اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Kamyd نمایش پست ها
    سلام دوستان تبلت بنده موقع فيلم ديدن با wifi. خاموش بسيار داغ ميشه حتي از موقع اجراي بازي و برنامه هاي سنگين هم بسيار داغ تر عجيب نيست؟
    دوستاني كه دارند به اين مشكل برنخوردند؟
    نور صفحه هم كمتر از ١/٣ هست
    البته جديدا اين مشكل به وجود اومده (چند روز هم هست باطريش زودتر از قبل خالي ميشه)
    ورژن ios 7.1 جيلبريك هم نشده
    سلام داغ كردن ربطى به واى فاى خاموش و روشن ندارد به پلير ارتباط دارد هر چقدر يك پلير از cpu بيشتر استفاده كند دستگاه بيشتر داغ ميكند شما پليرى بايستى استفاده كنى كه كمتر از cpu بار ميكشد احتمالا پلير مورد بحث شما در ورژن ٧.٠ كمتر از ٧.١ سى پى يو ميكشيده تا ارائه ورژن جديد پلير خود را عوض كنيد

نظر

• دوستان يه سوال
      اينكه A7 در حد يه سي پي يو دسكتاپه ... آيا به اين معني هست كه ميتونه ويندوز 8.1 رو اجرا كنه؟
      منظورم اينه كه اگه يه هكر حرفه اي پيدا بشه ميتونه روي يه آيپد اير ويندوز 8.1 نصب كنه؟؟؟؟

نظر

• سلام آیپد من بعد از آپدیت به 7.1 حدود یازده و نیم ساعت از 100 تا صفر درصد باطری که بیشتر بازی و وب گردی بوده کار می کند آیا بایستی از این آمار خوشحال باشم یا ناراحت ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid1810 نمایش پست ها
          سلام آیپد من بعد از آپدیت به 7.1 حدود یازده و نیم ساعت از 100 تا صفر درصد باطری که بیشتر بازی و وب گردی بوده کار می کند آیا بایستی از این آمار خوشحال باشم یا ناراحت ؟
          باتری شما بازده خوبی داره
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام آیپد من بعد از آپدیت به 7.1 حدود یازده و نیم ساعت از 100 تا صفر درصد باطری که بیشتر بازی و وب گردی بوده کار می کند آیا بایستی از این آمار خوشحال باشم یا ناراحت ؟
            دوست عزيز واقعا خودت جوابت رو نميدوني؟!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط behrooztahmasbi نمایش پست ها
              دوست عزیز این طرز برخورد با کاربرهای تازه وارد یا کلا کابران انجمن درست!
              ایشون سوالی پرسیدن که میخواستن بدونن باتریشون خوب عمل میکنه یا نه!که کسانی که چیزی میدونن ایشون راهنمایی میکنن(در هر ضمینه ای) نه اینکه اینحوری باهاش برخورد شه!
              اگه میدونستن جواب رو هیچ وقت پست نمیزدن!

نظر

• سلام دوستان نمیدونم چی شده نمیتونم با ایمسیج عکس بفرستم؟ not delivered میده
                کسی دیگه هم چنینی مشکلی داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza82N نمایش پست ها
                  سلام دوستان نمیدونم چی شده نمیتونم با ایمسیج عکس بفرستم؟ not delivered میده
                  کسی دیگه هم چنینی مشکلی داره؟
                  والله بنده که چنین مشکلی ندارم
                  میتونید کلا پیام بدید باهاش یا کلا پیام هم نمیفرسته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                    دیروز منم مشکل داشتم باهاش.
                    مسیج ها دیر سند می شدن بعضی از عکس ها هم دلیور نمی شدن

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                      مسیج خیلی راحت سند میشه,فقط تصویر ارسال میشه(بار بالا پر میشه) و همینکه منتظر دلیور هستم مینویسه not...
                      یه سرچ کردم ظاهرا مشکل شایع هست و فکر میکردم شاید مربوط به شبکه مخابرات ایران باشه.

در ضمن عکس براحتی ایمیل هم میشود ولی فقط با آی مسیج ارسال نمیشه.

سوال دوم : در مسیر زیر:

settings - general -speak selection - voices -English-US- Voice Quality
                      کسی این گزینه رو تابحال ON کرده و دانلود کرده , اگر بلی کیفیت صدا تغییر میکنه؟ برای من بمحض آن کردن OFF میشه چون چیزپی ان ندارم شک ام به اون رفته.
                      ویرایش توسط Reza82N : https://i-phone.ir/forums/member/6599-reza82n در ساعت 03-04-2014, 07:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط behrooztahmasbi نمایش پست ها
                        سلام آقا بهروز گویا اطلاعات شما سطح بالا است لطفا یک اپلیکیشن به من معرفی کنید که بتوانم پی دی اف فارسی را در آیپدم به word تبدیل کند ممنون

نظر

سلام آقا بهروز گویا اطلاعات شما سطح بالا است لطفا یک اپلیکیشن به من معرفی کنید که بتوانم پی دی اف فارسی را در آیپدم به word تبدیل کند ممنون
                          https://itunes.apple.com/us/app/conv...649222405?mt=8
                          https://itunes.apple.com/us/app/pdf-...594753804?mt=8
                          https://itunes.apple.com/us/app/pdf-...712093285?mt=8
                          از اینا میتونی استفاده کنی

نظر

• با سلام اقا نرم افزار رايگان براي تبديل هم هست؟ چون اونهايي كه معرفي كرديد پولي بودن
                            با تشكر

نظر

• سلام دومى را نصب كردم متاسفانه كلمات فارسى را بهم ميريزد لطفا نرم افزارى معرفى كنيد از زبان فارسى يا حداقل زبان عربى پشتيبانى كند ممنون

نظر

• سلام
                                اینکه آیپد ایر پارت نامبر کدوم کشور باشه چه فرقی میکنه؟
                                و اگر فرق داره کدوم پارت نامبر از همه بهتره و چرا؟
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X