اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saeedmorida نمایش پست ها
    سلام
    چجوری از یه نرم افزار خارج شم ؟
    فقط باید دکمه هوم رو زد؟
    شما روي دكمه ي هوم دو بار زده تمام برنامه هايي كه باز هستن رو نمايش ميده بعد هر كدوم رو ك نخواستيد با كشيدن ب سمت بالاي صفحه مي بنديد.

نظر

سلام
      چجوری از یه نرم افزار خارج شم ؟
      فقط باید دکمه هوم رو زد؟
      علاوه بر راهنمایی دوستمون ، روی ایپد میتونید با چهار انگشت روی صفحه از پایین به بالا اسلاید کنید و بعد هر برنامه ایی که باز بود را ببندید. به همین راحتی...!

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Bugatti black نمایش پست ها
        اسمارت كيس اصلي چه قيمته؟ و همچنين ear pod اصلي چه قيمته؟ چون من رفتم سؤال كردم همه جور قيمتي دادن ! جنسا هم مختلف! يكي ميگفت پنجاه يكي ميگفت نود يكي ميگفت صدو ده! واسه ear pod هم همينطور يكي ميگفت شصت يكي ميگفت نود يكي ميگفت ١٢٥ ! واقعا كلافه شدم معلوم نيست كي راست ميگه كي دروغ! لطفا راهنمايي كنيد ببينم بأيد چيكار كنم! با تشكر.
        Please answer me!

نظر

• من یک سیم کارت دایم رایتل روی دستگاهم از روز اول انداختم بجز بعضی مناطق البته توی تهران (مثلا ایت اله کاشانی) بقیه جاها با سرعتی در حد adsl دانلود و آپلود دارم تا دو سه روز دیگه هم پهنای باندم رو به یک مگ تغییر دادم دوست داشتید نتیجه اش را بهتون میگم
          دانلود 0.25
          آپلود 0.35
          Ping 100

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
            درود
            شما هم می توانید از سیم کارت ایرانسل استفاده کنید و هم می توانید از سیم کارت دیتای رایتل ، برای شارژ کردن هم از داخل سایتشون می توانید شارژ را انجام دهید.
            میشه یک مقایسه ای بین سیم کارت ایرانسل و رایتل انجام بدید که کدامیک از سرعت بیشتر؟و کدامیک از لحاظ هزینه ایده آل تره؟و البته از لحاظ پوشش آنتن دهی؟
            ممنون

نظر

• سلام
              دوستان من دوتا نرم افزار ریختم جمعا 100 نمیشه.
              ولی توی usage یک گیگ حجم استفاده شده زده این حجم چیه؟
              ممنون

نظر

اسمارت كيس اصلي چه قيمته؟ و همچنين ear pod اصلي چه قيمته؟ چون من رفتم سؤال كردم همه جور قيمتي دادن ! جنسا هم مختلف! يكي ميگفت پنجاه يكي ميگفت نود يكي ميگفت صدو ده! واسه ear pod هم همينطور يكي ميگفت شصت يكي ميگفت نود يكي ميگفت ١٢٥ ! واقعا كلافه شدم معلوم نيست كي راست ميگه كي دروغ! لطفا راهنمايي كنيد ببينم بأيد چيكار كنم! با تشكر.
                آقا يكي نيست جواب بده! ما همچنان منتظريم!

نظر

آقا يكي نيست جواب بده! ما همچنان منتظريم!
                  با سلام دوست عزيز smart case orginal قيمتش حدوداً ٢٦٠-٢٨٠ هست تمامي رنگها و ear podam قيمتش 110 هست اگه دفتر انجمن داره كه از اونجا خريداري كنيد اگه نه اقاي اقاجان پور كه تو همين سايت هم تايپيك فروش دارن كارشون حرف نداره و تمامي جنساشون اورجينال و پايين تر از قيمت بازار هست ,اين هم شماره مغازشون هست تو برج بهار 77616442
                  اگرم تا اون حد نميخواي خرج كني براي كيس ميتوني مارك belk بخري كه تو علائدين طبقه سوم داره 65-70 ميفروشن يا مدلهاي ديگه موفق باشين

