اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان کسی نیس جواب بده

نوشته اصلی توسط amirsanaee نمایش پست ها
    دوستان من آیپد را که به کامپیوتر خونه میزنم میتونم با آیتونر توش برنامه بریزم یا کارای دیگه، ولی به لپ تاپم ک میزنم اصن هیچ تغییری در آیتونز ایجاد نمیشه و اصلا آیپدم اد نمیشه، مشکل چیه؟؟؟

نظر

• دوستان يه مشكل حاد براى من به وجود اومده ، اونم اينه كه واحد درجه هواى من زمانى كه از سيرى ميپرسم يا در ناتيفيكيشن ميبينم به فارنهايت هست ، من رفتم از برنامه Clock از فارنهايت به سلسيوس آوردم و در خود اپ كلاك درست شد ولى هنوز اين دوتا مشكل دارن چيكار كنم ؟

نظر

• داداش این مشکل زردی صفحه انگار داره جدی میشه من اول فک کردم ما بد شانسیم که 2 تا دستگاه عوض کردم جفتشون اینجورین ولی انگار بیشتریا دارن.حالا منم ریستور میکنم امیدوارم که حل بشه ولی بعید میدونم خیلی رو مخ هست اصلا به جای اینکه از ایپد استفاده کنم کارم شده فقط برم تو صفحهات سفید و هی چک کنم و بیشتر دل چرکی بشم اینم از ایپد ایر

نظر

• من وقتي به 7.04 رفتم اين مشكل به وجود اومد بعد ااون موقع بود كه با ريست(نه ريستور) دستگاه مشكل حل شد.
          نوشته اصلی توسط DOLT نمایش پست ها
          ريست كه كردم ولي ريستور نه ... ريست نرم افزاري منظورتونه يا ريستور ؟

Sent from my iPad using Tapatalk
          - - - - - - - - - -

من از آيفونم روي icloud ، بكاپ گرفته بودم(contacts،عكس و اكانت email) هر موقع كه restor ميكردم تمام و كمال روي آيفونم قرار ميگرفتند (همچنين روي آيپد قبليم)حتي پسورد Email ولي الان روي آيپدم ايرم ريستور كردم فقط و فقط contacts آورد و از عكس و ايميل خبري نبود چيكار بايد بكنم كه بطور كامل همه اطلاعاتم روي آيپدم ريستور بشه؟؟؟؟ دوستان يكي راهنمايي ميكنه چيكار بايد كرد

نظر

• دوستان کسی میدونه بسته نرم افزاری iwork که برای آیپد ایر رایگانه چطوری دانلود کنیم؟؟

نظر

• من ايپد اير گرفتم با أين مدل كاور Apple New iPad Air Flip Stand Case Cover Starry Sky Series - iPad Air - Apple Accessories ولي وقتي كاور رو مي بندم صفحه خاموش نميشه تنظيم خاصي بأيد إنجام بدم يا مشكل ديگه اي؟

نظر

• نوشته اصلی توسط gaffari1361 نمایش پست ها
                من ايپد اير گرفتم با أين مدل كاور Apple New iPad Air Flip Stand Case Cover Starry Sky Series - iPad Air - Apple Accessories ولي وقتي كاور رو مي بندم صفحه خاموش نميشه تنظيم خاصي بأيد إنجام بدم يا مشكل ديگه اي؟
                اگه كاورتون مگنت دار باشه و توي
                setting >> general >> lock / unlock فعال باشه اين حالت فعال خواهد شد

نظر

• نوشته اصلی توسط gaffari1361 نمایش پست ها
                  من ايپد اير گرفتم با أين مدل كاور Apple New iPad Air Flip Stand Case Cover Starry Sky Series - iPad Air - Apple Accessories ولي وقتي كاور رو مي بندم صفحه خاموش نميشه تنظيم خاصي بأيد إنجام بدم يا مشكل ديگه اي؟
                  چند گرفتید از کجا ؟ البته بعضی از کاورها این قابلیت رو ندارند و اسمارت نیستند

نظر

• نوشته اصلی توسط daskoor نمایش پست ها
                    چند گرفتید از کجا ؟ البته بعضی از کاورها این قابلیت رو ندارند و اسمارت نیستند
                    كاور اسمارت ؟ اسم كاور ممكنه اسمارت باشه اما كاورى كه خودش اسمارت باشه ان شاالله اختراع ميشه. واكنش سنسور روى آيپد به نور باعث خاموش و روشن شدن صفحه ميشه كه تو ستينگز بايد فعال باشه.

