اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر ۲

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام
    اين اولين usage ايپدمه
    به 0 رسوندمش كه كاليبره شه
    چطوره؟به نظرتون خوبه؟نظر بديد
    ١٠ساعتي كه اپل ميگفت نشد
    Brightness يه كمي بيشتر از 50% بود شايد 55يا 60
    باهاش فيلم ديدم. فيلم اپلود شده ديدم. وبگردي چنتا برنامه نصب كردم و يه مقداري بازي كردم (در كل خيلي بازي نكردم). در ضمن فكركنم icloud هم داشته اطلاعات ردو بدل ميكرده
    ویرایش توسط shayan-mo : https://i-phone.ir/forums/member/175833-shayan-mo در ساعت 28-08-2015, 02:51 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan-mo نمایش پست ها
      با سلام
      اين اولين usage ايپدمه
      به 0 رسوندمش كه كاليبره شه
      چطوره؟به نظرتون خوبه؟نظر بديد
      ١٠ساعتي كه اپل ميگفت نشد
      Brightness يه كمي بيشتر از 50% بود شايد 55يا 60
      باهاش فيلم ديدم. فيلم اپلود شده ديدم. وبگردي چنتا برنامه نصب كردم و يه مقداري بازي كردم (در كل خيلي بازي نكردم). در ضمن فكركنم icloud هم داشته اطلاعات ردو بدل ميكرده
      کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan-mo نمایش پست ها
        کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
        دوست عزیز طبق نموداری که گذاشتی مصرف طبیعی هست البته من چون بیشتر کلاش آف کلانس بازی میکنم و مدام صفحه نمایش آیپد روشن هست این مقدار به حدود شش ساعت و نیم میرسه اما مصرف وکارکرددستگاه شما طبیعی هست.

نظر

• به نظر من اینقدر روی شارژ حساس نباشید
          من از ایپد ۱ و 3gs iphone دارم و الان که ایر ۲ و ۱ و سیکس و 5s تو خونه دارم از شارژرهاشون برای هم استفاده میکنم و مشکلی پیش نمیاد
          بنظرم شرط اصلی اینه که شارژرش فقط اورجینال باشه. و گرنه من iphone 6 و 5s را با شارژر ایپد ایر شارژ میکنم که خیلی سریعتره

نظر

• سلام
            یه سوال داشتم شارژ ایپد ایر2 باید حداقل تا 10 ساعت کار همزمان نت گردی و خوندن موزیک و یا تماشای ویدیو رو نگه داره اما من فقط با ibook و موزیک کمی هم وب گردی(البته پنجره اش باز بود ولی چون با سیم بود خط نمیداد حدودا 40 صفجه بیشتر باز نکردم) توی 7:30 شارژش تقریبا تموم شد.اینم عکس usge قبل استفاده و شارژ کامل و بعدش الان این مشکل داره باطریش؟با کار با وای فای هم سریعتر شارژش تموم میشه
            [IMG][/IMG]
            [IMG][/IMG]

نظر

• ايا كابل ايفون ٦
              براى ايپد اير ٢ استفاده بشه ضررداره؟

فقط كابل
              شارژر خود ايپد با كابل ايفون٦

ضدو نقيض خوندم

ممنون اگه جوتاب بديد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• از دوستاني كه آيپد اير 2 دارن,به اين سوالات بنده جواب بدن ممنون ميشم:

1- اير2 چه فرمت هاي تصويري رو ساپورت ميكنه؟ ميشه داخلش به راحتي فرمت هاي MKV و MP4 و...ديد؟ اگه پخش نكرد برنامه ي مناسبي هست بتونه عالي عمل كنه؟

2- زير نويس فارسي براي فيلم و سريال ها با فرمت SRT قابل پخش هست؟

3- اير 2 چه فرمت هاي صوتي رو ساپورت ميكنه؟ ازين نظر موردي نداره؟ مثلا ميشه به راحتي MP3 هاي دانلودي از اينترنت رو به ديوايش منتقل و گوش كرد؟

4- اير 2 براي نمايش فايل هاي PDF و ايبوك مناسبه؟ از فرمت و فونت فارسي كتابهاي الكترونيكي به زبان فارسي ساپورت ميكنه؟؟

