اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اونم ميزنم ولي بازم جواب نميده !؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام
      بالاخره من دل را زدم به دریا و آیپد را از منوی زیر ریست فکتوری کردم.
      settings - general - reset و erase all content and settings
      الان وقتی دستگاه بالا اومد گفت که وارد تنظیمات باید بشی.
      گزینه اول زبان بود که من انگلیسی را انتخاب کردم بعدش گفت کدوم کشور ؟تو گزینه ها ایران نبود و من چیزی انتخاب نکردم تا از شما دوستان سوال کنم که مراحل تنظیمات را درست و بدون خطا انجام بدم.
      میشه در مورد این مراحل که چه چیزهایی ازم میپرسه و چی باید جواب بدم برام توضیح بدید؟
      راستش میترسم خرابکاری کنم.
      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ali reza 222 نمایش پست ها
        سلام
        بالاخره من دل را زدم به دریا و آیپد را از منوی زیر ریست فکتوری کردم.
        settings - general - reset و erase all content and settings
        الان وقتی دستگاه بالا اومد گفت که وارد تنظیمات باید بشی.
        گزینه اول زبان بود که من انگلیسی را انتخاب کردم بعدش گفت کدوم کشور ؟تو گزینه ها ایران نبود و من چیزی انتخاب نکردم تا از شما دوستان سوال کنم که مراحل تنظیمات را درست و بدون خطا انجام بدم.
        میشه در مورد این مراحل که چه چیزهایی ازم میپرسه و چی باید جواب بدم برام توضیح بدید؟
        راستش میترسم خرابکاری کنم.
        ممنون
        دوست عزیز ، ایران چون تحریم هست ندارد. شما به settings - general - international بروید و region format را United States بزارید.
        یکیش برای Apple ID می باشد و دیگری برای iCloud هست.
        هیچ مشکلی پیش نمی آید

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
          دوست عزیز ، ایران چون تحریم هست ندارد. شما به settings - general - international بروید و region format را United States بزارید.
          یکیش برای Apple ID می باشد و دیگری برای iCloud هست.
          هیچ مشکلی پیش نمی آید
          من طبق تنظیماتی که توی این تایپیک هست جلو رفتم و رسیدم به مرحله ای که میگه اپل آیدی خودت را وارد کن.
          الان من هنوز اپل آیدی ندارم.چطور این مرحله را پشت سر بزارم.؟
          ممنون
          http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

نظر

من طبق تنظیماتی که توی این تایپیک هست جلو رفتم و رسیدم به مرحله ای که میگه اپل آیدی خودت را وارد کن.
            الان من هنوز اپل آیدی ندارم.چطور این مرحله را پشت سر بزارم.؟
            ممنون
            http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html
            ردش کن عزیز ، نیاز نیست Apple ID وارد کنید بعداً هم می تونید از طریق settings بزنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
              ردش کن عزیز ، نیاز نیست Apple ID وارد کنید بعداً هم می تونید از طریق settings بزنید.
              همون دیگه مشکل همینه که چجوری ردش کنم؟

نظر

• Skip رو بزن تا رد بشه خب

نظر

• در هنگام set up کردن آیپد در آخرین مرحله ازم درباره یک واژه مثل diagond (یک چیزی شبیه با این کلمه بود) ازم پرسید.
                  این مرحله درباره چیه؟
                  من در جواب نوشتم do not send
                  حالا نمیدونم اصلا چی بود و جوابم درست بوده یا نه.
                  ممنون اگر راهنمایی کنید.

نظر

• سلام دوستان ميخواستم ببينم برأي تغيير اي پي و كلا واسه باز كردن ي سري سايت هاي شيلترينگ از چه سرويسي استفاده كنم؟ بنده آيپد اير 4g 64g دارم.با تشكر.

نظر

در هنگام set up کردن آیپد در آخرین مرحله ازم درباره یک واژه مثل diagond (یک چیزی شبیه با این کلمه بود) ازم پرسید.
                      این مرحله درباره چیه؟
                      من در جواب نوشتم do not send
                      حالا نمیدونم اصلا چی بود و جوابم درست بوده یا نه.
                      ممنون اگر راهنمایی کنید.
                      مربوط میشه به ارسال گزارشاتی از عملکرد دستگاه و برخی اطلاعات به اپل برای بهتر کرد سرویس و ... !
                      چیز زیاد مهمی نیست.
                      .:amgr:.

نظر

• سلام
                        ميشه بگيد الان وقتي ميخام با خود آيپد از اپ استور دانلود كنم با توجه به ف ي ل تر بودن استور بايد چكار كنم؟
                        ممنون

نظر

سلام
                          ميشه بگيد الان وقتي ميخام با خود آيپد از اپ استور دانلود كنم با توجه به ف ي ل تر بودن استور بايد چكار كنم؟
                          ممنون
                          استفاده از قند شکن یا مارکت های جانبی مثل تانگبو یا سیبچه

پ.ن: این مارکت های جانبی با اپ استور متفاوت هستند و برنامه های کرک شده دارند
                          معایبی هم دارند ولی از هیچی بهتره اپ کرک شده هم توش فراوونه

Sent from my C6903 using Tapatalk
                          ویرایش توسط ALI717 : https://i-phone.ir/forums/member/116738-ali717 در ساعت 15-04-2014, 11:17 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI717 نمایش پست ها
                            استفاده از قند شکن یا مارکت های جانبی مثل تانگبو یا سیبچه

پ.ن: این مارکت های جانبی با اپ استور متفاوت هستند و برنامه های کرک شده دارند
                            معایبی هم دارند ولی از هیچی بهتره اپ کرک شده هم توش فراوونه

Sent from my C6903 using Tapatalk
                            از اونجایی که من فقط همین تبلت را دارم و دسترسی به کامپیوتر ندارم آیا میشه با خود آیپد یک قند شکن را دانلود کنم و روی آیپد هم نصب کنم؟به چه روشی؟
                            اگر اینجور میشه لطفا اسم قند شکن و سایتی را که میشه ازش دانلود کرد بفرمایید.
                            ممنون

نظر

• دوستان منم بالاخره ايپد دار شدم و الانم با ايپد دارم پيغام ميذارم،،،يه سوال؟
                              من الان اپل اي دي ندارم،ايا با دانلود كردن برنامه از طريق سايتهاي اينترنتي( مثل دريچه) امكان استفاده از برنامه ها وجود داره؟

نظر

از اونجایی که من فقط همین تبلت را دارم و دسترسی به کامپیوتر ندارم آیا میشه با خود آیپد یک قند شکن را دانلود کنم و روی آیپد هم نصب کنم؟به چه روشی؟
                                اگر اینجور میشه لطفا اسم قند شکن و سایتی را که میشه ازش دانلود کرد بفرمایید.
                                ممنون
                                سلام
                                دوست عزیز هر گونه بحث و قرار دادن لینک درباره مواردی که شما درخواست دادید در انجمن ممنوع هستش و برای انجمن مشکل ساز خواهد شد.
                                اگر دوستان اطلاعاتی داشته باشند با طرق دیگه ( پیام خصوصی ) به شما خواهند گفت.
                                موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                                X