اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزارهای پولی را رایگان نصب کنید (بدون جیلبریک)

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط p30security نمایش پست ها
    گفتم تا pc suite نصب بشه با این تست کنم شاید بشه!
    الان با pc suite دارم تست می کنم!

دیگه داره خیلی زیادی نصب این برنامه 5 مگی را طول میده هنوز نصب نکرده!
    حالا اگه یه برنامه مثلا 1 گیگی باشه می خواد تا پس فردا طول بده؟
    دستگاهتون جیلبریک شده ؟
    نمیدونم منم روی دستگاه یکی از دوستام که جیلبریک شده بود تست کردم خیلی طول کشید

نظر

نه 5.0.1 هستم جیل بریک هم نکردم!

نظر

جناب چی شد هنوز داره نصب میکنه؟

نظر

جواب چيشد دوستان

نظر

کسی به جزP30security قدرت ریسک نداره این راه تست کنه !
            هیچ مشکلی برای دستگاهتون پیش نمیاد

نظر

حسش نيس خوب اخه

نظر

عزیز این روش شدنی نیست اگه این طور بود که این همه آدم دنبال جیلبریک نبودند !

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
                  عزیز این روش شدنی نیست اگه این طور بود که این همه آدم دنبال جیلبریک نبودند !
                  دوست من اخه بدون ازمايش كه نميشه گفت؟؟
                  ايشون ميگه خودش امتحان كرده
                  هميشه كاراي بزرگ رو ادماي مشهور نميكنن

نظر

خب شما امتحان کنید و نتیجش رو بذارید ولی عقل من میگه ۹۹ درصد شدنی نیست مگر این که خلافش ثابت بشه.

نظر

خلافش هم ثابت بشه من به سختی باور میکنم n میلیون یوزر ایفون از سال 2007 تا بحال سر کار بودن

نظر

من دسترسی به کامپیوتر ندارم و نمیخوامم نا امیدتون کنم ولی من خود اوایل همچین روش هایی رو تست کردم برنامه نصب میشد ولی وارد نمیشد از ترکیب چند راه باهم هم رفتم نشد
                        در باره گزاشتن برنامه هم دوستان gps ایران که ۳۴$ بود رو خریدن و کرکش کردن گزاشتن ( البته به خاطر حمایت از نویسنده تاپیک و لینک هاشون پاک شد ) پس با مرام پیدا میشه منم خودم اگه کار بکنه در توانم همکاری کامل رو انجام میدم.

نظر

اگه کسی تست نمیکنه لطفا یکی یه نرم افزار بزاره خودم تست کنم
                          از آدرس زیر توی کامپیوترتون میشه نرم افزار ها رو در بیارید
                          C:\Users\********\Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications
                          راهنما : جای ستاره (*******) نام یوزی که ازش استفاده میکندید بذارید

نظر

اه اگه بشه چی میشه من ۴۰۰ اپ پولی که داده بودم برام ریخته بودن رو استخراج کردم نگه داشتم الان میتونم استفادشون کنم.
                            جان من تست کنه یکی!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                              من دسترسی به کامپیوتر ندارم و نمیخوامم نا امیدتون کنم ولی من خود اوایل همچین روش هایی رو تست کردم برنامه نصب میشد ولی وارد نمیشد از ترکیب چند راه باهم هم رفتم نشد
                              در باره گزاشتن برنامه هم دوستان gps ایران که ۳۴$ بود رو خریدن و کرکش کردن گزاشتن ( البته به خاطر حمایت از نویسنده تاپیک و لینک هاشون پاک شد ) پس با مرام پیدا میشه منم خودم اگه کار بکنه در توانم همکاری کامل رو انجام میدم.
                              خیلی ممنون از همکاری تون (ز همین الان روتون حساب باز کردم)
                              یه نکته رو فقط بهتون بگم که این روش فقط روی نرم افزار های اورجینال جواب میده

نظر

صبر کنید ..
                              X