5- نسخه 4G وايفاي 128 گيگ گزينه ي مناسبي براي دسترسي به نت در همه جا و استفاده از GPS و ...هست؟ يا مثلا نسخه ي wifi هم اكتفا ميكنه؟

6- اير 2 از مجموعه برنامه هاي افيس متناسب با IOS پشتيباني ميكنه؟ زبان فارسي هم ساپورت ميكنن؟ مجموعه هاي نرم افزاري طراحي و فوتوشاپ چي؟

7- در حال حاضر به نظر شما موقعيت مناسبي براي خريد آيپد اير2 هست؟ با توجه به اينكه ايپد جديد در حال عرضه هست...اگر صبركنيم تا با عرضه ايپد جديد قيمت ها كاهش پيداميكنه؟

ببخشين سوالاتم زياد بود,چون قصد خريد دارم و اين سوالات و كاربردها برام خيلي مهمه.
                ویرایش توسط WarezMaster : https://i-phone.ir/forums/member/45217-warezmaster در ساعت 31-10-2015, 10:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                  ايا كابل ايفون ٦

فقط كابل

ضدو نقيض خوندم

ممنون اگه جوتاب بديد

خیر اگر کابلش تنها باشه ضرری نداره
                  درباره کله شارژر هم خیلی ها که هر دو دستگاه رو دارند و تجربه کردن استفاده از کله شارژر آیپد برای آیفون میگن ضرری ندارن ولی چون آمپر های خروجیشون یکی نیست و باتری آیفون رو سریع تر شارژ میکنه ممکنه در طولانی مدت آسیب بزنه ولی کابل هیچ ایرادی ندارع

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                    ايا كابل ايفون ٦

فقط كابل

ضدو نقيض خوندم

ممنون اگه جوتاب بديد

خیر اگر کابلش تنها باشه ضرری نداره
                    درباره کله شارژر هم خیلی ها که هر دو دستگاه رو دارند و تجربه کردن استفاده از کله شارژر آیپد برای آیفون میگن ضرری ندارن ولی چون آمپر های خروجیشون یکی نیست و باتری آیفون رو سریع تر شارژ میکنه ممکنه در طولانی مدت آسیب بزنه ولی کابل هیچ ایرادی ندارع

نظر

• نوشته اصلی توسط WarezMaster نمایش پست ها
                      از دوستاني كه آيپد اير 2 دارن,به اين سوالات بنده جواب بدن ممنون ميشم:

1- اير2 چه فرمت هاي تصويري رو ساپورت ميكنه؟ ميشه داخلش به راحتي فرمت هاي MKV و MP4 و...ديد؟ اگه پخش نكرد برنامه ي مناسبي هست بتونه عالي عمل كنه؟

3- اير 2 چه فرمت هاي صوتي رو ساپورت ميكنه؟ ازين نظر موردي نداره؟ مثلا ميشه به راحتي MP3 هاي دانلودي از اينترنت رو به ديوايش منتقل و گوش كرد؟

4- اير 2 براي نمايش فايل هاي PDF و ايبوك مناسبه؟ از فرمت و فونت فارسي كتابهاي الكترونيكي به زبان فارسي ساپورت ميكنه؟؟

5- نسخه 4G وايفاي 128 گيگ گزينه ي مناسبي براي دسترسي به نت در همه جا و استفاده از GPS و ...هست؟ يا مثلا نسخه ي wifi هم اكتفا ميكنه؟

6- اير 2 از مجموعه برنامه هاي افيس متناسب با IOS پشتيباني ميكنه؟ زبان فارسي هم ساپورت ميكنن؟ مجموعه هاي نرم افزاري طراحي و فوتوشاپ چي؟

7- در حال حاضر به نظر شما موقعيت مناسبي براي خريد آيپد اير2 هست؟ با توجه به اينكه ايپد جديد در حال عرضه هست...اگر صبركنيم تا با عرضه ايپد جديد قيمت ها كاهش پيداميكنه؟

