اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mova نمایش پست ها
    براى من هم همين ارور ١٠٠٤ رو ميده ..جلبريك نكردم و ٤.٣.٥ هستم
    من همين الان ريست كردم ( نگه داشتن همزمان home + power ) حل شد

نظر

• نوشته اصلی توسط mova نمایش پست ها
      من همين الان ريست كردم ( نگه داشتن همزمان home + power ) حل شد
      ميشه بيشتر توضيح بدين؟ ريست كردي يعني اول خاموشش ميكني بعد دكمه بپاور و هوم رو نگه ميداري؟
      اونقت همه اطلاعاتت ميپره يا نه؟

ممنون ميشم بيشتر راهنمايي كني دوست عزيز.

نظر

• سلام
        ببخشید دوستان من میتونم درایپد 2 اهنگهای mp3 و فیلمهای با فورمتهای دیگه مثلا mkv را بریزم و ببینم.؟ این فایلها را درکجا باید ریخت تا بشه با ایتون انتقال داد؟ و برای مشاهده یا شنیدن به چه نرم افزاری احتیاج هست؟ممنون از راهنمایی های شما دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط homaan نمایش پست ها
          سلام
          ببخشید دوستان من میتونم درایپد 2 اهنگهای mp3 و فیلمهای با فورمتهای دیگه مثلا mkv را بریزم و ببینم.؟ این فایلها را درکجا باید ریخت تا بشه با ایتون انتقال داد؟ و برای مشاهده یا شنیدن به چه نرم افزاری احتیاج هست؟ممنون از راهنمایی های شما دوستان
          نمیشه mkv رو ریخت چون هم iTunes و هم iDevice تون نمی خونه این فرمت رو

تنها راحتون تبدیل فرمت ه

نظر

سلام
            شما مي تونيد از برنامه هايي مثل buzzplayer و av player و ... براي تماشاي انواع فرمت هاي ويدئويي مثل mkv استفاده كنيد.
            فايل هاتون رو هم مي تونيد هم از طريق ايتونز به اون برنامه انتقال بديد هم بوسيله ifunbox.
            ویرایش توسط XmkZ : https://i-phone.ir/forums/member/6601-xmkz در ساعت 28-09-2011, 08:00 AM

نظر

• دوستان چجوری یکاری کنیم که دیگه پیغام ارور 1009 که مربوط به وصل نبودن وی پی ان هست نیاد رو صفحه؟

نظر

• سلام و با تشکراز شما دوستان
                ببخشید من چطور میتونم اهنگهایی را از لیست mp3 player خذف کنم؟ ممنون میشم از راهنمایتون

نظر

سلام و با تشکراز شما دوستان
                  ببخشید من چطور میتونم اهنگهایی را از لیست mp3 player خذف کنم؟ ممنون میشم از راهنمایتون
                  اگه مي خواين آهنگ هاتون رو از پلي ليستتون پاك كنيد كافيه داخل اون پلي ليست بشيد و edit رو انتخاب كنيد. ولي اگر قصد حذف خود آهنگ رو داريد اينكار بايد از طريق خود ايتونز انجام بشه. 

نظر

• سلام دوستان
                    من دوهفتس كه اي پد2 گرفتم 16 واي فاي يه سري برنامه رايگان مثل ياهوو مسنجرو.. از ايتونز گرفته ام اما وقتي سينك ميكنم و نصب ميشه موقع اجرا صفحه سياه ميشه و مجبورم مينيماتيز كنم و ببندمش
                    البته جليبريكشده هست و از برنامه اينستالوس چند برنامه گرفتم كه اونها هم بعضي اينگونه است وبعضي خوب كار ميكند
                    ممنون ميشم راهنمايي كنيد

نظر

• با سلام و تشکر از دوستان
                      سوال من اینکه چرا متن فارسی بعضی از ایمیلها مشکلی نداره ولی بعضی بصورت یک سری عدد یا اشکال عجیبه ؟و برای برطرف شدن این مشکل باید چه کرد.ممنون

نظر

• اگه بخوام صفحات برنامه های ای پد رو زیادتر کنم کجا باید اینکارو انجام داد؟
                        یه سری برنامه نصب کردم ولی چون بیشتر از ده صفحه نیست بعضی برنامه ها نیستن
                        ویرایش توسط sahra_70 : https://i-phone.ir/forums/member/68541-sahra_70 در ساعت 29-09-2011, 11:52 AM

نظر

• دوستان من سيم كارت انداختم روش ولي نميدونم جه طوري تماس يا مسيج بدم فيس تايم هم كه ميكه بايد وايرلس داشته باشي gprs هم فعاله لطفا كمك كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط kingstar1 نمایش پست ها
                            دوستان من سيم كارت انداختم روش ولي نميدونم جه طوري تماس يا مسيج بدم فيس تايم هم كه ميكه بايد وايرلس داشته باشي gprs هم فعاله لطفا كمك كنيد
                            تا اونجا كه من اطلاع دارم ايپد امكان تماس تلفني و مسيج رو به طور رسمي نداره اما بعضي برنامه ا به طور غير رمي چنين كاري رو ميكنند كه من تو ابن سايت ديدم

نظر

• نوشته اصلی توسط sahra_70 نمایش پست ها
                              اگه بخوام صفحات برنامه های ای پد رو زیادتر کنم کجا باید اینکارو انجام داد؟
                              یه سری برنامه نصب کردم ولی چون بیشتر از ده صفحه نیست بعضی برنامه ها نیستن
                              سلام

دستت رو ، رو يه ايكون بگير و نگه دار
                              بعدش ايكون هارو بنداز تو هم ، وقتي اينكارو ميكني در اصل فلدر ساختي
                              و بعد از اينكه خاموش روشن كردي دستگاه رو اون يكي برنامه ها كه نمايش داده نمي شدن ، رو ميبيني

نظر

• نوشته اصلی توسط kingstar1 نمایش پست ها
                                دوستان من سيم كارت انداختم روش ولي نميدونم جه طوري تماس يا مسيج بدم فيس تايم هم كه ميكه بايد وايرلس داشته باشي gprs هم فعاله لطفا كمك كنيد
                                برای تماس تلفنی برنامه ای هست به نام PhoneItiPad که فعلا برای آیپد1 کار می کنه. ( البته به گفته سازندگانش به زودی برای آیپد2 هم ریایز خواهد شد )

برای ارسال اس ام اس هم می تونید swirly SMS رو که یک برنامه رایگان هست از سیدیا نصب کنید. ( روی آیپد2 هم جواب میده )

نظر

صبر کنید ..
                                X