اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    ipad 2 4.3.3 نمیتونم ریستوری کنم به هر ورژنی برم ارور 1013 میده به هر آموزشی که بود رفتم که نشد که نشد دیگه دارم دیونه میشم حتی ویندوزمو عوض کردم ؟؟؟
    روی آرم اپل مونده با اون کابلش !!!
    ویرایش توسط Alireza_aria22 : https://i-phone.ir/forums/member/8466-alireza_aria22 در ساعت 28-07-2011, 06:26 PM

نظر

چه شکلی میشه توضیح بدین؟

من تو منزل وقتی کولر روشن باشه تا 2 دقیقه کار میکنم با ایپدم ارور دما میده و همه برنامه هارو میبنده و قفل میشه!

نظر

نوشته اصلی توسط bizbbiz نمایش پست ها
        چه شکلی میشه توضیح بدین؟

من تو منزل وقتی کولر روشن باشه تا 2 دقیقه کار میکنم با ایپدم ارور دما میده و همه برنامه هارو میبنده و قفل میشه!
        اون ارور واسه اینه که دمای داخل آیپد بالاس ، اگه غیر طبیعیه بهتره ریستور کنید!

برای نصب سیدیا با redsn0w هم باید بگم که شما فرم وری که هستید رو باید داشته باشید ، redsn0w رو باز کنید مراحل رو پیش برید تا جایی که باید چندتا تیک بزنید ، کاملا واضحه ، شما تیک install cydia رو بزنید !
        نگران فردایت نباش ...
        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
          اون ارور واسه اینه که دمای داخل آیپد بالاس ، اگه غیر طبیعیه بهتره ریستور کنید!

برای نصب سیدیا با redsn0w هم باید بگم که شما فرم وری که هستید رو باید داشته باشید ، redsn0w رو باز کنید مراحل رو پیش برید تا جایی که باید چندتا تیک بزنید ، کاملا واضحه ، شما تیک install cydia رو بزنید !
          redsn0wرو میشه لینکشو بم بدین؟نمیدونم کجاس!

نظر

سلام من امروز متوجه شدم قسمت پايين ال سي دي اي پدم اون نوار دورش يه ذره موج داره و همينطور ال سي دي يه ذره به نظرم جداست يعني با فشار اون قسمت پايين بالا و پايين ميشه،يعني انگار چسبش خوب نچسبيده خطري نباشه ال سي دي بياد تو دستم؟:d
            كسي يه همچين چيزي ديده تو اي پدش؟
            خدايي چه چيزايي پيدا ميكنما!:d
            جواب بديدا بي جواب نذاريد.

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
              اگر آيپد دو هست بايد كمي مورب فشار بدي
              ولي آيپد يك رو كامل عمودي

" Tapataking مصطفي "
              هر کاری کردم نشد که نشد!!
              اصلاً طلسم شده لامصب...
              آخه چرا اینقدر مسخره درستش کردن؟
              یه درب ساده ی سیم کارت رو نمیتونیم باز کنیم

نظر

اقایون 1 کی بگه این redsn0w رو از کجا بگیرم.

نظر

نوشته اصلی توسط bizbbiz نمایش پست ها
                  اقایون 1 کی بگه این redsn0w رو از کجا بگیرم.
                  برای چه ورژنی میخواید؟

نظر

نوشته اصلی توسط nikki.ripper نمایش پست ها
                    برای چه ورژنی میخواید؟
                    در 4.3.3 من سیدیام پاک شده با حذف برنامه وینتر بورد و جیلبریک می هم نمیتونه نصبش کنه!ای پد2 دارم!

نظر

• با resn0w نمیتونی جیل کنی

نظر

• من میخواستم آیپد 2 وای فای بخرم. میخواستم ببینم آیا برنامه ای هست که بشه نقشه شهرها رو باهاش به صورت آفلاین دید ؟ چون جی پی اس نداره، طبیعتا نمیشه باهاش مسیریابی کرد اما برای من صرفا نشون دادن نقشه ها کفایت می کنه
                        ( خودم مسیریابی می کنم :d )

اگه جواب مثبت هست، با چه برنامه ای ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amin_947 نمایش پست ها
                          من میخواستم آیپد 2 وای فای بخرم. میخواستم ببینم آیا برنامه ای هست که بشه نقشه شهرها رو باهاش به صورت آفلاین دید ؟ چون جی پی اس نداره، طبیعتا نمیشه باهاش مسیریابی کرد اما برای من صرفا نشون دادن نقشه ها کفایت می کنه

ایپد وای فای gps نداره ولی میتونه مکانتو تخمین بزنه و خودش فابریک گوگل مپ داره که نقشه همه جا را داره و قابلیت مسیر یابی هم داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
                            ایپد وای فای gps نداره ولی میتونه مکانتو تخمین بزنه و خودش فابریک گوگل مپ داره که نقشه همه جا را داره و قابلیت مسیر یابی هم داره

sent from my iphone using tapatalk
                            نه. میخوام آفلاین باشه چون همه جا به اینترنت دسترسی ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط amin_947 نمایش پست ها
                              من میخواستم آیپد 2 وای فای بخرم. میخواستم ببینم آیا برنامه ای هست که بشه نقشه شهرها رو باهاش به صورت آفلاین دید ؟ چون جی پی اس نداره، طبیعتا نمیشه باهاش مسیریابی کرد اما برای من صرفا نشون دادن نقشه ها کفایت می کنه

میتونید نقشه های آفلاین هر شهریو تهیه کنید و با آموزش هایی که تو سایت هست،
                              به گوگل مپس انتقالشون بدید و ازشون به صورت آفلاین استفاده کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط nikki.ripper نمایش پست ها
                                میتونید نقشه های آفلاین هر شهریو تهیه کنید و با آموزش هایی که تو سایت هست،
                                به گوگل مپس انتقالشون بدید و ازشون به صورت آفلاین استفاده کنید.
                                ممنون. سرچ کردم چیزی تو سایت پیدا نکردم. میشه لینک آموزشش رو بدید ؟ پیشاپیش ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X