Sent by ASHF@

نظر

• نوشته اصلی توسط ashfa نمایش پست ها
                      كاور اسمارت ؟ اسم كاور ممكنه اسمارت باشه اما كاورى كه خودش اسمارت باشه ان شاالله اختراع ميشه. واكنش سنسور روى آيپد به نور باعث خاموش و روشن شدن صفحه ميشه كه تو ستينگز بايد فعال باشه.

Sent by ASHF@
                      اسمارت برای این روی این کارو ها قرار گرفت که به صورت هوشمند زمانی که بسته میشدند دستگاه بسته شدن روی اون رو تشخیص میده
                      توی پاساژ پایتخت تشریف ببرید میبیند خود فروشنده ها انواع کاورهای ایپد رو دارند که این قابلیت رو عملی نمیتونه بکنه ( من 3 روز پیش برای خرید کاور برای اپید ایر جدیدی که گرفته بودم بسیاری از این فروشگاه ها رو دیدم و میتونید شما هم برید و بپرسید و خودتون تست کنید )

نظر

اسمارت برای این روی این کارو ها قرار گرفت که به صورت هوشمند زمانی که بسته میشدند دستگاه بسته شدن روی اون رو تشخیص میده
                        توی پاساژ پایتخت تشریف ببرید میبیند خود فروشنده ها انواع کاورهای ایپد رو دارند که این قابلیت رو عملی نمیتونه بکنه ( من 3 روز پیش برای خرید کاور برای اپید ایر جدیدی که گرفته بودم بسیاری از این فروشگاه ها رو دیدم و میتونید شما هم برید و بپرسید و خودتون تست کنید )
                        كاورى كه بتونه سنسور بپوشونه اين عمل رو انجام ميده پايتختى ها هم خواستن سربه سرتون بذارن شما دستت رو هم رو سنسور بذارى صفحه خاموش ميشه.پايتخت كه جاى خود داره من تو اپل استور هم كاور اسمارت نديدم چون مطلقا نيازى به اسمارت بودن كاور نيست بلكه شكل كاور مهمه.

Sent by ASHF@

نظر

كاورى كه بتونه سنسور بپوشونه اين عمل رو انجام ميده پايتختى ها هم خواستن سربه سرتون بذارن شما دستت رو هم رو سنسور بذارى صفحه خاموش ميشه.پايتخت كه جاى خود داره من تو اپل استور هم كاور اسمارت نديدم چون مطلقا نيازى به اسمارت بودن كاور نيست بلكه شكل كاور مهمه.

Sent by ASHF@
                          دوست عزیز من تست کردم و دستتون رو بذارید به هیج عنوان خاموش نمیشه ایپید من
                          ولی با اسمارت کاروی که دارم ( من اورجینالش رو گرفتم اما مدلهای زیادی بود ) این کار انجام میشه در ضمن زیاد ادعاتون نشه با بچه طرف نیستن که بخوان سر به سرم بذارن اون چیزی که گفتم با تستی بود که خودم انجام دادم
                          ویرایش توسط daskoor : https://i-phone.ir/forums/member/18263-daskoor در ساعت 26-12-2013, 06:33 PM

نظر

Sent by ASHF@
                            دوست عزیز لطفا اطلاعات غلط ندید چه ربطی به شکل کاور داره؟ شما یه کتاب بزار ببین خاموش میشه یا نه اگه دقت کنی تو کاور های اسمارت باید جای مخصوصی روی ایپد قرار بگیره تا خاموش بشه.مثلا در کیس راک من باید قسمت پایین کیس روی دستگاه قرار بگیره

Send From My iPad Mini

نظر

Sent by ASHF@
                              دوست پر ادعای من این رو هم از سایت اپل و در جواب یکی از مدیرانش به کاربرا برداشتم در نقل قول براتون میذارم

In addition, the setting will only show if the iPad has detected a correctly installed magnet which is embedded in a certain location on the case. If you are using a third-party or "knock-off"/copy case, it may not have the magnet and it may not be correctly positioned to trigger the setting.

نظر

دوست پر ادعای من این رو هم از سایت اپل و در جواب یکی از مدیرانش به کاربرا برداشتم در نقل قول براتون میذارم
                                اسمارت به معناى هوشمند منظور من هست وگرنه وجود آهنربا در ضلعى از كاور دلالت بر هوشمندى نيست چون براى چسبيدن به آيپد هم لازمه. منظور من از هوشمند يعنى خود داراى سنسور باشه يا به طريق بلوتوث و يا واى فاى با آيپد در ارتباط باشه و عملكرد مربوط به امكانات خود كاور باشه و نه سنسورهاى آيپد.

Sent by ASHF@

نظر

صبر کنید ..
                                X