اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ronin313 نمایش پست ها
    سلام. چطور میشه خاصیت اسمارت کاور آیپد رو خاموش کرد؟ منظورم اینه بشه کاری کرد که با باز و بسته کردن کاور آیگد خاموش روشن نشه! لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه...
    سلام دوست عزیز !! در setting و در قسمت general ، یک گزینه هستش به اسم Lock / unlock که برای همین کار هستش و اگر off کنید دیگه اسمارت کاور آیپد رو لاک نمیکنه !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام ، شارژر iPad داخل جعبه امکانش هست تقلبی باشه ؟ اگه اره ، تاپیکی برای شناساییش هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط P0UYA نمایش پست ها
        سلام ، شارژر iPad داخل جعبه امکانش هست تقلبی باشه ؟ اگه اره ، تاپیکی برای شناساییش هست ؟
        http://www.i-phone.ir/forums/thread79732.html

نظر

• سلام میشه فیس تایم رو رو آیپد با پارتنامبر امارات نصب کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط majid2majid نمایش پست ها
            سلام میشه فیس تایم رو رو آیپد با پارتنامبر امارات نصب کرد؟
            سلام. تا اونجایکه من میدونم ، پارت نامبر امارات فیس تایم نداره و فقط با جیلبرک کردن امکان داره این برنامه روش نصب بشه.

================
            پست ویرایش شد.
            Sent from my iPadAir using Tapatalk
            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 29-05-2014, 03:17 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط majid2majid نمایش پست ها
              سلام میشه فیس تایم رو رو آیپد با پارتنامبر امارات نصب کرد؟
              تنها فرق پارت نامبر امارات نداشتن فیس تایم هست و بقیه امکانات نرم افزاری مانند iMessage رو داره.

نظر

• البته آقای کریمی در آیپد ایر همه دستگاههای پارت امارات اینطور نیست که فیس تایم نداشته باشند و مواردی هم هست که با اینکه پارت امارات هست ولی فیس تایم دارند.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ali reza 222 نمایش پست ها
                  البته آقای کریمی در آیپد ایر همه دستگاههای پارت امارات اینطور نیست که فیس تایم نداشته باشند و مواردی هم هست که با اینکه پارت امارات هست ولی فیس تایم دارند.

خیر، پارت نامبر امارات دارای فیس تایم نمی باشد و فقط با جیلبریک می شود فعال کرد.

نظر

البته آقای کریمی در آیپد ایر همه دستگاههای پارت امارات اینطور نیست که فیس تایم نداشته باشند و مواردی هم هست که با اینکه پارت امارات هست ولی فیس تایم دارند.

همونطور که دوستمون گفتند بدون جیلبرک نمیشه.... این موضوع رو همه میدونند.
                    پست قبلی خودم هم ویرایش شد.... ممنون از توضیح دوستان.

نظر

• من وقتی آیپدمو خریدم garageband رو free دانلود کردم و از همه ی آلات موسیقیش استفاده میکردم ولی وقتی اپدیتش کردم میگه اگه میخوای از همه ی الات موسیقی استفاده کنی باید 4.99 دلار پول بدی.
                      حالا باید چیکار کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط h.karimi نمایش پست ها
                        همونطور که دوستمون گفتند بدون جیلبرک نمیشه.... این موضوع رو همه میدونند.
                        پست قبلی خودم هم ویرایش شد.... ممنون از توضیح دوستان.
                        آقا اگر پارت نامبر ea امارات باشه الان آیپد ایر خود من فیس تایم داره و جیلبریک نیست و به ورژن 7.1.1 هم خودم آپدیت کردم.
                        در مورد آیفون فرمایش شما صحیحه ولی در مورد آیپد همه آیپدهای امارات بدون فیس تایم نیستند.

نظر

آقا اگر پارت نامبر ea امارات باشه الان آیپد ایر خود من فیس تایم داره و جیلبریک نیست و به ورژن 7.1.1 هم خودم آپدیت کردم.
                          در مورد آیفون فرمایش شما صحیحه ولی در مورد آیپد همه آیپدهای امارات بدون فیس تایم نیستند.
                          e/a ماله مکزیکه

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                            e/a ماله مکزیکه
                            ممنون و پوزش.
                            خدایی تقصیر فروشنده بود که موقع فروختن آیپد به من گفت ea یعنی امارات.

نظر

• من آیپدم رو به ۷.۱.۱ آپدیت کردم ولی دیگه wifi اکتیو نمی شه و پیغام wifi not available می دهد.
                              مشکل از کجاست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط marco250 نمایش پست ها
                                من آیپدم رو به ۷.۱.۱ آپدیت کردم ولی دیگه wifi اکتیو نمی شه و پیغام wifi not available می دهد.
                                مشکل از کجاست ؟
                                يك دور به همين ورژن ريستور كنيد اگه جواب نداد به احتمال زياد سخت افزاري هست...

نظر

صبر کنید ..
                                X