اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان براي كسايي كه جيلبرك نيستن برنامه اي هست كه بشه موزيك ها يا ويديو هايي كه با خود ايپد دانلود ميشه رو به داخل قسمت موزيك پلير گوشي برد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Ab224766 نمایش پست ها
      دوستان براي كسايي كه جيلبرك نيستن برنامه اي هست كه بشه موزيك ها يا ويديو هايي كه با خود ايپد دانلود ميشه رو به داخل قسمت موزيك پلير گوشي برد؟
      میتونید به آیتونز متصل کنید و از داخل نرم افزار بکشید بیرون رونارو، یا اینکه یه راه سخت و خنده دار هم هست. اینکه ایمیل کنید به خودتون و با کامپیوتر از ایمیل تون دریافت کنید و منتقل کنید به نرم افزارهای اصلی. به شرطی که فرمت شناخته شده ای باشن

نظر

• بچه ها ميخام ايپدمو جيلبريك كنم اينجا متاسفانه همه گاگول و هيچ مغازه ايش بلد نيست اينكارو بكنه و لپ تاپ خودمم خراب شده و يكي بچه ها ديروز مك بوك خريد ام اي ٨٦٦ يه همچين چيزايي ميخاستم ببينم ميتونم با مك بوك جيلبريكش كنم ايپدو؟

نظر

• بله با مک هم میشه فقط نسخه مخصوص مک رو دانلود و اجرا کنید.

Sent from my iPad using Tapatalk
          .There is no knowledge that is not power

نظر

• چهار انگشت دوم تا پنجم رو به هم بچسبون و بذار بالای dock بعد اهسته صفحه رو بده بالا
            ویرایش توسط mehran4385 : https://i-phone.ir/forums/member/38464-mehran4385 در ساعت 09-01-2014, 09:36 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط chem30 نمایش پست ها
              برای بستن کامل برنامه ها در آیپد غیر از 2بار زدن دکمه هموم راهی دیگه نیست؟یه برنامه تو آیفون دوستان دیدم که شناور توی صفحه دکمه هوم وجود داشت. آخه نمی خوام مرتب دکمه هوم بزنم می ترسم خراب بشه
              چهار انگشت دوم تا پنجم رو به هم بچسبون و بذار بالای dock بعد اهسته صفحه رو بده بالا

نظر

• سلام. از دوستان کسی میدونه علت نمایش ندادن بعضی از آپ ها در هوم اسکرین چیه؟؟از طریق سرچ کردن پیدا میشن و حتی به راحتی اجرا میشن ولی آیکونشون نیست.
                آیپد ایر7.0.4 بدون جیلبریک.
                ممنون میشم راهنمایی کنید..

نظر

• نوشته اصلی توسط Baran90 نمایش پست ها
                  سلام. از دوستان کسی میدونه علت نمایش ندادن بعضی از آپ ها در هوم اسکرین چیه؟؟از طریق سرچ کردن پیدا میشن و حتی به راحتی اجرا میشن ولی آیکونشون نیست.
                  آیپد ایر7.0.4 بدون جیلبریک.
                  ممنون میشم راهنمایی کنید..
                  تعداد App هاى شما زياد هست و بيش از اون صفحه درست نميشه، فولدر بندى كنيد
                  بعد يكبار ايپدتون رو خاموش و روشن كنيد درست مي شه

نظر

• دوستان
                    يكي از دوستام خشاب سيم كارت ايرشو گم كرده
                    بايد چكار كنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behrooztahmasbi نمایش پست ها
                      دوستان
                      يكي از دوستام خشاب سيم كارت ايرشو گم كرده
                      بايد چكار كنه؟
                      اگه از بازار نمیتونید تهیه کنید سایت alldigitall.ir برا فروش داره.
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

• امیدوارم سوالم جای درستی مطرح کرده باشم دوستان من یک آیپد ایر خریدم حالا میخوام سریال نامبرش رو تو سایت اپل یا هرجا چک کنم که از این دوباره آکبند شده ها یا ReRefresh نباشه یعنی اینکه بدونم آیپدم نو ست یا از اینایی هست که گارانتیشون برگشت میخوره و خود اپل دوباره رفع ایراد و آک میکنه و باز میفروشه.طبیعتا آیپدم رو نو و آکبند سلفون پیچ خریدم دوستانی که اطلاعات تخصصی دارن متوجه منظورم هستن با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط nn7710nn نمایش پست ها
                          امیدوارم سوالم جای درستی مطرح کرده باشم دوستان من یک آیپد ایر خریدم حالا میخوام سریال نامبرش رو تو سایت اپل یا هرجا چک کنم که از این دوباره آکبند شده ها یا ReRefresh نباشه یعنی اینکه بدونم آیپدم نو ست یا از اینایی هست که گارانتیشون برگشت میخوره و خود اپل دوباره رفع ایراد و آک میکنه و باز میفروشه.طبیعتا آیپدم رو نو و آکبند سلفون پیچ خریدم دوستانی که اطلاعات تخصصی دارن متوجه منظورم هستن با سپاس
                          اینجا چک کنید!
                          https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

نظر

• سلام دوستان من تازه به جمع اپلی ها پیوستم ببخشید اگه سوالاتم واستون ابتدایی هست... از طریق آموزش انتقال فیلم به دستگاه اپل... از اونجایی که از قسمت برنامه های آیتونز فیلم رو انتقال میدی به یه برنامه ی پلیر، حالا چجوری پاک کنم فیلم ها رو... ممنونم از وقتی که میذارید واسه جواب دادن...

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlirezA1992 نمایش پست ها
                              سلام دوستان من تازه به جمع اپلی ها پیوستم ببخشید اگه سوالاتم واستون ابتدایی هست... از طریق آموزش انتقال فیلم به دستگاه اپل... از اونجایی که از قسمت برنامه های آیتونز فیلم رو انتقال میدی به یه برنامه ی پلیر، حالا چجوری پاک کنم فیلم ها رو... ممنونم از وقتی که میذارید واسه جواب دادن...
                              سلام دوست عزیز خوش اومدی
                              برنامه های پلیر معمولاً Edit دارند که بسادگی میشه آنرا کلیک و فایل مورد نظر را Delete کنی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام ipad air یکی از آشناها رو میخوام به ورژن 7.0.4 ارتقا بدم برای ریستور مثل آیفون باید به DFU ببرم بعد ریستور کنم یا بدون DFU دکمه شیف بگیرم و آپدیت بزنم؟
                                بعد ریستور میخوام جیلبریک کنم مشکلی که نداره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X