اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان عزيز
    من يك Source براي Cydia ميخوام كه بشه iFile رو دانلود كرد
    من iFile رو دانلود كردم ولي مثل اينكه Shareware است و ميگه بايد رجيستر كنيد.

دوستان كسي برنامه بهتري براي Save كردن پيوستهاي email و انتقال آنها به كامپيوتر از طريق iTunes سراغ داره ?
    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط alih نمایش پست ها
      سلام دوستان عزيز
      من يك Source براي Cydia ميخوام كه بشه iFile رو دانلود كرد
      من iFile رو دانلود كردم ولي مثل اينكه Shareware است و ميگه بايد رجيستر كنيد.

دوستان كسي برنامه بهتري براي Save كردن پيوستهاي email و انتقال آنها به كامپيوتر از طريق iTunes سراغ داره ?
      ممنون
      Cydia.mobile4persian.net

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad pod نمایش پست ها
        بله. باید برنامه ibluever رو از سیدیا بخرید و یا کرکشو پیدا کنید.
        ممنون. حالا از کجا گیر بیارم و روش این کار به چه صورته؟

نظر

• سلام
          بچه ها میشه تو آیپد 2 فایل ها رو با سیم اتصال به کامپیوتر انتقال داد؟ یعنی میشه مثلا فیلم ها رو کپی پیست کرد و دید؟
          و اینکه برای اینکه بتونی از آیتونز از طریق کامپیوتر برنامه دانلود کنی باید حتما چیز پی n داشته باشیم؟ یا اصلا غیل تر و ... نیست؟
          و اینکه تو سایت iosapps هم مثل آیتونز باید پول بدیم؟
          ویرایش توسط alich : https://i-phone.ir/forums/member/66853-alich در ساعت 04-09-2011, 10:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط alich نمایش پست ها
            سلام
            بچه ها میشه تو آیپد 2 فایل ها رو با سیم اتصال به کامپیوتر انتقال داد؟ یعنی میشه مثلا فیلم ها رو کپی پیست کرد و دید؟
            و اینکه برای اینکه بتونی از آیتونز از طریق کامپیوتر برنامه دانلود کنی باید حتما چیز پی n داشته باشیم؟ یا اصلا غیل تر و ... نیست؟
            و اینکه تو سایت iosapps هم مثل آیتونز باید پول بدیم؟
            یجورایی با ایفان باکس میشه
            باید حتما برای دانلود از ایتونز با چیز پی ان باشید
            Iosapps رو نمیدونم ولی از سایت apptrackr.org میتونید همه ی برنامه هارو مفت دانلود کنید

نظر

• یعنی چی یجورایی یعنی سخت تره مثلا یا ...؟

نظر

یعنی چی یجورایی یعنی سخت تره مثلا یا ...؟
                یعنی نمیتونید به عنوان هارد اکسترنال ازش استفاده کنید و هر نوع فایلی رو فایلی روبریزید

نظر

• و اینکه آیا با آیپد میشه mkv رو دید اگه میشه با چه برنامه ای؟
                  و اینکه کل برنامه های شما حجمشان چقدر اند؟ منظور از برنامه فیلم و موزیک و ... نیست

نظر

• بله
                    با avplayer و oplayer hd و.....

نظر

• لطفا سوال دوم من رو هم جواب بدید
                      ویرایش توسط alich : https://i-phone.ir/forums/member/66853-alich در ساعت 05-09-2011, 12:36 PM

نظر

و اینکه آیا با آیپد میشه mkv رو دید اگه میشه با چه برنامه ای؟
                        و اینکه کل برنامه های شما حجمشان چقدر اند؟ منظور از برنامه فیلم و موزیک و ... نیست
                        اخه ماله هر کسی فرق میکنه برنامه از 100 کیلوبایت هست تا ۲ گیگ ماله من که حدودا ۳۰ گیگه

نظر

• نوشته اصلی توسط isamweb نمایش پست ها
                          ممنون. حالا از کجا گیر بیارم و روش این کار به چه صورته؟
                          ممنون میشم اگر من را هم راهنمایی کنید.

نظر

• سلام

سیم کارت معمولی بگیریم برش بزنیم بهتره یا میکرو سیم ایرانسلو بگیریم مستقیم ؟؟؟؟؟
                            مزایا داره میکرو سیم ایرانسل ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط leo8613187 نمایش پست ها
                              سلام

سیم کارت معمولی بگیریم برش بزنیم بهتره یا میکرو سیم ایرانسلو بگیریم مستقیم ؟؟؟؟؟
                              مزایا داره میکرو سیم ایرانسل ؟
                              فرقی نمیکنه ، ولی خوب اون سیم کارت آمادس و نیازی نیست برش زده بشه ... .
                              نگران فردایت نباش ...
                              خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                              ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                              اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• دوستان من مدتيه كه از برنامه ي جسچر استفاده مي كنم ديگه كمتر از دكمه ي هوم استفاده ميكنم. حالا دكمه ي هومم زود زود سفت :d ميشه ميخواستم ببينم طبيعيه؟ مال شما هم اينجوريه؟  
                                ویرایش توسط farzam_68 : https://i-phone.ir/forums/member/60395-farzam_68 در ساعت 06-09-2011, 10:22 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X