نظر

• نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
                    با سلام دوست عزيز smart case orginal قيمتش حدوداً ٢٦٠-٢٨٠ هست تمامي رنگها و ear podam قيمتش 110 هست اگه دفتر انجمن داره كه از اونجا خريداري كنيد اگه نه اقاي اقاجان پور كه تو همين سايت هم تايپيك فروش دارن كارشون حرف نداره و تمامي جنساشون اورجينال و پايين تر از قيمت بازار هست ,اين هم شماره مغازشون هست تو برج بهار 77616442
                    اگرم تا اون حد نميخواي خرج كني براي كيس ميتوني مارك belk بخري كه تو علائدين طبقه سوم داره 65-70 ميفروشن يا مدلهاي ديگه موفق باشين
                    ممنون دوست عزيز لطف كردي. آره من اسمارت كيس اوريجينال نميخوام چون واقعا بصرفه نيست همينbelk رو 45 ,50 تو مجتمع بوستان تو ميدان پونك ميدادن.همونجا همونطور كه بالا اشاره كردم ear pod رو همونجا ي نفر 60 ميداد ك شك كردم بخرم يا نه! ي نفر ديگه هم بود ميداد 90ميگفت از تو جعبه iphone5 درآوردم! ك فقط تو ي جعبه شيشه اي بودن ديگه جعبه نداشتن ! حالا نظر شما راجع ب اين دو مورد چيه؟ بعد اينكه ميخواستم أصل يا فرع بودن ear pod رو از كجا ميشه تشخيص داد؟ و سوال آخر اينكه اين برج بهار ك ميگيد آدرسش كجاست و اين تايپيك فروش هم ك ميگيد اگه لينكشو بزار يد ممنون ميشم. با تشكر فراوان از شما دوست عزيزبابت پاسخگويي و راهنماييتون.
                    ویرایش توسط Bugatti black : https://i-phone.ir/forums/member/161923-bugatti-black در ساعت 02-05-2014, 09:44 PM

نظر

• با سلام مجدد دوست عزيز راه تشخيص خاصي نداره كه ١٠٠٪ جواب بده يكي از رنگ توري گوشي هدفون كه نسبت به فيك ها تيره تر هست واگر هم به گوشيت وصل كني و صدا رو زياد كنيد وقتي اكولايزر و تغيير ميديد تاثير زيادي روي صدا داره و بگي ديگه هم نحوه پيچيدن سيم ها داخل جعبه هست كه به سمت و جهت راست پيچيده شدن ولي بازم ميگم اينها ١٠٠٪ جوابگو نيستند،به نظر من از همون جا كه گفتم بگيريد مطمئن تر هست و ١٠٠٪ اورجينال و اكثر بچه ها ايشون و ميشناسن ، ادرسشم با مترو دروازه دولت پياده بشين بهار جنوبي ١٠ دقيقه راه هست
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread76512.html

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

با سلام مجدد دوست عزيز راه تشخيص خاصي نداره كه ١٠٠٪ جواب بده يكي از رنگ توري گوشي هدفون كه نسبت به فيك ها تيره تر هست واگر هم به گوشيت وصل كني و صدا رو زياد كنيد وقتي اكولايزر و تغيير ميديد تاثير زيادي روي صدا داره و بگي ديگه هم نحوه پيچيدن سيم ها داخل جعبه هست كه به سمت و جهت راست پيچيده شدن ولي بازم ميگم اينها ١٠٠٪ جوابگو نيستند،به نظر من از همون جا كه گفتم بگيريد مطمئن تر هست و ١٠٠٪ اورجينال و اكثر بچه ها ايشون و ميشناسن ، ادرسشم با مترو دروازه دولت پياده بشين بهار جنوبي ١٠ دقيقه راه هست
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread76512.html

Sent from my iPad using Tapatalk
                        داداش بازم ممنون من تايپيك فروش رو ديدم يخورده گرون نميده؟!

نظر

• اين قيمت مال خيلي قبل هست الان فكر كنم بين ١٠٠ تا ١١٠ باشه خوبيش اينه كه مطمئن خريد ميكنيد دوست عزيز بازم به خودتون بستگي داره شما ميتونيد از هدفون هاي jabra و senhazeram استفاده كنيد نسبت به قيمتشون كيفيت خوبيم دارن با همون ١٠٠ تا ١١٠ ميتونيد بخريد البته ear podam جاي خود داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام من نرم افزاز ريختم 5mb ولي توي usage زده 84 mb چرا اينجوريه؟

نظر

سلام من نرم افزاز ريختم 5mb ولي توي usage زده 84 mb چرا اينجوريه؟
                              دوست عزیز ، اون حجم دیتا های که از اینترنت میگیرد هست.

نظر

اين قيمت مال خيلي قبل هست الان فكر كنم بين ١٠٠ تا ١١٠ باشه خوبيش اينه كه مطمئن خريد ميكنيد دوست عزيز بازم به خودتون بستگي داره شما ميتونيد از هدفون هاي jabra و senhazeram استفاده كنيد نسبت به قيمتشون كيفيت خوبيم دارن با همون ١٠٠ تا ١١٠ ميتونيد بخريد البته ear podam جاي خود داره

Sent from my iPhone using Tapatalk
                                مرسي داداش خيلي لطف كردي ممنون از راهنماييتون . ولي فك كنم هيچي مثل ear pod نميشه!

نظر

صبر کنید ..
                                X