اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

نوشته اصلی توسط hmmilani نمایش پست ها
    آقا يك موضوعي رو من الان متوجه شدم!!!

مدل واي فاي جي پي اس نداره؟؟؟!!! يعني با مــاهواره قابل موقعيت يابي نيست؟
    حالا مدل سلولار كه هست، بدون سيم كارت هم قابليت موقعيت يابي با مـــاهواره رو داره؟ يا حتماً بايد سيمكارت بخوره؟
    فقط در مدل سلولار جی پی اس وجود داره و کارکرد جی پی اس هم ربطی به سیمکارن نداره
    بدون سیمکارت جی پی اس کار میکنه

Sent from my iPhone 5 (IOS 7.0.4)

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
      فقط در مدل سلولار جی پی اس وجود داره و کارکرد جی پی اس هم ربطی به سیمکارن نداره
      بدون سیمکارت جی پی اس کار میکنه

Sent from my iPhone 5 (IOS 7.0.4)
      نوشته اصلی توسط Ho3eyn نمایش پست ها
      در مدل واي فاي شما با اينترنت ميتونيد موقعيت خودتون رو بفهميد،در مدل سلولار اگه سيمكارت نذاريد كه در واقع فرقي با ودل واي فاي نداره كه
      پس در مدل واي فاي فقط از طريق اتصال واي فاي امكان مكان يابي هست.
      در مدل سلولار چه سيم كارت باشه توش و چه نباشه ، امكان مكانيابي آفلاين وجود داره!

نظر

• سلام دوستان
        آيا نرم افزار و يا تبديلي هست كه همانند فلش مموري بشه روي آيپد و يا .... تبادل اطلاعات كرد؟؟؟البته بدون جيل كردن ديوايس!

نظر

• بچه ها ايپد با اينترنت ٣جي رايتل چند ساعت كار ميكنه؟
          ميخوام سيمكارت ديتا بخرم.

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط asemani نمایش پست ها
            سلام دوستان
            آيا نرم افزار و يا تبديلي هست كه همانند فلش مموري بشه روي آيپد و يا .... تبادل اطلاعات كرد؟؟؟البته بدون جيل كردن ديوايس!
            ایپد کانکشن کیت هست که میتونید دوربین یا مموری اس دی وصل کنید و عکس منتقل کنید. خواستید برای ایپد ۳ دارم ارجینال ۷۰ تومن.

نظر

• نوشته اصلی توسط hmmilani نمایش پست ها
              دوستان كه ميفرماييد 32، خب آخه الان 32، 600 تومان تقريباً گرونتره! نامرديه خب! واقعاً كمه 16 گيگ؟ آخه آدم با آيپد آهنگ كه گوش نميكنه، فيلم ببينه توش بعد پاكش ميكنه ديگه! واقعاً كمه؟
              خب دوست عزیز
              ۶۴ سیم کارت خور کارکرده نسل قبل بگیر تمیزش و در حد اکش زیر ۲ تومن هست.

نظر

سلام
                من ميخوام آيپد اير 16 گيگ واي فاي بخرم، 3 راه پيش روم هست!
                1- دوستم فرانسه است ميخواد به زودي بياد تهران، بگم اون برام بگيره بياره؟ هزينه حمل و نقل نداره ( قيمت آيپد با توجه به قيمت اپل استور فرانسه: 488 يورو معادل 670 دلار آمريكا)
                2- يكي ديگه از دوستام كاناداست، ولي قرار نيست بياد ايران، ميتونه بفرسته؟ بفرسته؟ هزينه حمل و نقل داره حتماً (قيمت آيپد با توجه به قيمت اپل استور كانادا: 520 دلار كانادا معادل 488 دلار آمريكا)
                3- از همين تهران بخرم، قيمتش تازگيا اومده رو زير 1و 600 تومان.

ضمن اينكه كلاً با داستان گمرك و اينا آشنا نيستم! اولاً از خارج از كشور دوستانم ميتونن بدون مشكل دستگاه رو خارج از كشورشون بكنن و وارد ايران بكنن؟ ماليات ها داستانش چيه؟
                ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.
                من به یکی از دوستام که سوئده گفتم برام آیپد ایر را قیمت بگیره، 32 سیم کارت خورش در میومد 2900، یعنی 600-700 تومن گرونتر، یکی از دوستانم چند وقت پیش از اروپا سامسونگ خریده بود بعد دیده بود از ایران براش 100 تومن ارزونتر در میومد، کلن تو اروپا اجناس خیلی گرونه، تازه به این هم نگاه کن که بهش برحسب کشورش مالیات میخوره، بنظر من بگرد از ایران بگیر بهتره، هم خودت تست میکنی هم قیمتش خیلی فرق نداره

نظر

• آقا من بالاخره iPad Air رو گرفتم، نسخه واي فاي و 16 گيگ با قيمت 1و520 تومان
                  چندتا سوال و نكته اگه ميشه راهنمايي بفرماييد:
                  1- شارژ اوليه تقريباً 24 ساعت طول كشيد تا تموم بشه، شارژ از 0 تا 100 درصد هم تقريباً 4 ساعت طول كشيد! اين طبيعيه؟! هميشه قراره اينقدر طول بكشه يا چون بار اول بود؟
                  2- زردي يا خاكستري بودن صفحه ، وقتي صفحه سفيده يا پرز زير صفحه نمايش هر چقدر دقت كردم نديدم! دوستاني كه گلايه دارن شايد زيادي حساسن، شايدم چشماي من نميبينه واقعاً
                  3- هنوز ورژنش روي 7.0.3 هست به 7.0.4 آپديت كنم؟
                  4- در طول يك روز استفاده، يك بار يهو از برنامه اپ استور وقتي داشتم پسورد اپل آي ديم رو ميزدم پريد بيرون به مدت فقط 3 ثانيه آرم اپل رو نشون داد و دوباره برگشت به هوم اسكرين! يه كم نگران شدم! فروشنده هم بهم يك هفته مهلت تست داده.

