اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اینترنت آی پد

با ipod touch وصل میشم مشکلی نداره. آخرین باری که با Ipad وصل بودم احتمالا چی چی چن داشتم. ولی الان که اون خاموشه بهر حال. اگر مشکل از اونه باید چیکارش کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Masoudrbd نمایش پست ها
      Jailbreak tethered ios5 واسه ipad2 3g هم اومده ؟
      من ipad 2 3g ios 4.3.5 دارم ومنتظر جيلبركم. به نظرتون آپديت كنم به ios5 و tethered جيلبركش كنم؟
      اگه جيلبرك tethered اش اومده ميشه لطفا اموزش بدين ؟
      اونطور كه شنيدم از ios 4.3.5 هم نميشه shsh گرفت درسته ؟
      iOS5 فعلا با RedSn0w 0.9.9b جیلبریک میشه که از ipad2 و iphone4S ( به دلیل استفاده از تراشه A5 ) پشتیبانی نمی کنه.

ipad 2 که فعلا روی 5 جیلبریک نمیشه حتی tethered ولی میل خودتونه , می تونید یه مدت برید به 5 و بدون جیلبریک و از امکانات iOS5 استفاده کنید.

تمام آموزش ها در بخش های مربوطه قرار میگرن.

کلا با ipad2 نمی تونید shsh ورژنی غیر از آخرین ورژن رو ذخیره کنید.

نوشته اصلی توسط qtix نمایش پست ها
      با ipod touch وصل میشم مشکلی نداره. آخرین باری که با Ipad وصل بودم احتمالا چی چی چن داشتم. ولی الان که اون خاموشه بهر حال. اگر مشکل از اونه باید چیکارش کنم؟
      یکبار کانکشن Wifi* پاک کن دوباره کانکت کن یا گوشیتو یکبار روشن خاموش کن.
      ویرایش توسط mohsensarami : https://i-phone.ir/forums/member/56007-mohsensarami در ساعت 14-10-2011, 03:17 PM

نظر

• برنامه ی مشابه i-funx box واسه باز کردن آیچد 2 چیه ؟ با آیفون باکس نتوستم بازش کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط mistyc_7 نمایش پست ها
          برنامه ی مشابه i-funx box واسه باز کردن آیچد 2 چیه ؟ با آیفون باکس نتوستم بازش کنم
          آیپدت جیلبریکه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsensarami نمایش پست ها
            آیپدت جیلبریکه ؟
            بله جیل برک شده اس

نظر

• به نظرم بهترین این برنامه اینه:
              ispirit

نظر

• iExplorer هم هست ولی امکاناتش کمتر از i-funbox هست.

iExplorer - Formerly iPhone Explorer, is an iPhone browser for Mac and PC

نظر

• دوستان کسی میدونه توی آیپد دو، چجوری میشه وب سایتهایی که فلش دارن رو باز کرد؟ sky fire
                  هم خریدم ولی مشکل همچنان باقی است.
                  آیپدم جیل برک نشده و سیستمش به 5 آپ شده. از هر گونه راهکاری استقبال میشه .( به جز جیلبرک)

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsensarami نمایش پست ها
                    دانگرید نکرده ورژنش همون 4.3.3 بوده فقط برات جیلبریک کرده.

چیو دانلود کرد ؟

آره دیگه فعلا که جیلبریکش tethered هست یه چند ماه طول میکشه تا untethered هم ریایز بشه.
                    ببخشيد اگه 4.3.3 بود پس چرا shsh مال ورژن4.3.5هست؟
                    مگه همون ورژن اصلي كارخونه رو shshذخيره نميكنه؟

نظر

• سلام
                      بچه من هر کاری میکنم . نمی تونم توی ای تونز یه اکانت بسازم .
                      می رسم به جایی که باید یه کارت انتخاب کنم . و شماره کارت و از این چیز ها بدم .
                      اینجا باید چه کار کنم ؟

نظر

• جاش این جا نیست دوست من تاپیک های زیر رو بخونین سوالی داشتین عکس بذارین تا راهنماییتون کنم

http://www.i-phone.ir/forums/thread46756.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread43521.html

نظر

• دوستان میخواستم بدونم ایا قابلیتsiri فقط مربوط به iphon4sهست یا روی کلیه ای دیوایسها مثلا آیپد کار میکنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidavani نمایش پست ها
                            ببخشيد اگه 4.3.3 بود پس چرا shsh مال ورژن4.3.5هست؟
                            مگه همون ورژن اصلي كارخونه رو shshذخيره نميكنه؟
                            اگه دانگرید کرده باشه باید shsh ورژن 4.3.3 رو داشته باشه... دلیلش نمی دونم چیه ولی منم زمانی که روی 4.3.3 بودم shsh ورژن 4.3.5 برام توی سیدیا ثبت شده بود.

نوشته اصلی توسط Iphone qwert
                            سلام

مگه قرار نبود تو ios 5 كاري كنن كه بشه فايل دانلود كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                            خیر قرار نبود.

نوشته اصلی توسط Behrooz58 نمایش پست ها
                            دوستان میخواستم بدونم ایا قابلیتsiri فقط مربوط به iphon4sهست یا روی کلیه ای دیوایسها مثلا آیپد کار میکنه؟
                            بله فقط iphone 4s

نظر

• سلام دوستان. من ios5 رو از لینک زیر گرفتم و میخوام آپدیت کنم. چطوری از این ios 4.3.3 که دارم یک بکاپ داشته باشم که اگر خواستم بتونم برگردم توش؟ ممنون.
                              Install iOS 5 NOW (How To Guide) - Download - IPSW - Jailbreak iPhone 4S - Jailbreak iOS 5 Untethered

نظر

• نوشته اصلی توسط iSamweb نمایش پست ها
                                سلام دوستان. من ios5 رو از لینک زیر گرفتم و میخوام آپدیت کنم. چطوری از این ios 4.3.3 که دارم یک بکاپ داشته باشم که اگر خواستم بتونم برگردم توش؟ ممنون.
                                Install iOS 5 NOW (How To Guide) - Download - IPSW - Jailbreak iPhone 4S - Jailbreak iOS 5 Untethered
                                سلام
                                منظور شما ذخيره ى shsh هستش، با استفاده از برنامه ى iFaith ميتونيد shsh اين ورژن رو ذخيره كنيد، اموزش كار با اين برنامه در انجمن هست.

نظر

صبر کنید ..
                                X