتاق رو هم خاموش کنید تا بتونید چنین چیزی رو در حاشیه ها ببینید چون شدتش خیلی خیلی کمه و ادم حساسی مثل من رو میطلبه تا چیزی ببینید!
    ویرایش توسط rainysky50 : https://i-phone.ir/forums/member/709-rainysky50 در ساعت 21-11-2013, 10:47 PM

نظر

نوشته اصلی توسط rainysky50 نمایش پست ها
      دوستان یه چیزی کشف کردم!!اگه یادتون باشه در سری های قبلی ایپد به خصوص ایپد 2 کاربرا از نور سفید و زردی که از لبه های کناری ال سی دی در زمانی که تصویر صفحه کاملا مشکی و سیاه بود تابیده میشد شاکی بودن که اون هم به علت چسب به کار رفته در زیر پنل ال سی دی بود !!من الان ایپد ایرمو توی یه تصویر کاملا مشکی و سیاه در حالت نور ماکزیمم تست کردم!دیگه اون نور سفید و زرد به اون شدت در لبه های ال سی دی دیده نمیشه ولی هنوز مقدار خیلی کمی نور در قست لبه های کناری ال سی دی در اونجایی که اهن رباهای مخصوص اتصال اسمارت کاور وجود داره دیده میشه که در کناره ی ال سی دی تابیده شده!دوستانی که ایپد ایر دارن تست کنن ببینن چنین چیزی رو میبینن!نور صفحه روی حداکثر باید باشه و یه تصویر کاملا سیاه و مشکی رو باز کنید!یادتون باشه حتما چراغای اتاق رو هم خاموش کنید تا بتونید چنین چیزی رو در حاشیه ها ببینید چون شدتش خیلی خیلی کمه و ادم حساسی مثل من رو میطلبه تا چیزی ببینید!
      بهتر نیست بجای تست هایی با چنین زحمت برای دیدن یک مشکل کوچیک از دستگاهتون لذت ببرید؟؟ آخه واقعا در حالت طبیعی کی میاد تو اتاق تاریک تصویر کاملا سفید یا سیاه نگاه کنه؟؟؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط rainysky50 نمایش پست ها
      مرسی دوستم !پس من فکر کنم با استفاده از ایتونز بر روی کامپیوترم و قیلتر شکن کامپیوترم بتونم روی ایپدم چیزی نصب کنم؟؟درسته؟
      بله همینطوره

نظر

بنظرتون 128 گیگ وایفای رو از امارات بگیرم؟قیمتش حدود 2550 میشه
        فقط فیس تایم نداره؟ای مسیج که داره؟دوربین جلوش جاهای دیگه کار میکنه؟
        بعضی جاها نوشته خرابی پارت نامبر امارات زیاده اینجوری که نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
          بنظرتون 128 گیگ وایفای رو از امارات بگیرم؟قیمتش حدود 2550 میشه
          فقط فیس تایم نداره؟ای مسیج که داره؟دوربین جلوش جاهای دیگه کار میکنه؟
          بعضی جاها نوشته خرابی پارت نامبر امارات زیاده اینجوری که نیست؟
          میل خودتونه

بله، آیمسیج هست، دوربین هم سالمه اصلا چه ربطی داره

نخیر همه از یک کارخانه خارج میشن

نظر

سلام دوستان . من امروز یه عدد آی پد ایر خریدم از اپل استور و فروشنده به من گفت که کاور هم میخوای ؟ و چند مدل رو به من نشون داد . یکی بود که فقط روی آی پد رو میپوشوند و بهش میگفت اسمارت کاور و یکی بود که هم زیر و هم روش رو میپوشوند و اسمارت کیس بود . دومی به دردم میخوره اما قیمتش خیلی بالاست 65 پوند . به نظرتون ارزش داره اینقدر پول بدم اونو بخرم ؟

سوال دومم در مورد اسکرین پروتکتور هست . یا همون برچسبی که روی صفحه آیپد میچسبونن . چه مارکی بخرم خوبه ؟ و اصلن آیا نیازه با داشتن اسمارت کاور اونو بخرم یا نه ؟ چند مدل در ای بی پیدا کردم ولی مشکوک بودن . برای اینکه از 50 پوند شروع میشه در اپل استور تا 20 پوند . اما چطور در ای بی 1 پوندی و دو پوندی هست ؟ مارک یا مدل معتبر و خوبی سراغ دارید به من معرفی کنین ؟ ممنون میشم ازتون .

و سوال سوم و آخر اینکه لطفن بهم بگین که برنامه های آی پد رو در کجای این فروم قرار دادید ؟ هر چی گشتم پیدا نکردم . با تشکر از شما دوستان ...

