اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ممنون فعلا فقط محافظ صفحه نمایش رو میگیرم پس

آیا برند و مارک خاصی هست که جنسش عالی باشه و شفافیت صفحه نمایش رو کم نکنه و خط هم نیوفته ... قیمت اش تا 120 هم بود موردی نداره

اگر میدونید باید از کجا در تهران هم تهیه اش کنم جنس اصل لیبل محافظ آیپد ایر رو ممنون میشم بفرمایید

منتظر کمکتون هستم عزیزان

نظر

• سلام دوستان وقتتون بخیر
      من تاپیک‌های مختلفی‌ رو خوندم و آدرس‌های مختلفی‌ رو دیدم اما به نتیجهٔ کلی‌ نرسیدم می‌شه من رو راهنمایی‌ کنید ؟
      من می‌خوام از دوبی‌ آیپد ایر بگیرم اما نمیدونم از کجا بگیرم و آدرسِ درستی‌ ندارم واسه خرید و به صورت آنلاین هم دلیوری زمان مناسبی به دستم نمیرسونه و از اون گذشته واسهٔ خرید کردیت کارت ندارم
      اگر من رو راهنمایی‌ کنید ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط oxygen نمایش پست ها
        سلام دوستان وقتتون بخیر
        من تاپیک‌های مختلفی‌ رو خوندم و آدرس‌های مختلفی‌ رو دیدم اما به نتیجهٔ کلی‌ نرسیدم می‌شه من رو راهنمایی‌ کنید ؟
        من می‌خوام از دوبی‌ آیپد ایر بگیرم اما نمیدونم از کجا بگیرم و آدرسِ درستی‌ ندارم واسه خرید و به صورت آنلاین هم دلیوری زمان مناسبی به دستم نمیرسونه و از اون گذشته واسهٔ خرید کردیت کارت ندارم
        اگر من رو راهنمایی‌ کنید ممنون میشم
        سلام دوست عزیز من خودم از دبی خریدم شما به پاساژ کامپیوتر پلازا سر بزنید اونجا حتما پیدا می شه و اگر هم نتونستید به گرین هوز برید و از فروشگاه کارفور خرید کنید البته طبقه پایین گرین حوز تمام کامپیوتری هستش اینه قیمتهای خوبی دارند
        موفق باشید

نظر

• سلام دوستان
          من میخاستم آیپد ایر بخرم، ولی این مشکل زردی صفحه نمایسس من نگران کرده، میخاستم از شما بپرسم مشکلش به چه شکله و اینکه آیا میشه قبل از خرید تشخیص داد یا نه؟ و سوال آخرمم اینه که این پارت نامبر قضیش چیه و چی باشه بهتره؟؟؟
          ممنون از راهنماییتون

نظر

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
            دوستان 4 تا سوال دیگم دارم :

1- این لیبل های محافظ صفحه نمایش اگر از این ارزون ها بخرم که میدن 10 15 تومن آسیبی به صفحه نمیرسونه ( می خوام 100 تومن پول لیبل ندم خدایی چون فرقشونم نمیدونم میترسم همون 15 تومنی علائدین رو 100 تومن تو پایتخت بهم بندازن )

2- اسمارت کاور ارزون تر مثلا 100 تومنی بگیرم مارک متفرقه به صفحه نمایش دستگاه آسیبی نمیزنه چون وزنش احتمالا سنگین تره نسبت به اسمارت کاور اصلی اپل ؟

3- اگر برند ارزون و خوبی تو تهران سراغ دارید برای اسمارت کاور یا حتی لیبل محافظ صفحه نمایش ممنون میشم بفرمایید

4- اگر مغازه ای هم می شناسید که منصف هست و جنس اورجینال میده ممنون میشم در پیغام خصوصی بهم خبر بدید

منتظر کمک شما عزیزان هستم
            از همین 10-15 تومنی ها از علائدین بخر هیچ تفاوتی نداره. تو علائدین تا 30-40 تومن هم اسکرین دارن و همینا رو تو پایتخت 100 تومن میدن. 15 تومنی بخری خراب شد میری یکی دیگه میخری و مشکلی نداره. هیچ آسیبی هم به صفحه آیپد نمیرسونه.

