اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درios7.1.2اکلید اسلیپ کار نمیکنه اما روشن خاموش میشه کرد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درios7.1.2اکلید اسلیپ کار نمیکنه اما روشن خاموش میشه کرد

سلام خدمت اساتید
    من ایپد2 دارم امروز بدون هیچ مشکلی رستور کردم به 7.1.2 اما متوجه شدم کلید خاموش روشن دستگاه به حالت اسلیپ یا استندبای نمیبره دوباره ریستور کردم اما کلید کار نمیکنه اما دستگاه و خاموش روشن میکنه
    حتی از روی accistive toch هم به حالت لاک اسکرین نمیره مشکل به نظرتون از کجاست؟

اشكال سخت افزاري نيست . دوباره ريستور كنيد

نظر

دوست عزیز ریستور کنید باز
      اگه حل نشد احتمال سخت افزاری هست
      به دفتر انجمن مراجعه کنید
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نه اقا سخت افزاری نیست اگه بود که نه خاموش روشن میشد نه dfu

نظر

نوشته اصلی توسط tired نمایش پست ها
          سلام خدمت اساتید
          من ایپد2 دارم امروز بدون هیچ مشکلی رستور کردم به 7.1.2 اما متوجه شدم کلید خاموش روشن دستگاه به حالت اسلیپ یا استندبای نمیبره دوباره ریستور کردم اما کلید کار نمیکنه اما دستگاه و خاموش روشن میکنه
          حتی از روی accistive toch هم به حالت لاک اسکرین نمیره مشکل به نظرتون از کجاست؟
          با ریستور مجدد مطمئناً درست میشه
          موفق باشید ..

نظر

دوست عزیز سخت افزاری بودن یا نبودنشو که شما تشخیص نمیدی! و باید به تعمیر کار ماهر تشخیص بده
            شما ریستور کنید اگه حل نشد به دفتر انجمن مراجعه کنید
            اما اگه خودتون اصرار دارید که سخت افزاری نیست پس استفاده کنید و لذت ببرید

نظر

دوست گلم ریستورم کردم نشد دارم دوباره دانلود میکنم
              دوست عزیز سخت افزار یعنی اینکه کلید خراب باشه قبل ریستورم کار میکرده الانم خاموش روشن میشه بله اصرار دارم که نرم افزاریه
              واسه هر مشکلی که تعمیرگاه نمیبرن
              االان فقط اسلیپ نمیکنه گفتم شاید کسی قبلا این مشکل و داشته راهنمایی کنه وگرنه عقلم به تعمیرکار میرسید. وشیتیل خرج کردن
              ویرایش توسط tired : https://i-phone.ir/forums/member/73676-tired در ساعت 13-08-2014, 03:50 PM

نظر

دوست عزیز سخت افزار یعنی اینکه کلید خراب باشه قبل ریستورم کار میکرده الانم خاموش روشن میشه بله اصرار دارم که نرم افزاریه
                االان فقط اسلیپ نمیکنه گفتم شاید کسی قبلا این مشکل و داشته راهنمایی کنه وگرنه عقلم به تعمیرکار میرسید. وشیتیل خرج کردن
                عزیز دلم یعنی چون روشن میشه و دکمه پاور کار میکنه جای دیگه مشکل نداره دیگه؟!
                جالبه واقعا!
                بنده اصراری ندارم ببری تعمیر گاه و گوشی خودتونه و اختیارشو داری!
                تاپیک زدید و خواستید کمکی بشه که ما هم کمک کردیم اما اگه سخت افزاری باشه از اینجا که کاری از دست ما بر نمیاد!
                حالا شما میگی نرم افزاریه و نظریه خودتو داری! باشه پس استفاده کنید و لذت ببرید

نظر

مشکلی که با ریستور برطرف نشود، قطعا نرم افزاری نیست.
                  برای برطرف کردن مشکلات سخت افزاری هم باید به تعمیرکار مراجعه کرد و موضوع پیچیده ای هم نیست.

نظر

صبر کنید ..
                  X