اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ببخشيد من به تازگي با مشكلي مواجه شدم من قبلا با مرورگر پوفين ميرفتم الان نيازمند ابديت هست كه من لين رو چون نداشتم پسورد اپل ايدي محل فروش اين ديوايس رو ميخواد
    واسه همين من پوفين free رو دانلود كردم حالا سرعتش رو صفر نوشته و هر چي ميارم چيزي نمي ياره در حالي كه با safari راحت مياد
    مشكل از چيه؟؟؟؟

نظر

• سلام ارزش داره ایپدمو با 5s عوض کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedmorida نمایش پست ها
        سلام ارزش داره ایپدمو با 5s عوض کنم؟
        درود
        بستگی به نیازتون دارد! پیشنهاد می کنم تا سه ، چهار ماه دیگر آیپد جدید رونمایی می شود اون موقع می تونید تصمیم گیری بهتری برای خرید داشته باشید.

نظر

• ميشه جواب منو بديد

نظر

• نوشته اصلی توسط Aliej نمایش پست ها
            ببخشيد من به تازگي با مشكلي مواجه شدم من قبلا با مرورگر پوفين ميرفتم الان نيازمند ابديت هست كه من لين رو چون نداشتم پسورد اپل ايدي محل فروش اين ديوايس رو ميخواد
            واسه همين من پوفين free رو دانلود كردم حالا سرعتش رو صفر نوشته و هر چي ميارم چيزي نمي ياره در حالي كه با safari راحت مياد
            مشكل از چيه؟؟؟؟
            ارتباطي به دو اكانت نداره
            مشكل از سرور پافين هست
            كاريشم نمي شه كرد

نظر

• شما چه مرورگري رو سراغ داريد كه مثل پايين باشه؟؟؟

نظر

• دوست عزيز اين سوال شما برخلاف قوانين انجمن تخصصي آيفون هست!

نظر

• با درود:

با توجه به اینکه ارتباط ipad با pc از طریق itunes می باشد در صورتیکه فقط روی 1 pc باشد sync می شود آیا امکان دارد با درست کردن appel id دوم ipad خود را با یک pc دیگر و برنامه itunes دوم نیز sync کرد؟

آیا راهی وجود دارد دارد که IPAD را هم در PC محل کارد SYNC کرد و هم در PC منزل بدون اینکه چیزی پاک شود؟؟

اگر هم راهی ندارد remote control را معرفی کنید که مشکلات فوق را نداشته باشد که حداقعل بتونم عکس یا آهنگ بریزم و پاک کنم

با تشکر
                  ویرایش توسط breny : https://i-phone.ir/forums/member/164941-breny در ساعت 16-06-2014, 07:21 AM

نظر

• نيازي به اپل آي دي جديد نيست
                    در هر دو محل فقط كافيه آيتونز نصب باشه و اطلاعاتي كه روي هر دو كامپيتر هست براي بار اول يكسان باشه بعد شما تمام تيك هاي سينك رو در كامپيوتر محل كارتون فعال كنيد
                    از اين به بعد هر وقت سينك كنيد كامپيوتر با اطلاعات شما پر مي شه

نظر

• نوشته اصلی توسط Aliej نمایش پست ها
                      شما چه مرورگري رو سراغ داريد كه مثل پايين باشه؟؟؟
                      open door
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط apple1231 نمایش پست ها
                        نيازي به اپل آي دي جديد نيست
                        در هر دو محل فقط كافيه آيتونز نصب باشه و اطلاعاتي كه روي هر دو كامپيتر هست براي بار اول يكسان باشه بعد شما تمام تيك هاي سينك رو در كامپيوتر محل كارتون فعال كنيد
                        از اين به بعد هر وقت سينك كنيد كامپيوتر با اطلاعات شما پر مي شه
                        ممنون دوست گرامی منظورتون از طلاعاتي كه روي هر دو كامپيتر هست براي بار اول يكسان باشه دقیقا کدام اطلاعاته؟

نظر

• یعنی اینکه یا اول کامل دستگاه خالی باشه و در دو دستگاه سینک بشه و تمام تیک های سینک (نظیر موسیقی و کتاب و ...) بخوره
                          یا اینکه اگه نمی خواهد دستگاه رو خالی کنید تمام اطلاعات که با آیتونز منتقل می شه رو برای بار اول روی دو کامپیوتر داشته باشید و سینک کنید تا بتونید تیک هارو فعال کنید
                          چون بار اول روی کامپیتر دوم اگه بخواید تیک هارو بزنید کل اطلاعات آیپد رو پاک می کنه

نظر خودم اینه که اینقدر حساس نباشید و از iTools استفاده کنید که اینقدر درد سر نداره
                          البته برای استفاده از iTools باید iTunes نصب باشه
                          موفق باشید

نظر

• باز هم ممنون خوب اگر از itools استفاده کنم دیگه این داستان تیکها لازم نیست و اینکه اول روی 2 تا pc نرم افزار itunes را نصب کنم بعد نرم افزار itools بعد راحت میشه انتقال داد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط breny نمایش پست ها
                              باز هم ممنون خوب اگر از itools استفاده کنم دیگه این داستان تیکها لازم نیست و اینکه اول روی 2 تا pc نرم افزار itunes را نصب کنم بعد نرم افزار itools بعد راحت میشه انتقال داد ؟
                              بله درسته.
                              .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام دوستان
                                من با تانگبو قبلا نرم افزاری رو نصب کرده بودم حالا میخواستم نرم افزار جدیدی رو نصب کنم نصب که شد ،واردش که میشم میپره بیرون و هر چی نرم افزار از تانگبو نصب کرده بودم خراب شد مشکل از کجا است؟
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X