اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    می خواستم بدونمiphone 4 ورژن 4.3.3 قابلیت نصب بلوثوت رو داره یا نه
    اگر داره چطوری ؟
    ویرایش توسط zarnegar : https://i-phone.ir/forums/member/69333-zarnegar در ساعت 01-09-2011, 07:37 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط zarnegar نمایش پست ها
      سلام
      می خواستم بدونم ورپن 4.3.3 قابلیت نصب بلوثوت رو داره یا نه
      اگر داره چطوری ؟
      بله

البته سوالتون رو بايد تو http://www.i-phone.ir/forums/thread2...tml#post470096 مطرح مي كردين دوست عزيز.

http://www.i-phone.ir/forums/thread43197.html
      http://www.i-phone.ir/forums/thread34398.html
      http://www.i-phone.ir/forums/thread45899.html
      ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 01-09-2011, 07:46 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Hooman نمایش پست ها
        با سلام . یه آیپد دو 3g 64 رو با ورژن 4.3.3 جیلبریک کردم. خیلی برنامه و بازی روش نصب کردم . از طریق سیدیا و از سورس mobile4persian برنامه ی Lock Android رو نصب کردم و آیپد خاموش شده و روی آرم سیب مونده. با انواع برنامه ها خواستم از ریکاوری درش بیارم نشده. شما راهی ب نظرتون میرسه؟ در ضمن shsh هیچ ورژنی رو ندارم و میخوام که به ورژن 4.3.5 ریستور نکنم چون جیلبریک رو از دست میدم. با سپاس.
        دوستان عزیز کسی جواب ما رو نمیده! راهی هست که بشه shsh 4.3.3 رو بدست بیارم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hooman نمایش پست ها
          دوستان عزیز کسی جواب ما رو نمیده! راهی هست که بشه shsh 4.3.3 رو بدست بیارم؟
          خير دوست عزيز راهي نيست.
          من هم مثل شما قرباني شدم راهي به جز ريستور به ٤.٣.٥ نداريد.

نظر

• دوستان من تو User Guide آیپد خوندم که وقتی دوبار دکمه هوم رو میزنید Recently Used App رو نمایش میده
            از طرفی تا جاییکه میدونم این دوبار زدن مولتی تسکینگ هم هست...
            ولی هرچی برنامه باز میکنم تو اون منو دوبار کلید هوم هستش...اینا الان همه باز هستن یا آخرین برنامه*هایی هستن که باز شدن؟
            بعبارتی من باید دائم اینارو ببندم یا اگه همینطوری بمونن ایرادی نداره؟
            مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
              دوستان من تو user guide آیپد خوندم که وقتی دوبار دکمه هوم رو میزنید recently used app رو نمایش میده
              ولی هرچی برنامه باز میکنم تو اون منو دوبار کلید هوم هستش...اینا الان همه باز هستن یا آخرین برنامه*هایی هستن که باز شدن؟
              مرسی
              نه بطور کامل ولی قسمتی از رم شما رو اشغال میکنه

نظر

دوستان من تو User Guide آیپد خوندم که وقتی دوبار دکمه هوم رو میزنید Recently Used App رو نمایش میده
                مرسی
                بله همه باز هستن، همينطور كه دوستمون گفتن اگه نبندين باعث ميشه قسمتى از حافظه ى ram پر بشه و مصرف باترى كمى بالاتر بره، در كل ببنديد بهتر هستش.

نظر

• سلام دوستان اخیرا فهمیدم که جعبه ایپد2 من با جعبه ایپد های دیگه فرق داره !!

این عکس از جعبه ایپد2 من:

این هم عکس از جعبه ایپد2 دوستم و طبیعتا همه ایپد2 های دیگه:

حالا یه چیز جالب !

این ایپد2 ای که گرفتم از اول دو تا شارژر تو جعبش داشت!

حالا میخواستم از شما سوال کنم که ایا این عادیه..؟ یا بهم انداختن ؟!؟!
                  دستگاه رو با گارانتی شرکت شابسان گرفتم
                  پات نامبر دستگاه هم چک کردم برای مالزی هستش

ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط majid wave نمایش پست ها
                    سلام دوستان اخیرا فهمیدم که جعبه ایپد2 من با جعبه ایپد های دیگه فرق داره !!

