اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط s021 نمایش پست ها
    دوستان من الان يه ايپد ٢ دارم كه خراب شده و مي خوام عوضش كنم. من shsh اين ايپد رو گرفتم. اما وقتي عوضش كنم احتمالاً ايپد جديده ٤.٣.٣ نباشه. مي تونم با shsh اين ايپد رستور كنم؟
    خیر دوست عزیز. هر shsh مربوط به یک دستگاه میباشد و این فایل به نسبت سریال نامبر دستگاه ایجاد میشود. Shsh هر دستگاهی مربوط به همان دستگاه هست و برای هیچ دستگاه دیگری ( حتی دستگاه هم رده ) قابل استفاده نیست.

البته احتمال اینکه ورژن فیرم ویر دستگاه جدید هم 4.3.3 باشه، زیاده. من خودم 1 ماه پیش آیپد 2 رو خریدم، 4.3.3 بود. هنوز دستگاه های با ورژن فیرم ویر 4.3.3 تو بازار هست.

نظر

• ببخشین من کلا می خوام بک اپ نگیره 50 گیگ می خواد پر کنه !!! چیکار کنم که وقتی می خوام سینک کنم بک اپش رو نگیره ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
        دوست عزیز چند صفحه پیش کامل توضیح دادم برا یکی از دوستان شما هم ببینید صفحه 55
        ایول درست شد! خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون چون دیگه داشتم از خریدن آی پد2 پشیمون میشدم!
        فقط یه سوال، چرا آی*پد من روی خودش APN Setting نداره؟ همه آی* پد2 ها همینطورین؟

نظر

• دوستان خوشبختانه مشکل من حل شد ، چند تا نکته هست که باید رعایت کنید و به راحتی ریستور میشه اول اینکه نسخه آیتونز باید رو 10.4 باشه یعنی نباید رو بتا باشید دوم اینکه وی/پی/ان خیلی شرطه من از برنامه Hotspot استفاده کردم در کل فکر کنم با برنامه U... مشکل ایجاد میکنه واسه دانگرید و ارور 3194 می گیرید و در نهایت هم که با باز کردن برنامه tinyumbrella-5.00.09 و زدن تب start tss server و سپس باز کردن آیتونز میتونید راحت دانگرید کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
            خیر دوست عزیز. هر shsh مربوط به یک دستگاه میباشد و این فایل به نسبت سریال نامبر دستگاه ایجاد میشود. Shsh هر دستگاهی مربوط به همان دستگاه هست و برای هیچ دستگاه دیگری ( حتی دستگاه هم رده ) قابل استفاده نیست.

البته احتمال اینکه ورژن فیرم ویر دستگاه جدید هم 4.3.3 باشه، زیاده. من خودم 1 ماه پیش آیپد 2 رو خریدم، 4.3.3 بود. هنوز دستگاه های با ورژن فیرم ویر 4.3.3 تو بازار هست.
            اخه من دارم از اپل استور می گیرم. با گارانتیش دارم این کارو می کنم.

نظر

• یکی پیدا نشد به سوال من جواب بده؟ معطل موندم
              ویرایش توسط Hooraam : https://i-phone.ir/forums/member/65467-hooraam در ساعت 28-08-2011, 02:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Excellent67 نمایش پست ها
                دوستان خوشبختانه مشکل من حل شد ، چند تا نکته هست که باید رعایت کنید و به راحتی ریستور میشه اول اینکه نسخه آیتونز باید رو 10.4 باشه یعنی نباید رو بتا باشید دوم اینکه وی/پی/ان خیلی شرطه من از برنامه Hotspot استفاده کردم در کل فکر کنم با برنامه U... مشکل ایجاد میکنه واسه دانگرید و ارور 3194 می گیرید و در نهایت هم که با باز کردن برنامه tinyumbrella-5.00.09 و زدن تب start tss server و سپس باز کردن آیتونز میتونید راحت دانگرید کنید.
                شما shshاز 4.3.3 دارید؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Hooraam نمایش پست ها
                  دوستان یک درماندگی اساسی
                  من آیپد 2 با سیستم عامل 4.3.3 جیلبریک رو ریست کردم و الان بالا نمیاد. shsh هم ندارم.
                  نمی دونم چه کنم. بهترین راه حل برای من چیست؟
                  راهی که بشه اپ های کرک شده رو هم نصب کرد
                  ریست کردی یا ریستور؟
                  اگر بالا نمیاد که باید ریستور کنی روی 4.3.3. من هم آی*پد 2 با همین سیستم عامل رو دارم وقتی خواستم ریستور کنم به 4.3.3 نتونستم مجبور شدم با Tiny Umberalla ریستور کنم. به خوبی هم کار کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Excellent67 نمایش پست ها
                    دوستان من به یک مشکل اساسی بر خورد کردم بعد از این که به ios 5 beta 6 از 4.3.3 رفتم حالا که میخوام به 4.3.3 دانگرید کنم از هر روشی که میرم ارور 3194 میده کسی از دوستان به این مشکل بر خورد کرده ؟ اگه راه حلی سراغ داره لطفا راهنمایی کنه ممنون میشم. در ضمن shsh هم دارم.
                    سلام، شما دكمه ى پاور و بعد هوم رو با هم نگه داريد تا كه صفحه خاموش بشه، وقتى كه دوباره صفحه روشن شد اونموقع هر دوتا دكمه رو ول كنيد، در صورتى كه حداكثر بعد از ٣دقيقه بالا نيومد به ناچار بايد Restore كنيد يعنى سيستم عاملش رو عوض كنيد.
                    براى ريستور هم در صورت داشتن shsh 4.3.3 از Snowbreez 2.7.3 استفاده كنيد.
                    موفق باشيد
                    ویرایش توسط Aryansam : https://i-phone.ir/forums/member/176810-aryansam در ساعت 28-08-2011, 03:32 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط CJ2 نمایش پست ها
                      شما shshاز 4.3.3 دارید؟؟؟
                      بله دارم

نظر

• ببخشین من کلا می خوام بک اپ نگیره 50 گیگ می خواد پر کنه !!! چیکار کنم که وقتی می خوام سینک کنم بک اپش رو نگیره ؟؟

نظر

• سلام من آیپد 2 دارم که 4.33 می باشد و shsh هم ندارم

مشکلم اینکه پسورد گذاشتم براش ولی یک فامیل قضول داریم انقدر پسورد اشتباه زده قفل شده والان رو آیپد نوشته

ipad is disable
                          conecting to itunes

وصل میکنم به ituns میگه که نمی تونه مشکلی رو حل کنه و پشورد برگردونه

من باید چه کنم کمکم کنید لطفا

نظر

• شما راهی بجز ریستور ندارید اونهم از طریق dfu .

نظر

• سلام دوستان به نظر شما ايپد2 بهتره يا ايسوس ترنسفورمر?

نظر

• آیپد ۲ بهترین تبلت بازار هست فعلا

نظر

صبر کنید ..
                                X