من تو زمينه اپل و سيستم عاملشو اينا اصلاً مبتدي حساب نميشم ولي چندتا سوال كلي هم دارم

5- تو ورژناي قبلي آيتونزِ كامپيوتر يك تيك مخصوص سينك شدن يا نشدن اپ ها بود منتها الان نيست و فقط براي فيلم و موزيك و ... هست. اگر بخوام فيلم و موزيك سينك كنم، برنامه هايي كه مغازه دار برام ريخته پاك ميشه؟
                  6- ايتونزم با اپل آي دي ام اتورايز نميشه ارور 0x80090318 ميده! اين موضوع در جواب سوال قبلي تاثير گذاره؟

فعلاً همين سوالا، پيشاپيش ممنون!

نظر

آقا من بالاخره iPad Air رو گرفتم، نسخه واي فاي و 16 گيگ با قيمت 1و520 تومان
                    چندتا سوال و نكته اگه ميشه راهنمايي بفرماييد:
                    1- شارژ اوليه تقريباً 24 ساعت طول كشيد تا تموم بشه، شارژ از 0 تا 100 درصد هم تقريباً 4 ساعت طول كشيد! اين طبيعيه؟! هميشه قراره اينقدر طول بكشه يا چون بار اول بود؟
                    2- زردي يا خاكستري بودن صفحه ، وقتي صفحه سفيده يا پرز زير صفحه نمايش هر چقدر دقت كردم نديدم! دوستاني كه گلايه دارن شايد زيادي حساسن، شايدم چشماي من نميبينه واقعاً
                    3- هنوز ورژنش روي 7.0.3 هست به 7.0.4 آپديت كنم؟
                    4- در طول يك روز استفاده، يك بار يهو از برنامه اپ استور وقتي داشتم پسورد اپل آي ديم رو ميزدم پريد بيرون به مدت فقط 3 ثانيه آرم اپل رو نشون داد و دوباره برگشت به هوم اسكرين! يه كم نگران شدم! فروشنده هم بهم يك هفته مهلت تست داده.

من تو زمينه اپل و سيستم عاملشو اينا اصلاً مبتدي حساب نميشم ولي چندتا سوال كلي هم دارم

5- تو ورژناي قبلي آيتونزِ كامپيوتر يك تيك مخصوص سينك شدن يا نشدن اپ ها بود منتها الان نيست و فقط براي فيلم و موزيك و ... هست. اگر بخوام فيلم و موزيك سينك كنم، برنامه هايي كه مغازه دار برام ريخته پاك ميشه؟
                    6- ايتونزم با اپل آي دي ام اتورايز نميشه ارور 0x80090318 ميده! اين موضوع در جواب سوال قبلي تاثير گذاره؟

فعلاً همين سوالا، پيشاپيش ممنون!
                    1-ایرادی نداره و طبیعیه.
                    2-اگه نداره که خوش به حالتون
                    3-بله اپدیت کنید
                    4-ایرادی نداره و مشکلی نیست
                    5-ببینید اگه با ایتونز سینک شه پاک میشه
                    6-از چیز پی ان استفاده کنید و میشه.اون ارور هم با چیز پی ان حل میشه اما اگه نشد یه سرچ در انجمن بکنید و میتونید حل کنید چون خودم این موضوع رو مطرح کرده بودم و مشکلم ححل شد
                    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• اون از برنامه بيرون پريدن و نشون دادن ارم اپل واسه من تا حالا چندبار شده مشكلي نداره
                      شارژش زمانش خيلي طولانيه ٣ ٤ ساعتي زمان ميخاد

نظر

• دوستان کسی اسمارت کاور و اسمارت کیس خریده که مارو راهنمایی کنه، ببینیم چی بخریم، قیمتا چنده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                          1-
                          3-بله اپدیت کنید

5-ببینید اگه با ایتونز سینک شه پاک میشه
                          1- خواستم اپديت كنم با اينكه 18 مگ بود فكر كنم ولي گفت 1 و خورده اي گيگ فضا ميخواد! چرا؟ حالا بعد از اينكه اين فضا فراهم شد، قراره همون 18 مگ رو دان كنه؟ اين 18 مگ بعد از نصب و آپديت 1 گيگ فضا ميگيره؟
                          2- يعني الان هيچ راهي نيست كه من موزيك بريزم تو آيپدم يا كانتكتاي آيفونم رو سينك كنم باهاش، و برنامه هاي مغازه دار پاك نشه؟؟؟

نظر

• دوستان من ipad air رایتل داخلش کار نمیکنه توی تنظیمات هم LTE داره فقط و گزینه 3G نداره
                            وقتی هم که LTE و بقیه موارد رو روشن میکنم خط رو دستگاه نمیشناسه
                            part number هم ZP/A هست

راه حل خاصی داره ؟ چون توی این پارت نامبر که اصلا ایپد غیر انلاک نداریم داریم ؟

نظر

• دوست من در مورد آیپد چیزی به عنوان لاک و آنلاک مطرح نیست.

شما مطمئنید که اینترنت سیمکارت رایتل تون فعال هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط me.de نمایش پست ها
                                دوست من در مورد آیپد چیزی به عنوان لاک و آنلاک مطرح نیست.

شما مطمئنید که اینترنت سیمکارت رایتل تون فعال هست؟
                                ممنون دوست عزیز از پاسختون
                                بله خط به راحتی در ایفون 5s من شناخته میشه اما ایپد نمیشناسه کلا خط رو

نظر

صبر کنید ..
                                X