اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر ۲

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان اگه كسي بلده چطور ميشه ايپد اير ٢ رو به ويديو پروجكشن ىصل كرد كمك كنه ؟ ممنون ميشم

نظر

یاعلی سلام

عیدتون مبارک

دوستان من آپید 2 دارم که روی ios 5.1.1 جیل شده

حالا میخوام به ios 8.3 آپدیتش کنم و دیگه جیلبریکش نکنم آیا امکانش هست ؟

نظر

با سلام
        ایپد ایر ۲ ورژن ۸.۳ دارم که میخواستم ببینم به نظرتون جیلبرکش کی میاد ؟
        چون نرم افزار autocad 360 را میخوام لایسنس یکسالش را میگه ۴۹.۹۹ دلار!!!

نظر

جيلبريم فعلن ارايه نميشه دوسته عزيز.از تانگبو دانلود كنيد اگه داره

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

تنگبو تا اخرین لحظه نصب میره انتها ارور میده

نظر

سلام من یک ایر 2 خریدم و تازه وارد دنیای ios شدم چند تا سوال داشتم
              راهی هست که فایل نصبی ios رو با کامپویتر گرفت و نصب کرد(بدون جیلبریک)
              برای ریختن فیلم با فرمت هایی غیر از mp4 باید جیلبریک کنم؟ چطوری میشه اینکارو انجام داد
              وقتی جیلبریک کنم باز هم میشه از آیتونز (در کامپیوتر و آیپد) و اپ استور استفاده کرد یا نه؟
              راهی برای کاهش مصرف باطری هست؟
              ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط hesam744 نمایش پست ها
                برای ریختن فیلم با فرمت هایی غیر از mp4 باید جیلبریک کنم؟ چطوری میشه اینکارو انجام داد
                وقتی جیلبریک کنم باز هم میشه از آیتونز (در کامپیوتر و آیپد) و اپ استور استفاده کرد یا نه؟
                ممنون
                باسلام
                مبارکه دوست عزیز
                منظورتون خود فریمور ios هست؟ اگه آره بله میشه ! فایل های برنامه ها رو هم با آیتونز کامپیوتر میشه دانلود کرد بعد روی آیپد بریزید...
                برای ریختن فیلم با پسوند های دیگه باید یه پلیر نصب کنید من مدتی هست از vlc استفاده میکنم خیلی خوبه...
                بله میشه
                کاهش مصرف باتری دقیقا نمیدونم چه کار هایی باید انجام داد
                موفق باشید!

- - - - - - - - - -

ممنون
                باسلام
                مبارکه دوست عزیز
                منظورتون خود فریمور ios هست؟ اگه آره بله میشه ! فایل های برنامه ها رو هم با آیتونز کامپیوتر میشه دانلود کرد بعد روی آیپد بریزید...
                برای ریختن فیلم با پسوند های دیگه باید یه پلیر نصب کنید من مدتی هست از vlc استفاده میکنم خیلی خوبه...
                بله میشه
                کاهش مصرف باتری دقیقا نمیدونم چه کار هایی باید انجام داد
                موفق باشید!

نظر

سلام
                  ولی منظور من این بود که مثلا فایل ipa یک بازی رو با دانلود منیجر دانلود کنیم بعد نصب کنیم چون با آیتونز و اپ استور طول میکشه.
                  ممنون

نظر

سلام
                    ولی منظور من این بود که مثلا فایل ipa یک بازی رو با دانلود منیجر دانلود کنیم بعد نصب کنیم چون با آیتونز و اپ استور طول میکشه.
                    ممنون
                    خیر نمیشه
                    به علت اینکه اکانت شما درون هر اپلیکیشنی که از آیتونز دانلود می کنید ثبت میشه
                    اگر از جایی به غیر از آیتونز دانلود کنید. اپلیکیشن مذکور حاوی اکانت شخصی هست که دانلودش کرده و بدون جیلبرک و یا عدم داشتن پسورد اون شخص, نصبش غیر ممکن خواهد بود
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

با سلام
                      من تازه یه ماه میشه که از سایت دیجی کالا یه آیپد ایر 2 گرفتم اما جدیدا صفحه نمایشش قاط میزنه مثل حالت نیم سوز یک مانیتور ، یک هفته پیش خیلی کمتر اتفاق می افتاد ولی الان بدتر شده نمیدونم دقیقا مشکلش چیه
                      لطفا کمکم کنید واقعا نگرانم کرده

نظر

مشکلتون رو در بخش مشکلات سخت افزاری مطرح کنید. احتمالا باید با شرکت سرویس دهنده گارانتی تماس بگیرید یا اگر گارانتی نداره با دفتر سایت تا ببینید چه کار می تونن بکنن.

نظر

سلام دوستان بنده يك هفته است كه آيپد اير٢ خريدم امروز روي صفحه اين پنجره باز شد ممنون ميشم بگين چيه
                          ویرایش توسط كيوان دلشاد : https://i-phone.ir/forums/member/184703-كيوان-دلشاد در ساعت 16-06-2015, 09:10 PM

نظر

نوشته اصلی توسط كيوان دلشاد نمایش پست ها
                            سلام دوستان بنده يك هفته است كه آيپد اير٢ خريدم امروز روي صفحه اين پنجره باز شد ممنون ميشم بگين چيه
                            مبارکه
                            اما عکس شما باز نمیشه
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط كيوان دلشاد نمایش پست ها
                              مبارکه
                              اما عکس شما باز نمیشه
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

نظر

سلام
                                من یه آیپد ایر 2 64گیگ 4G گرفتم
                                الان رفتم تو این سایت Check IMEI - IMEI.info و imei آیپدو چک کردم اما اینجا میزنه آیپد ایر 2 وای فای !!
                                ولی وقتی تو سایت اپل imei رو زدم نوشت ایر 2 ای فای سلولار !!
                                چیکار کنم به نظرتون ؟؟ پارت نامبر دستگاه هم mghx2hc/a
                                فقط اگه ممکنه یخورده زود جواب بدین ...
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X