نظر

نوشته اصلی توسط ali_rv نمایش پست ها
              سلام دوستان . من امروز یه عدد آی پد ایر خریدم از اپل استور و فروشنده به من گفت که کاور هم میخوای ؟ و چند مدل رو به من نشون داد . یکی بود که فقط روی آی پد رو میپوشوند و بهش میگفت اسمارت کاور و یکی بود که هم زیر و هم روش رو میپوشوند و اسمارت کیس بود . دومی به دردم میخوره اما قیمتش خیلی بالاست 65 پوند . به نظرتون ارزش داره اینقدر پول بدم اونو بخرم ؟

سوال دومم در مورد اسکرین پروتکتور هست . یا همون برچسبی که روی صفحه آیپد میچسبونن . چه مارکی بخرم خوبه ؟ و اصلن آیا نیازه با داشتن اسمارت کاور اونو بخرم یا نه ؟ چند مدل در ای بی پیدا کردم ولی مشکوک بودن . برای اینکه از 50 پوند شروع میشه در اپل استور تا 20 پوند . اما چطور در ای بی 1 پوندی و دو پوندی هست ؟ مارک یا مدل معتبر و خوبی سراغ دارید به من معرفی کنین ؟ ممنون میشم ازتون .

و سوال سوم و آخر اینکه لطفن بهم بگین که برنامه های آی پد رو در کجای این فروم قرار دادید ؟ هر چی گشتم پیدا نکردم . با تشکر از شما دوستان ...
              سلام
              ۱. جنس اصل میخرید پس ارزش داره. اما در ای بی هم میتونید چیزای خوبی با ۱۵ پوند پیدا کنید
              ۲. در ای بی چیزهای خوبی هم پیدا میشه. از فروشندگانی بخرید که برای اون جنس خاص بسیار فروش داشتند و فیدبک خوبی برای
              اون جنس گذاشته شده

نظر

بچه ها قیمتا تو ایران کی پایین میاد؟
                با برادرم حساب کتاب کردیم پول پست dhl خیلی میشه و چه بسا گرونتر از همین ایرانم در بیاد برا همین تو این 15 روزی که هستم به نظرتون میاد پایین؟ الان بطرز ناجوانمردانه ایی گرون میدن
                فقط تو یه حالت خوب در میاد اونم از سایت target با کوپن و کش بک و ...16 گیگش در میاد 350 دلار! منتها با برادرم بحث سر این داشتیم که 16 گیگ به کارم نمیاد ولی اون مصره که من 16 گیگ بگیرم. متاسفانه سایتشم فقط 16 گیگ این قیمت میده. به نظر شما 16 گیگ واسه آیپد ستم نیست؟
                ویرایش توسط amir_clk500 : https://i-phone.ir/forums/member/36217-amir_clk500 در ساعت 22-11-2013, 11:19 AM

نظر

نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
                  بچه ها قیمتا تو ایران کی پایین میاد؟
                  با برادرم حساب کتاب کردیم پول پست dhl خیلی میشه و چه بسا گرونتر از همین ایرانم در بیاد برا همین تو این 15 روزی که هستم به نظرتون میاد پایین؟ الان بطرز ناجوانمردانه ایی گرون میدن
                  فقط تو یه حالت خوب در میاد اونم از سایت target با کوپن و کش بک و ...16 گیگش در میاد 350 دلار! منتها با برادرم بحث سر این داشتیم که 16 گیگ به کارم نمیاد ولی اون مصره که من 16 گیگ بگیرم. متاسفانه سایتشم فقط 16 گیگ این قیمت میده. به نظر شما 16 گیگ واسه آیپد ستم نیست؟
                  16 واقعا كمه
                  حجم برنامه ها رفته رفته زياد تر ميشن
                  ٦٤ بخرين.
                  ١٢٨ زياده به نظر من

Sent from my iPhone

نظر

شما بودین 64 وای فای میگرفتین یا 32 سیم کارت خور؟
                    32 کم نمیاد؟
                    32 چقدر فضای خالی داره؟

نظر

• 128 بخر دیگه خیالت راحته همه جوره
                      دبی 128 وایفای 2550
                      64 وایفای 2200
                      64 سیم کارتی 2600
                      128 سیم کارتی 2960
                      قیمت ایپد داخل فروشگاه اپل توی دبی مال
                      ای ویرجین و شرف دیجی و ...

نظر

• با پستم میفرستن؟ dhl

نظر

• سلام من آيپد اير گرفتم دو روز اول راحت از اپ استور برنامه ميگرفتم اما الان وقتي روي دكمه اينستال كليك ميكنم دايره اش مي چرخه ولي بعد إز چند ثانيه بجاي دانلود دوباره دكمه فري مياد . تو رو خدا كمك كنين.

نظر

• نوشته اصلی توسط zahmatkesh نمایش پست ها
                            سلام من آيپد اير گرفتم دو روز اول راحت از اپ استور برنامه ميگرفتم اما الان وقتي روي دكمه اينستال كليك ميكنم دايره اش مي چرخه ولي بعد إز چند ثانيه بجاي دانلود دوباره دكمه فري مياد . تو رو خدا كمك كنين.
                            مشكل از آى پى ايران هست نگران نباشيد به زودى درست ميشه

نظر

• مطمئن هستيد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط zahmatkesh نمایش پست ها
                                مطمئن هستيد؟
                                بله دوست گرامى بعضى ساعت ها برطرف ميشه منم در اين ٢ روز مشكل داشتم

نظر

صبر کنید ..
                                X