این عکس از جعبه ایپد2 من:

این هم عکس از جعبه ایپد2 دوستم و طبیعتا همه ایپد2 های دیگه:

حالا یه چیز جالب !

این ایپد2 ای که گرفتم از اول دو تا شارژر تو جعبش داشت!

حالا میخواستم از شما سوال کنم که ایا این عادیه..؟ یا بهم انداختن ؟!؟!
                    دستگاه رو با گارانتی شرکت شابسان گرفتم
                    پات نامبر دستگاه هم چک کردم برای مالزی هستش

ممنون میشم راهنمایی کنید
                    عاديه دوست عزيز، خيالتون راحت.
                    بسته به منطقه اي كه دستگاه براش توليد ميشه گاهي شارژرهاش متفاوته.
                    در مورد ايفون هم همينطوره

نظر

• ببخشید یک سوال
                      من آیپد 2 با Ios 4.3.5 دارم میخوام بدونم آیا امکان جلبریکش چه بصورت Thetered , و چه unthetered وجود داره یا نه ؟

نظر

• اگه بخوام بطور کامل یه برنامه تو پشت زمینه کار کنه باید چه کار کنم؟
                        چون مثلا یه برنامه داشت دانلود میکرد فرستادمش عقب وقتی برگشتم دیدم سر همون جاییکه دانلود میکرده مونده و وقتی بازش کردم ادامه داد دانلودش رو
                        ممنون از راهنمایی دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط civil123 نمایش پست ها
                          ببخشید یک سوال
                          من آیپد 2 با ios 4.3.5 دارم میخوام بدونم آیا امکان جلبریکش چه بصورت thetered , و چه unthetered وجود داره یا نه ؟
                          نه متاسفانه فلا برای ایپد ۲ فقط ۴.۳.۳ جیل داره

نظر

اگه بخوام بطور کامل یه برنامه تو پشت زمینه کار کنه باید چه کار کنم؟
                            چون مثلا یه برنامه داشت دانلود میکرد فرستادمش عقب وقتی برگشتم دیدم سر همون جاییکه دانلود میکرده مونده و وقتی بازش کردم ادامه داد دانلودش رو
                            ممنون از راهنمایی دوستان
                            معمولا تو ستینگ خود برنامه ها میشه تنظیم کرد

نظر

• با سلام . یه آیپد دو 3g 64 رو با ورژن 4.3.3 جیلبریک کردم. خیلی برنامه و بازی روش نصب کردم . از طریق سیدیا و از سورس mobile4persian برنامه ی Lock Android رو نصب کردم و آیپد خاموش شده و روی آرم سیب مونده. با انواع برنامه ها خواستم از ریکاوری درش بیارم نشده. شما راهی ب نظرتون میرسه؟ در ضمن shsh هیچ ورژنی رو ندارم و میخوام که به ورژن 4.3.5 ریستور نکنم چون جیلبریک رو از دست میدم. حالا یه مشکل جدیدتر هم پیدا شده که آیپد اصلا شارژ نمیشه. با شارژر اصلیش و با دو تا شارژر دیگه هم امتحان کردم نشده. حالا به هیچ صورتی نمیتونم وصلش کنم به کامپیوتر. اگه ممکنه راهنماییم کنین. ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hooman نمایش پست ها
                                با سلام . یه آیپد دو 3g 64 رو با ورژن 4.3.3 جیلبریک کردم. خیلی برنامه و بازی روش نصب کردم . از طریق سیدیا و از سورس mobile4persian برنامه ی lock android رو نصب کردم و آیپد خاموش شده و روی آرم سیب مونده. با انواع برنامه ها خواستم از ریکاوری درش بیارم نشده. شما راهی ب نظرتون میرسه؟ در ضمن shsh هیچ ورژنی رو ندارم و میخوام که به ورژن 4.3.5 ریستور نکنم چون جیلبریک رو از دست میدم. حالا یه مشکل جدیدتر هم پیدا شده که آیپد اصلا شارژ نمیشه. با شارژر اصلیش و با دو تا شارژر دیگه هم امتحان کردم نشده. حالا به هیچ صورتی نمیتونم وصلش کنم به کامپیوتر. اگه ممکنه راهنماییم کنین. ممنون
                                ۲۰ ثانیه هوم و پاور رو با هم نگهدارید امیدوارم که درست شه وگرنه ریستور باید پیاده بشید

نظر

صبر کنید ..
                                X