ببخشين سوالاتم زياد بود,چون قصد خريد دارم و اين سوالات و كاربردها برام خيلي مهمه.
                      سلام
                      برای فیلم و زیرنویس برنامه ی Av player Hd
                      برای موزیک خود برنامه Music اپل عالیه همه چی پخش میکنه
                      pdf و ایبوک هم بله با برنامه ibooks راحت میتونین اجرا کنین و فارسی هم ساپورت میشه
                      نسخه ی وایفای خب فقط جایی که وایفای باشه به نت دسترسی دارین دیگه. اگه همه جا نت میخواین باید ۴جی بگیرین
                      بله از افیس و فارسی هم پشتیبانی میکنه .طراحی و فتو شتاپ هم بله ولی به پای pc نمیرسه.اما بازم خیلی امکانات داره
                      ایپد جدید که ۱۲ اینچی هست و با عرضه اش اصلا تاثیری رو قیمت ایر ۲ نمیذاره
                      اگه میخواین بگیرین الان بهترین موقعیت خرید هست

نظر

برنامه پیش فرض فرمت های زیادی رو پشتیبانی نمیکنه اما برنامه های بسیار پر کاربرد و رایگان دیگه ای هستند که همه فرمت ها رو ساپورت میکنند مثل avplayer یا kmplayer و ....
                        برنامه هایی که در بالا گفتم قابلیت خواندن زیرنویس با فرمت ذکر شده رو دارند
                        درباره فرمت صوتی هم همانند سوال 1 هست
                        برنامه های بیشماری هستند که میتونید با اون ها فرمت PDF رو مشاهده کنید که از زبان پارسی هم پشتیبانی میکنند
                        نسخه های وای فای اینترنت همیشه همراهتون نیست نسخه 4جی بهتری گزینه هست و بنا به ساتفاده خودتون حجم دلخواهتون رو انتحاب کنید
                        برنامه های ورد و پاورپوینت و اکسل برای سیستم عامل ios عرضه شدند که پارسی هم ساپورت میکنند درباره برنامه طراحی هم چندین برنامه نقاشی و از جمله خود فتوشاپ برای آیپد عرضه شده ولی بیشتر برای ویرایش عکس هست برنامه ای مثل Sketch اگر درست یادم باشه
                        درباره قیمت ها هم تا سال دیگه اگر آیپد ایر 3ای درکار باشه قیمت ها کاهش پیدا نمیکنه چون با معرفی مدل جدید ازنسخه های ایر قیمت نسخه قبلی کاهش پیدا میکنه که این سال نسخه ایر جدیدی معرفی نشد و نسخه 128 گیگابایتی 829 دلار در مدل 4G قیمت داره اگر صبر برای عرضه آیپد پرو هست که خیر الان قیمت آیپد ایر 2 در پایین ترین قیمت خودش قرار داره خود این سایت هم دفتر فروش داره ظاهرا من تا به حال از این جا خریدی نکردم ولی قیمت هایی که زدند قیمت های مناسبی هست برای نسخه 128 گیگ مبلغ 2520 قیمت گذاشتند که از معادل دلاریشم پایین تر هست در بازار هم من قیمت گرفتم از 2400 قیمت میدادند تا 2550

