اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 1- نرم افزاری هست که بتونم تصویر مانیتورم رو روی آی پد ببینم؟ یا مثلا بعضی پنجره ها رو روی آی پد داشته باشم؟ از طریق وای فای
    رایگان یا پولی

2- چرا نرم افزار هایی که از طریق installous نصب می کنم بعد از سینک کردن با ای تیونز پاک میشن؟
    ویرایش توسط faridtabasi : https://i-phone.ir/forums/member/60966-faridtabasi در ساعت 25-08-2011, 04:29 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط faridtabasi
      1- نرم افزاری هست که بتونم تصویر مانیتورم رو روی آی پد ببینم؟ یا مثلا بعضی پنجره ها رو روی آی پد داشته باشم؟ از طریق وای فای
      رایگان یا پولی

2- چرا نرم افزار هایی که از طریق installous نصب می کنم بعد از سینک کردن با ای تیونز پاک میشن؟
      ١. بله برنامه ي team viewer
      ٢. براي اينكه پاك نشن روي اسم دستگاه در آي تونز كليك راست كنيد و transfer purchases رو بزنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط imop نمایش پست ها
        ١. بله برنامه ي team viewer
        ٢. براي اينكه پاك نشن روي اسم دستگاه در آي تونز كليك راست كنيد و transfer purchases رو بزنيد
        این برنامه تحت شبکه لوکال کار می کنه؟
        ویرایش توسط faridtabasi : https://i-phone.ir/forums/member/60966-faridtabasi در ساعت 25-08-2011, 04:58 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hypothalamus
          يك سوال راجع به كيبورد دارم
          كيبورد من عربى هست البته به اضافه حروف فارسى
          گاهى كه دارم تايپ ميكنم خود به خود كلمه اي كه من نوشتم به يك كلمه شبيه اون تو عربي تغيير ميكنه
          البته قبلش كلمه رو نشون ميده و من بايد علامت ضربدر رو بزنم كه كلمه اي كه نوشتم باقى بمونه و به عربى تبديل نشه
          دوست عزیز، در Settings در قسمت General در قسمت Keyboard گزینه Auto Correction رو خاموش کنید.

نظر

این برنامه تحت شبکه لوکال کار می کنه؟
            خير با واي فايه. بايد روي لپ تاپتون هم نصب كنيد...

نظر

• - راهی هست که فایل های word فارسی رو در برنامه docsToGo درست ببینم؟
              اگه نرم افزار دیگه ای میشناسید لطفا معرفی کنید
              و متشکر از پاسخگویی تون

نظر

- راهی هست که فایل های word فارسی رو در برنامه docsToGo درست ببینم؟
                اگه نرم افزار دیگه ای میشناسید لطفا معرفی کنید
                و متشکر از پاسخگویی تون
                خير با داكس تو گو نميشه ولي با Office2 ميشه...

نظر

• سلام.....میخواستم بدونم از رو جعبه بسته ایپد 2 3g چجوری میشه فهمید at&t یا verizon؟

نظر

• اگر 3g هست که حالت نرمال یا همون att هست چون دستگاه های وریزون از سیم کارت داخلی استفاده می کنند
                    و احتمالا پشت جعبه هم باید اسم وریزون باشه
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط hypothalamus نمایش پست ها
                      اقا اموزش تصویریشو میزارم
                      اول میرید سایت www.unlockit.co.nzبا سافاری بعد گزینه ی continue رو میزنید

بعد گزینه ی custom apn رو میزنید

بعد اگر که همراه اول هستید از بخش carrier شما باید ir-mci رو انتخاب کنید در صورت ایرانسل بودن باید از بخش apn کلمه یmtnirancell رو تایپ کنید

بعد روی گزینه ی create profile میزنید که گوشی خود به خود میره تو بخش settings

سپس روی گزینه ی install میزنید تا نصب بشه در انتها اگر موفق باشید باید تو settings >profile این عکس رو داشته باشید

موفق باشید
                      سپاس فراموش نشه

واقعا ممنون
                      ولى راستشو بخوايد من هنوز ربط اين تنظيمات رو با شارژ آيپد نفهميدم[/QUOTE]

دوست عزیز من معذرت میخوام من سوال شما رو با سوال یکیدیگه قاطی کردم بهر حال بازم معذرت میخوام

نظر

• ممنون از Behrooz58 برای جوابهایی که به سوالام دادند.

دوتا سوال دیگه داشتم.
                        اول اینکه آی پد 2 تا چه میزان میتونه برای فلش مموری برق تامین کنه؟
                        دوم اینکه کلا برنامه ای هست که روی کامپیوتر شخصی بریزم و مصرف برق فلش رو بفهمم؟

نظر

• سلام لطفا کمک کنید
                          من چند تا برنامه نب کردم از سورس همون سورس کمکی که معرفی کردید الان هر برنامه ای رو میخوام باز کنم ipad2 ریستارت میشه
                          و صفحه ریخته به هم جای ایکون ها تغییر کرده چی کار کنم

نظر

• اون برنامه هارو پاک کنید ریبوت کنید .
                            احتمالا رفتید رو safe mode
                            اگه نشد بکاپ کامل بگیر بعد ریستور کن.

نظر

• نوشته اصلی توسط forrest gump نمایش پست ها
                              سلام لطفا کمک کنید
                              من چند تا برنامه نب کردم از سورس همون سورس کمکی که معرفی کردید الان هر برنامه ای رو میخوام باز کنم ipad2 ریستارت میشه
                              و صفحه ریخته به هم جای ایکون ها تغییر کرده چی کار کنم
                              ایپدتون مثله ایفون صفحش کوچیک شده و تو هیچ برنامه ای نمیره؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                                ایپدتون مثله ایفون صفحش کوچیک شده و تو هیچ برنامه ای نمیره؟؟

دقیقا درسته چی کار کنم

نظر

صبر کنید ..
                                X