اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان میخوام یه آیپد ایر آکبند بگیرم.سریالشو زدم تو سایت اپل این اومد.آیا آکبند هست؟ مشکلی نداره بگیرمش؟ در ضمن مشکل زردی صفحه نمایشش مشکلدار نیست؟ممنون

نظر

• ببخشید عکسم نیومد این میاد:
      Your Service and Support Coverage

iPad Air Wi-Fi, Cellular
      ******IMEI: 358773054

Valid Purchase Date
      A validated purchase date lets Apple quickly find your product and provide the help you need.

Telephone Technical Support: Active
      Your product is eligible for complimentary telephone technical support during the first 90 days.
      Estimated Expiration Date: April 8, 2014

Repairs and Service Coverage: Active
      Your product is covered for eligible hardware repairs and service under Apple's Limited Warranty.
      Estimated Expiration Date: January 7, 2015

نظر

• يكي از دوستان كه اير سيم كارت خور سفيد داره(ترجيحا ٣٢ گيگ ولي ١٦ و ٦٤ و ١٢٨ هم كارمو راه ميندازه)
        يه لطفي بكنه يه پيغام خصوصي به من بده ٠٠٠چنتا سوال ازش دارم
        ممنون ميشم اين لطف رو بكنيد
        ٠٠٠

نظر

• نوشته اصلی توسط behrooztahmasbi نمایش پست ها
          يكي از دوستان كه اير سيم كارت خور سفيد داره(ترجيحا ٣٢ گيگ ولي ١٦ و ٦٤ و ١٢٨ هم كارمو راه ميندازه)
          يه لطفي بكنه يه پيغام خصوصي به من بده ٠٠٠چنتا سوال ازش دارم
          ممنون ميشم اين لطف رو بكنيد
          ٠٠٠
          چرا همينجا نميپرسي؟

نظر

• سلام دوسنان روی این ipad میشه فیلم زیرنویس نگاه کنم؟
            درکل چه فرمت هایی رو ساپورت میکنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedmorida نمایش پست ها
              سلام دوسنان روی این ipad میشه فیلم زیرنویس نگاه کنم؟
              بله
              با نصب برنامه هایی مثله Oplayer & aceplayer... اکثر فرمت ها اجرا میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedmorida نمایش پست ها
                سلام دوسنان روی این ipad میشه فیلم زیرنویس نگاه کنم؟
                تمامی فرمت های معمول رو پشتیبانی میکنه mkv,ts,...
                فقط کافیه برنامه avplayer رو روش نصب کنید و اسم فایل زیرنویس هم اسم فایل تصویری باشه.همین

نظر

• ببخشید بنده میخوام یه آیپد ایر آکبند بگیرم.وقتی سریالشو میزنم تو سایت خود اپل نوشته های زیر میاد. سوالم اینکه آیا آکبنده؟ آخه پلمپ هست ولی شاید خودشون پلمپ کرده باشن.ممنون

iPad Air Wi-Fi, Cellular

Valid Purchase Date
                  A validated purchase date lets Apple quickly find your product and provide the help you need.

Your product is eligible for complimentary telephone technical support during the first 90 days.

Your product is covered for eligible hardware repairs and service under Apple's Limited Warranty.

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafajoon نمایش پست ها
                    ببخشید بنده میخوام یه آیپد ایر آکبند بگیرم.وقتی سریالشو میزنم تو سایت خود اپل نوشته های زیر میاد. سوالم اینکه آیا آکبنده؟ آخه پلمپ هست ولی شاید خودشون پلمپ کرده باشن.ممنون

iPad Air Wi-Fi, Cellular

Valid Purchase Date

این دستگاه در تاریخ January 7, 2014 فعال شده، یهنی بالا اومده و به اینترنت وصل شده. اگر خودتون نبودید، پس مسلما آکبند نیست.

نظر

• این در مورد همه آیپد ها صادقه؟منظورم اینکه اگه آکبند بود چه می نوشت؟ اصلا آیپد ایر آکبند خود اپل تو ایران پیدا میشه؟

نظر

این در مورد همه آیپد ها صادقه؟منظورم اینکه اگه آکبند بود چه می نوشت؟ اصلا آیپد ایر آکبند خود اپل تو ایران پیدا میشه؟
                        اينجورى هم نيست كه اصلا پيدا نشه، من اينو هفته پيش واسه برادرم گرفتم

نظر

این در مورد همه آیپد ها صادقه؟منظورم اینکه اگه آکبند بود چه می نوشت؟ اصلا آیپد ایر آکبند خود اپل تو ایران پیدا میشه؟
                          پیدا میشه دوست عزیز.

من خودم آیپدم رو 2 روز پیش عوض کردم به نوع سلولار. این آیپد جدید، قبل از باز کردنش توی سایت اپل چکش کردم، که ثبت نشده بود و بعد بازش کردم.

در ضمن من سنندج هستم. تهران که حتما پیدا میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                            چرا همينجا نميپرسي؟
                            روي آيپد من يه چيزي شبيه خش هست كه از همون اول كه از پلمپش در آوردم بود(گوشه پايين سمت راست دقيقا گردي لبه نزديك خشاب سيم كارت)
                            قطعا از كارخونه بوده ٠٠٠ چون حتي داخل اين خش خيلي ريز رنگ هم شده!
                            ميخوام از دوستاني كه دقيقا همين مدل و رنگ رو دارم بپرسم اونا هم اينو دارن به عبارتي مال خط توليده يا شانس اينطوري من شده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behrooztahmasbi نمایش پست ها
                              روي آيپد من يه چيزي شبيه خش هست كه از همون اول كه از پلمپش در آوردم بود(گوشه پايين سمت راست دقيقا گردي لبه نزديك خشاب سيم كارت)
                              قطعا از كارخونه بوده ٠٠٠ چون حتي داخل اين خش خيلي ريز رنگ هم شده!
                              ميخوام از دوستاني كه دقيقا همين مدل و رنگ رو دارم بپرسم اونا هم اينو دارن به عبارتي مال خط توليده يا شانس اينطوري من شده؟
                              متاسفانه شانس بد شماس😔

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                                این دستگاه در تاریخ January 7, 2014 فعال شده، یهنی بالا اومده و به اینترنت وصل شده. اگر خودتون نبودید، پس مسلما آکبند نیست.

دوست عزير اولين استفاده از اين آيپد 8 ژانويه نبوده؟؟؟؟
                                يه سوال برام پيش اومد ٠٠٠
                                من ٣٠ دسامبر ٢٠١٣ آيپدم رو خريدم و همون جا فروشنده براي تست روشنش كرد و به اينترنت وصل شد كه به معني ثبت شدنش تو سايت اپله
                                بعدا كه من اومدم خونه توي قسمت پشتيباني سايت اپل سريال نامبرم كه زدم
                                زمان انقضاي گارانتي رو ٢٩ دسامبر ٢٠١٤ زده
                                به نظرتون درسته؟
                                يعني نبايد انقضاش هم سي ام باشه؟؟؟؟؟؟
                                ویرایش توسط behrooztahmasbi : https://i-phone.ir/forums/member/134302-behrooztahmasbi در ساعت 17-01-2014, 12:08 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X