اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استفاده از gprs ایرانسل در ipad

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ipad wifi ای ها روشی پیدا کردم که اونایی که 3G نیستن هم بتوانند از gprs استفاده کنند . به شرطی که یه گوشی gprs خور و بلوتوث داشته باشن

نظر

برادر من وای فای فقط تو خونست ولی این با ایرانسلتو جاده تهران اصفهان هم میتونی کانکت بشی

نظر

سلام من یه ipad 2 64 GB 3G-wifi دارم که میکروسیم خریدم و تعرفه هم گرفتم ولی اینترنتش کار نمی کنه توی سافاری این پیام رو میده
        could not activate cellular data network /you are not subscribed to a cellular data service باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید.

نظر

ساده ترین روش راه اندازی gprs ایرانسل در ipad 2

با سلام،
          سیم کارت اعتباری ایرانسل خریداری کرده و ثبت نام نمائید > در یک گوشی موبایل آن را شارژ کرده و با تماس با تلفن 700 gprs آن را فعال نمائید > منتظر بمانید تا اس ام اس فعال کردن gprs دریافت شود > پس از دریافت آن را در گوشی موبایل فعال نمائید > اکنون IPAD2 را خاموش کنید > سیم کارت را به داخل محل مخصوص قرار دهید > IPAD2 را روشن نمائید > صبر کنید تا کاملاً آی پد اطلاعات سیم کارت شمار را تشخیص دهد > اکنون بدون هیچ اشکالی به اینترنت وصل می شوید و تنظیماتی در network setting نیاز نیست

نظر

آقا چطور بايد سيم كارت رو تو گوشي فعال كنم؟كدش چيه؟

نظر

نوشته اصلی توسط bil-jobs نمایش پست ها
              ipad wifi ای ها روشی پیدا کردم که اونایی که 3g نیستن هم بتوانند از gprs استفاده کنند . به شرطی که یه گوشی gprs خور و بلوتوث داشته باشن
              یکی میتونه توضیح بده در مورد این موضوع

نظر

یه برنامه همست که روی گوشیت نصب میشه و بعد اینترنت سیم کارت گوشیت رو با بولوتوث یا وای فای شیر می کنه و هر دستگاهی که وای فا داشته باشه می تونه وصل بشه.وسه سیمبین اسمش joikuspot هست
                البته فقط اینترنت رو با وای فا شیر می کنه.یعنی گوشیت باید وای فا داشته باشه و سیمبین هم باشه

نظر

دوستانٍ من سيم كارتمو بريدم و گذاشتم توي آيپدم. ولي هر كاري كه ميكنم. ميزنه no simard.. ريستارت و خاموش هم كردم ولي فايده نداشت.. چي كنمممممم?!!!!!!!!

نظر

تازه من شنيدم كه ايرانسل اين طرح هاي بسته ايش رو برداشته نميدونم راسته يا دروغ...

نظر

نوشته اصلی توسط b.mehrafshar نمایش پست ها
                      تازه من شنيدم كه ايرانسل اين طرح هاي بسته ايش رو برداشته نميدونم راسته يا دروغ...
                      اونا طرح پاييزي بودش كه ديگه تموم شده البته مثلا من كه قبل از برداشته شدن طرح خرديم و هنوز تموم نشده واسم دارم استفاده ميكنم
                      قرار هستش واسه زمستون طرح جديد بده

نظر

دوستان عزیز طرح های ایرانسل دوباره فعال شده.
                        سریع برین فعال کنین تا دوباره خرابش نکردن

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                          راه دیگه ای هم هست و اینه که شما از طریق سایت ایرانسل تمدید کنید .
                          من هم از اینترنت ایرانسل استفاده می کنم و از طریق سایت افزایش اعتبار می دهم ولی مشکلم تمدید پکیج های افزایشی هست، شما در اینجا اشاره کردید که از طریق سایت امکانش هست میشه لطفا راهنمایی کنید.
                          نظر

نوشته اصلی توسط b.mehrafshar نمایش پست ها
                            دوستانٍ من سيم كارتمو بريدم و گذاشتم توي آيپدم. ولي هر كاري كه ميكنم. ميزنه no simard.. ريستارت و خاموش هم كردم ولي فايده نداشت.. چي كنمممممم?!!!!!!!!
                            قطعا شما سیم کارت رو بد بریدی. این کار یه کم ریزه کاری داره و دقت میخواد. ولی بهترین راهش اینه که بدین بیرون با این دستگاه ها سیم کارت رو براتون ببرن یا از اول مینی سیم کارت بخرین.

نظر

نوشته اصلی توسط daneshbod نمایش پست ها
                              من هم از اینترنت ایرانسل استفاده می کنم و از طریق سایت افزایش اعتبار می دهم ولی مشکلم تمدید پکیج های افزایشی هست، شما در اینجا اشاره کردید که از طریق سایت امکانش هست میشه لطفا راهنمایی کنید.
                              منم دنبال فعال کردن بسته افزایشی از طریق سایت هستم

نظر

راهی برای فعال کردن بسته نیست. فقط باید سیم کارت و دربیارین

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X