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط WarezMaster نمایش پست ها

برنامه پیش فرض فرمت های زیادی رو پشتیبانی نمیکنه اما برنامه های بسیار پر کاربرد و رایگان دیگه ای هستند که همه فرمت ها رو ساپورت میکنند مثل avplayer یا kmplayer و ....
                        برنامه های بیشماری هستند که میتونید با اون ها فرمت PDF رو مشاهده کنید که از زبان پارسی هم پشتیبانی میکنند
                        نسخه های وای فای اینترنت همیشه همراهتون نیست نسخه 4جی بهتری گزینه هست و بنا به ساتفاده خودتون حجم دلخواهتون رو انتحاب کنید
                        برنامه های ورد و پاورپوینت و اکسل برای سیستم عامل ios عرضه شدند که پارسی هم ساپورت میکنند درباره برنامه طراحی هم چندین برنامه نقاشی و از جمله خود فتوشاپ برای آیپد عرضه شده ولی بیشتر برای ویرایش عکس هست برنامه ای مثل Sketch اگر درست یادم باشه
                        درباره قیمت ها هم تا سال دیگه اگر آیپد ایر 3ای درکار باشه قیمت ها کاهش پیدا نمیکنه چون با معرفی مدل جدید ازنسخه های ایر قیمت نسخه قبلی کاهش پیدا میکنه که این سال نسخه ایر جدیدی معرفی نشد و نسخه 128 گیگابایتی 829 دلار در مدل 4G قیمت داره اگر صبر برای عرضه آیپد پرو هست که خیر الان قیمت آیپد ایر 2 در پایین ترین قیمت خودش قرار داره خود این سایت هم دفتر فروش داره ظاهرا من تا به حال از این جا خریدی نکردم ولی قیمت هایی که زدند قیمت های مناسبی هست برای نسخه 128 گیگ مبلغ 2520 قیمت گذاشتند که از معادل دلاریشم پایین تر هست در بازار هم من قیمت گرفتم از 2400 قیمت میدادند تا 2550

نظر

• نوشته اصلی توسط radikal021 نمایش پست ها
                          سلام
                          برای فیلم و زیرنویس برنامه ی Av player Hd
                          برای موزیک خود برنامه Music اپل عالیه همه چی پخش میکنه
                          pdf و ایبوک هم بله با برنامه ibooks راحت میتونین اجرا کنین و فارسی هم ساپورت میشه
                          نسخه ی وایفای خب فقط جایی که وایفای باشه به نت دسترسی دارین دیگه. اگه همه جا نت میخواین باید ۴جی بگیرین
                          بله از افیس و فارسی هم پشتیبانی میکنه .طراحی و فتو شتاپ هم بله ولی به پای pc نمیرسه.اما بازم خیلی امکانات داره
                          ایپد جدید که ۱۲ اینچی هست و با عرضه اش اصلا تاثیری رو قیمت ایر ۲ نمیذاره
                          اگه میخواین بگیرین الان بهترین موقعیت خرید هست
                          با سپاس از پاسخ شما

1- پس به راحتي و بدون جيل بريك ميتونم از اين برنامه هاي مذكور استفاده كنم و ساپورت فرمت هاي لازم رو داشته باشم؟

2- در مورد PDF مطمين هستيد و خودتون انواعش رو تست كردين؟ به اين لحاظ كه اين عوامل و ايبوك برام مهمه و كاربردي ميپرسم و تاكيد دارم.

3- نسخه 4G‌رو بگيرم هم ميتونم با سيمكارت كانكت بشم و هم اگه هر جا وايفاي بود از وايفاي كانكت بشم؟‌درسته؟

4- يعني با عرضه ي آيپد جديد و پرو از قيمت ايپد اير2 اصلا كم نميشه؟ موعد عرضه آيپدهاي جديد رو اطلاع دارين؟

5- ميتونم با كامپيوتر و توسط ايتيونز هر فايلي رو به راحتي به ديوايس منتقل كنم؟؟ براي دانلود و نصب اپليكيشن ها و برنامه هاي اپل استور چطور؟

در آخر اگه نكته اي يا موردي هست بهم بگين ممنون ميشم...

Ariaaa جان شما هم اگه مورد و نكته هست ذكر كنيد.
                          ویرایش توسط WarezMaster : https://i-phone.ir/forums/member/45217-warezmaster در ساعت 01-11-2015, 12:33 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Ariaaa نمایش پست ها
                            براي خريد از دفتر سايت يا ديجي كالا اقدام كنم موردي نداره؟ آيا به محافظ صفحه يا كاور ضد ضربه...لوازم جانبي خاصي نياز دارم؟ (چون احتمالا براي كارم ميخوام و داخل كيف دستيم ميذارم آيپد رو و بعد خيلي جاها همراه خودم خواهم برد.ماموريت هاي مسافرتي كاري و...) به اين لحاظ ميخوام ضد ضربه و فشار باشه.

