اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط CJ2 نمایش پست ها
    دوستان میشه طریقه ی استفاده از ایر پلی رو توضیح بدین؟؟
    امیر/
    Airplay فقط با اپل تى وى ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط id_nabood نمایش پست ها
      یه مشکل جالب!

بعضی وقتها وقتی اسمارت کاور رو میبندم... دستگاه کلا خاموش میشه! دگمه پاور رو که میگیرم هیچ اتفاقی نمیافته. باید پاور و هوم رو بگیرم تا روشن بشه.
      بازم میگم که بعضی وقتا اینجوری میشه.جیلبرک هم نشده.

Ios 5 beta 6

ipad 2 3g 16gig

مشکل از کجاست؟
      احتمالا باگ اى او اس هست

نظر

• منم همین حدس رو میزنم. جالبه...دعوا بود سر اینکه کی اول ios beta6 رو نصب کنه!! یعنی فقط دستگاه من این باگ رو داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadkhajoo نمایش پست ها
          دوستان چه طور میتونم کاری کنم که دیگه ایتونز بک اپ نگیره ؟ هاردم جا نداره !!
          اگه هاردت جا نداره برو قسمتی که بکاپ ها رو نگه میداره... از اونجا پاک کن. البته در صورتی که بتونی ازشون یه کپی بگیری بهتره.

واسه پیدا کردن محلِ نگه داری فایلها برو توی ستینگ آیتونز مشخصه.

نظر

• نوشته اصلی توسط id_nabood نمایش پست ها
            منم همین حدس رو میزنم. جالبه...دعوا بود سر اینکه کی اول ios beta6 رو نصب کنه!! یعنی فقط دستگاه من این باگ رو داره؟
            احتمالا واسه ايپد ٢ و براى اسمارت كاور اين باگ رو داره

نظر

• چون iOS 5 beta هست همه ی اینها طبیعی هست باید منتظر نسخه اصلی باشیم

نظر

• من می خوام یه آیپد 2 از امارات بگیرم
                ولی اونجا گفتن با سیمکارت ایران جواب نمیده

ولی با اطلاعاتی که قبلا دارم این بود که آیپد 2 آنلاک و لاک نداره

اگه دوستان راهنماییم کنند ممنون می شم

نظر

• آگر آیپد 2 ار اونجا می گیری مواظب باش پارت نامبر AE/A نخر چون Facetimesh غیر فعاله.
                  پارت نامبر Zp/A یا LL/A بگیر

نظر

• نوشته اصلی توسط iHamid نمایش پست ها
                    آگر آیپد 2 ار اونجا می گیری مواظب باش پارت نامبر AE/A نخر چون Facetimesh غیر فعاله.
                    پارت نامبر Zp/A یا LL/A بگیر
                    این پارت نامبر رو کجا نوشته? من هرچی گشتم پیدا نکردم. روی جعبه نوشته ?

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
                      این پارت نامبر رو کجا نوشته? من هرچی گشتم پیدا نکردم. روی جعبه نوشته ?

Sent from my ipad using tapatalk
                      بله روي جعبه نوشته.
                      پشت جعبه، سمت راست، گوشه پايين.
                      توجه كنيد ميبينيد.

نظر

• دوستان من به یک مشکل اساسی بر خورد کردم بعد از این که به ios 5 beta 6 از 4.3.3 رفتم حالا که میخوام به 4.3.3 دانگرید کنم از هر روشی که میرم ارور 3194 میده کسی از دوستان به این مشکل بر خورد کرده ؟ اگه راه حلی سراغ داره لطفا راهنمایی کنه ممنون میشم. در ضمن shsh هم دارم.
                        ویرایش توسط Excellent67 : https://i-phone.ir/forums/member/35052-excellent67 در ساعت 28-08-2011, 10:45 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Excellent67 نمایش پست ها
                          دوستان من به یک مشکل اساسی بر خورد کردم بعد از این که به ios 5 beta 6 از 4.3.3 رفتم حالا که میخوام به 4.3.3 دانگرید کنم از هر روشی که میرم ارور 3194 میده کسی از دوستان به این مشکل بر خورد کرده ؟ اگه راه حلی سراغ داره لطفا راهنمایی کنه ممنون میشم. در ضمن shsh هم دارم.
                          تینی امبرلا رو باز کنید ببرید dfu بعد start tss server رو بزنید و ریستور کنید

نظر

• دوستان من الان يه ايپد ٢ دارم كه خراب شده و مي خوام عوضش كنم. من shsh اين ايپد رو گرفتم. اما وقتي عوضش كنم احتمالاً ايپد جديده ٤.٣.٣ نباشه. مي تونم با shsh اين ايپد رستور كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                              تینی امبرلا رو باز کنید ببرید dfu بعد start tss server رو بزنید و ریستور کنید
                              خوب دوست عزیز مشکل منم همین جاست اینکارم که میکنم بازم همون ارور رو میده واقعا گیج شدم ، فایل host رو هم ادیت کردم باز نشد هر چی که راه بوده رفتم ولی این ارور مسخره بیخیال ما نمیشه !

نظر

• نوشته اصلی توسط Excellent67 نمایش پست ها
                                خوب دوست عزیز مشکل منم همین جاست اینکارم که میکنم بازم همون ارور رو میده واقعا گیج شدم ، فایل host رو هم ادیت کردم باز نشد هر چی که راه بوده رفتم ولی این ارور مسخره بیخیال ما نمیشه !
                                متاسفانه در آیپد 2 امکان دانگرید فعلا نیست.
                                اما یکی از دوستان این تاپیک رو زده :
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread44618.html
                                در اکثر مواقع جواب نمیده.
                                موفق باشید.

نظر

صبر کنید ..
                                X