تو علائدین طبقه 4 و 5 مغازه فروش لوازم جانبی و کاور و لیبل بسیار زیاد هست. بتونید برید اونجا حتما جنس خوب پیدا می کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط amirsanaee نمایش پست ها
              سلام دوستان
              من میخاستم آیپد ایر بخرم، ولی این مشکل زردی صفحه نمایسس من نگران کرده، میخاستم از شما بپرسم مشکلش به چه شکله و اینکه آیا میشه قبل از خرید تشخیص داد یا نه؟ و سوال آخرمم اینه که این پارت نامبر قضیش چیه و چی باشه بهتره؟؟؟
              ممنون از راهنماییتون
              تو سری های آخر این مشکل خیلی کمتر مشاهده شده. قبل از باز کردن و تست کردن نمیشه فهمید. شما می تونید قبل از خرید با فروشنده طی کنید که این مشکل رو نداشته باشه. دستگاه های اپل که به کشورهای مختلف ارسال میشه پارت نامبرهای مخصوص خودش رو داره مثلا LLA مربوط به آمریکا یا CA مربوط به کانادا میشه. از نظر کیفیت یا ویژگی ها پارت نامبرهای مختلف هیچ تفاوتی باهم ندارن به جز پارت نامبر امارات (AE) که امکان facetime نداره.
              ویرایش توسط cotgnx : https://i-phone.ir/forums/member/26161-cotgnx در ساعت 14-12-2013, 03:00 PM

نظر

• سلام دوستان یه برنامه ویرایشگر تصویر می خواستم فتو شاپ رو نصب کردم ولی خیلی خوشم نیماد ایا نرم افزار دیگری هست

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed bigdeli نمایش پست ها
                  سلام دوستان یه برنامه ویرایشگر تصویر می خواستم فتو شاپ رو نصب کردم ولی خیلی خوشم نیماد ایا نرم افزار دیگری هست
                  سلام دوست عزیز
                  برنامه iphoto را تست کن

Sent from my iPhone 5 (IOS 7.0.4)

نظر

• نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
                    تو سری های آخر این مشکل خیلی کمتر مشاهده شده. قبل از باز کردن و تست کردن نمیشه فهمید. شما می تونید قبل از خرید با فروشنده طی کنید که این مشکل رو نداشته باشه. دستگاه های اپل که به کشورهای مختلف ارسال میشه پارت نامبرهای مخصوص خودش رو داره مثلا LLA مربوط به آمریکا یا CA مربوط به کانادا میشه. از نظر کیفیت یا ویژگی ها پارت نامبرهای مختلف هیچ تفاوتی باهم ندارن به جز پارت نامبر امارات (AE) که امکان facetime نداره.

دقیقا این مشکل کجای صفحه نمایشه؟؟
                    میشه یکم توضیح بدین از کجا بفهمم؟؟

نظر

دقیقا این مشکل کجای صفحه نمایشه؟؟
                      میشه یکم توضیح بدین از کجا بفهمم؟؟
                      جاى ثابتى نيست كه بگيم همون قسمت رو چك بكنيد. يه صفحه تمام سفيد رو اگه بياريد ميتونيد لكه زرد رو مشاهده كنيد.

نظر

• بچه ها برنامه procreate ارزش ٧ دلار هزينه رو داره؟ لپ تاپم خراب شده ديگه نميتونم نقاشي كنم اينجام لپ تاپ و كلا لوازم برقي وحشتناك گرونه.

نظر

• دوستان در مورد رنگ آیپد راهنمایی میکنید منو!!!
                          من نفهمیدم سفید داره و سیاه یا نقره ای و خاکستری!!
                          دوستانی که دران ممنون میشم کمکم کنند.

نظر

دوستان در مورد رنگ آیپد راهنمایی میکنید منو!!!
                            من نفهمیدم سفید داره و سیاه یا نقره ای و خاکستری!!
                            دوستانی که دران ممنون میشم کمکم کنند.
                            خاکستری در پشت، پنل جلو مشکی
                            نقره ای در پشت، پنل جلو سفید

این دو رنگ رو داره

نظر

• سلام اسمارت کیس این رو اپل استور میرداماد پیدا کردم میگه 180 برند موشی

Moshi - Premium accessories and peripherals for Apple, Android, Kindle - Product - VersaCover for iPad

1- می ارزه به این قیمت ؟

2- کیفیت ساختش از اصل خود اپل خیلی پایین تره ؟

3- اسمارت هست یا نه ؟

4- بهتر از این هم غیر مال خود اپل چیزی پیدا میشه ؟

ممنون
                              ویرایش توسط doose.man83 : https://i-phone.ir/forums/member/86721-doose-man83 در ساعت 15-12-2013, 06:40 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
                                سلام اسمارت کیس این رو اپل استور میرداماد پیدا کردم میگه 180 برند موشی

Moshi - Premium accessories and peripherals for Apple, Android, Kindle - Product - VersaCover for iPad

1- می ارزه به این قیمت ؟

2- کیفیت ساختش از اصل خود اپل خیلی پایین تره ؟

3- اسمارت هست یا نه ؟

4- بهتر از این هم غیر مال خود اپل چیزی پیدا میشه ؟

ممنون
                                به نظر میاد اسمارت کاور باشه
                                اسمارت کاور اپل رو چاره میده ۲۲۰

نظر

صبر کنید ..
                                X