راستي ايرفون( هدفون) همراهش هست؟

نظر

براي خريد از دفتر سايت يا ديجي كالا اقدام كنم موردي نداره؟ آيا به محافظ صفحه يا كاور ضد ضربه...لوازم جانبي خاصي نياز دارم؟ (چون احتمالا براي كارم ميخوام و داخل كيف دستيم ميذارم آيپد رو و بعد خيلي جاها همراه خودم خواهم برد.ماموريت هاي مسافرتي كاري و...) به اين لحاظ ميخوام ضد ضربه و فشار باشه.

راستي ايرفون( هدفون) همراهش هست؟
                              واقعیت من خودم تا به حال نه از دفتر این سایت نه از دیجی کالا خریدی نکردم ولی دیجی کالارو خیلی تعریف میکنند که جنس اصل رو عرضه میکنه و شما 1 هفته امکان تست دارید و در صورت بروز مشکل میتونید کالا رو عودت بدید و یکی دیگه بگیرید ولی من خرید حضوری رو ترجیه میدم
                              درباره قاب و محافظ که میتونید محافظ ضد ضربه برای صفجه بگیرید و یک کاور محافظ پشت و رو با قابلیت اسمارت
                              اسمارت های اصلی رو نمیدنم چجوریه و اصلی گیرتون بیاد با قیمت بالا بهتره یه قاب معمولی با جنس خوب بگیرید
                              نه همراه آیپد ایرفون نیست و باید جدا بخرید که باید دقت کنید اصلش رو خریداری کنید
                              در مورد سوال قبلیتون هم
                              بله همه برنامه های معرفی شده در اپ استور هست و بدون جیلبریک میتونید استفاده کنید
                              برنامه ای که معرفی کردند رو من تست کردم ولی ورژن های قبلی فقط فرمت های مخصوص رو ساپورت میکرد و یادم نمیاد pdf هم ساپورت میکرد یا نه ولی چندین برنامه متنوع هست که میتونید pdf رو باز کنید من برنامه ی PDF Pro رو تست کردم که برنامه کاملی هست و همه زبان هارو ساپورت میکنه
                              نسخه 4G علاوه بر اسنترنت سیم**** میتونید از طریق وای فای هم متصل بشید هر کدام که در دسترس بود ولی نسخه وای فای آیپد سیم**** نداره و نت سیم**** هم نداره
                              امسال اپل 2 آیپد معرفی کرد آیپد مینی 4 و آیپد پرو که هیچکدوم این 2 تاثیری بر قیمت آیپد ایر 2 نخواهد گذاشت آیپد پرو هم 10 روز دیگه عرضه میشه و تا ایران بیاد احتمالا میشه اوایل آذر
                              با آیتونز میتونید فیلم ، موزیک ، اسناد نوشتاری ، بازی و نرم افزار و عکس رو به دستگاهتون منتقل کنید البته با برنامه هایی هم میتونید از طریق وای فای بدون نیاز به آیتونز هر نوع فایلی رو منتقل کنید
                              البته جدیدا قطعه ای معرفی شده به نام iFlash Drive که میتونید رم میکرو اس دی رو به وسیله این قطعه به دستگاه متصل کنید چیزی شبیه به کابل OTG در اندروید هست که چند نمونه داره این نمونه ای که میگم قیمت 70 هزار تومان داره که قابلیت اتصال به درگاه لایتنینگ و USB و حتی OTG داره و به وسیله نرم افزاری با همین نام میتونید محتویات داحل رم میکرو اس دی رو بخونید ، منتقل کنید و یا ..... من تا به حال تست نکردم

نظر

• يه موردي رو كه يادم رفته بود بپرسم!
                                در مورد نصب و استفاده از اپليكيشن هاي شبكه هاي اجتماعي روي آيپد مشكلي نداره؟؟ منظور استفاده از اين اپ.ها هست.( البته با وجود در دسترس بودن اينترنت) مثل تلگرام و وايبر و...؟ با توجه به اينكه سيمكارت روي آيپد تبادل sms‌ نداره...و اينكه ميتونيم جاهايي كه دسترسي وايفاي داريم قابليت 4G رو به اصطلاح آف كنيم تا دستگاه كمتر باتري مصرف كنه؟
                                ویرایش توسط WarezMaster : https://i-phone.ir/forums/member/45217-warezmaster در ساعت 06-11-2015, 08:59 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X