اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط 206405 نمایش پست ها
    روش انتقال فايل نظير ويديو ، موزيك ب آيپد اير چگونه است؟ و اينكه برنامه ها و بازي ها را از طريق كامپيوتر به آيپد انتقال داد؟ و راه اندازي بلوتوث آيپد اير به چه شكل است؟
    شما با ایتونز راحت میتونی تمام اینکارها رو انجام بدی. برای بلوتوث هم چون خودم تازه خریدم هنوز چیزی رو دقیق نمیتونم بگم.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      شما با ایتونز راحت میتونی تمام اینکارها رو انجام بدی. برای بلوتوث هم چون خودم تازه خریدم هنوز چیزی رو دقیق نمیتونم بگم.

خب به چه شكل اين كارو إنجام بدم? مشي هي توضيح بديد? مرسي.

نظر

• نوشته اصلی توسط 206405 نمایش پست ها
        خب به چه شكل اين كارو إنجام بدم? مشي هي توضيح بديد? مرسي.
        شما تو انجمن سرچ کنید. این تاپیک مربوط به اموزش و مسائل اموزشی نیست.

نظر

• دوستان ios 7.1 جلبريك شده؟!

iOS 7.1 Remote Jailbreak

نظر

• دوستان ارجمند!
            بعضي نرم افزار ها كه امكان اضافه كردن فايل از آيتونز به اونها نيست
            بعد از جلبريك با نرم افزار ( مث آي فايل ) ميشه فايل درشون import كرد؟؟؟؟

نظر

• مشكل بعد از اپديت به ٧.١

سلام بچه هاي گل
              من ديروز ايپد اير را به ٧.١ به روزرساني كردم،يك مشكل به وجود امده،
              كنار علامت واي فاي يك خورشيد كوچك داره ميچرخه،من تمام برنامه هارا بستم،مرور گر هم بسته هست اما باز اين علامت كنار علامت واي فاي داره ميچرخه،انگاري داره به طور نامحسوس يك چيزي را سرچ يا بروز رساني ميكنه!
              نظر دوستان چيست؟ واسه شما هم اين علامته هست؟ چاره چيست؟
              تشكر

نظر

• سلام من برنامه action movie fx رو از اپ استور دي ال كردم و روي اير اجرا كردم ك يه دفعه هنگام ساختن فيلم قفل كرد و من سعي كردم خاموشش كنم ك صفحه اش خاموش شد اما هنوز سيري جواب ميده
                لطفا راهنمايي كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها

برای انتقال کلیه فایل ها بین دیوایس های اپلی که iOS 7 به بالا را دارند میتوان از امکان air drop (توسط بلوتوث) استفاده کرد.

Gesendet von meinem iPad mit Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط che890 نمایش پست ها
                    برای انتقال کلیه فایل ها بین دیوایس های اپلی که iOS 7 به بالا را دارند میتوان از امکان air drop (توسط بلوتوث) استفاده کرد.

Gesendet von meinem iPad mit Tapatalk
                    برای دیوایسهایی که فاقد Air Drop هستند، چی پیشنهاد میکنید...؟

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2

نظر

• سلام دوستان
                      من تازه آيپد ميني با Celluar از آمريكا آوردم
                      سيم كارت ايرانسل و رايتل دارم (بابرش آيفون 5 اس)
                      جا نميشه توش ،بايد بازهم دو طرف اضافي سيم كارت ببرم؟ از كار نميوفته؟

ممنون

نظر

• سلام دوستان تبلت بنده موقع فيلم ديدن با wifi. خاموش بسيار داغ ميشه حتي از موقع اجراي بازي و برنامه هاي سنگين هم بسيار داغ تر عجيب نيست؟
                        دوستاني كه دارند به اين مشكل برنخوردند؟
                        نور صفحه هم كمتر از ١/٣ هست
                        البته جديدا اين مشكل به وجود اومده (چند روز هم هست باطريش زودتر از قبل خالي ميشه)
                        ورژن ios 7.1 جيلبريك هم نشده

نظر

• نوشته اصلی توسط Kamyd نمایش پست ها
                          سلام دوستان تبلت بنده موقع فيلم ديدن با wifi. خاموش بسيار داغ ميشه حتي از موقع اجراي بازي و برنامه هاي سنگين هم بسيار داغ تر عجيب نيست؟
                          دوستاني كه دارند به اين مشكل برنخوردند؟
                          نور صفحه هم كمتر از ١/٣ هست
                          البته جديدا اين مشكل به وجود اومده (چند روز هم هست باطريش زودتر از قبل خالي ميشه)
                          ورژن ios 7.1 جيلبريك هم نشده
                          اگر از طریق ota به ورژن 7.1 آپدیت کردید ، بهتره یه بار از طریق آیتونز ریستور کنید . مشکل باتری خیلی از دوستان به این صورت حل شده .
                          اگر نه که باتری رو کالیبره کنید . به این صورت که بزارید شارژ دستگاه کاملا تمام بشه و خاموش بشه . اونوقت بزارید توی شارژ تا 100 درصد بشه و یک ساعت هم بیشتر بزارید توی شارژ باشه . و این کار رو 2 بار انجام بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط i_Alireza نمایش پست ها
                            اگر از طریق ota به ورژن 7.1 آپدیت کردید ، بهتره یه بار از طریق آیتونز ریستور کنید . مشکل باتری خیلی از دوستان به این صورت حل شده .
                            اگر نه که باتری رو کالیبره کنید . به این صورت که بزارید شارژ دستگاه کاملا تمام بشه و خاموش بشه . اونوقت بزارید توی شارژ تا 100 درصد بشه و یک ساعت هم بیشتر بزارید توی شارژ باشه . و این کار رو 2 بار انجام بدید
                            ممنون
                            بله از طريق ota اپديت كرده بودم و از طريق ايتيونز ريستور هم كردم ولي تغييري نكرد
                            در مورد شارژ هم من هميشه به همين شكل شارژ ميكنم يا صفر ميشه شارژ ميكنم و يا ده درصد شارژ ميكنم هميشه هم به دليل اينكه شب ميزنم به شارژ تا صبح بيش از يك ساعت از زمان شارژ شدنش ميگذره

نظر

• دوستان اين مشكل جديد هست يعني پس از اپديت مشكلي نداشتم الان تنها چند روزه اين مشكل پيش اومده

نظر

• نوشته اصلی توسط Kamyd نمایش پست ها
                                دوستان اين مشكل جديد هست يعني پس از اپديت مشكلي نداشتم الان تنها چند روزه اين مشكل پيش اومده
                                یه بار دیگه هم از طریق آیتونز ریستور کن احتمال 99 درصد مشکلت حل میشه ... اگر با ریستور حل نشد ممکنه سخت افزاری باشه که بعید میدونم

نظر

صبر کنید ..
                                X