اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان.. من یه مشکلی داشتم..

من خودم ای پد2 وای فای دارم و روز اولی که جیلبرک تومد بدون مشکل با استفاده از آموزش های سایت از 4.3.0 به 4.3.3 بردمش و بعدم جیلبرکش کردم..

ولی الان ای پد 2 وای فای دوستم رو هرکاری میکنم نمیتونم از 4.3.0 به 4.3.3 ببرم تا جیلش کنم.. یعنی وسطش ارور میده. به هر دری هم زدم نتونستم کاری بکنم.. حدودا هم مبتدی هستم و معنی بعضی از اصطلاحات مثل shsh رو نمیدونم.

آهان این رو هم بگم که یبار تو آموزش های سایتتون میگشتم که به یه برنامه ای به اسم tinyumbrella برخوردم. استفاده از این برنامه رو از تو یوتیوب پیدا کردم و
    امتحان کردم دیگه ارور قبلی رو نداد ولی یه ارور دیگه (1600) داد. بشدت کلافه شدم.. دوستان اگه کسی هست راهنماییم کنه ممنون میشم که به عنوان یه فرد مبتدی راهنماییم کنن.

نظر

• نوشته اصلی توسط faridtabasi نمایش پست ها
      result of the last app installation: 0 succeeded, 1 failed.
      Package: C:\documents and settings\administrator\desktop\docas-v2.1-ab3r1kanobee.ipa
      ifunbox app install: Failed (0xe8008001)
      minimum ios version required: Ios 3.2

در صورتی که ورژن دستگاه من 4.3.3 می باشد
      دوستان کسی نبود جواب بده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط immortality_71 نمایش پست ها
        سلام دوستان.. من یه مشکلی داشتم..

من خودم ای پد2 وای فای دارم و روز اولی که جیلبرک تومد بدون مشکل با استفاده از آموزش های سایت از 4.3.0 به 4.3.3 بردمش و بعدم جیلبرکش کردم..

ولی الان ای پد 2 وای فای دوستم رو هرکاری میکنم نمیتونم از 4.3.0 به 4.3.3 ببرم تا جیلش کنم.. یعنی وسطش ارور میده. به هر دری هم زدم نتونستم کاری بکنم.. حدودا هم مبتدی هستم و معنی بعضی از اصطلاحات مثل shsh رو نمیدونم.

آهان این رو هم بگم که یبار تو آموزش های سایتتون میگشتم که به یه برنامه ای به اسم tinyumbrella برخوردم. استفاده از این برنامه رو از تو یوتیوب پیدا کردم و
        امتحان کردم دیگه ارور قبلی رو نداد ولی یه ارور دیگه (1600) داد. بشدت کلافه شدم.. دوستان اگه کسی هست راهنماییم کنه ممنون میشم که به عنوان یه فرد مبتدی راهنماییم کنن.
        دوست عزیز، شما اون موقعی که ایپد خودتون رو به ۴.۳.۳ بردید، اخرین فیرمویر ارایه شده توسط اپل نسخه ۴.۳.۳ بوده که مشکلی براتون پیش نیومده. ولی الان اخرین نسخه ۴.۳.۵ هستش و طبق استاندارد شرکت اپل شما فقط قادر هستید به اخزین نسخه موجود که الان هم ۴.۳.۵ هستش برید.

برای دوری از این مشکل، شما باید از برنامه tinyumberlla استفاده کنید و در زمان ارایه هر نسخه جدید از فیرمویر، فایلی که به شما اجازه بردن دستگاه به اون فیرم ویر رو میده برای خودتون توسط این برنامه ذخیره کنید. تا اگر زمانی قصد داشتید به نسخه ایی غیر از نسخه اخر فیرم ویر دستگاهتون برید ( مثل الان که قصد دارید به۴.۳.۳ برید ) مشکلی براتون بوجود نیاد.

فایل SHSH فایلی هستش که توسط این برنامه برای شما ذخیره میشه که اجازه برگشت به فیرم ویر مورد نظر رو بهتون میده. این فایل اگر توسط برنامه tinyumberlla برای دستگاه شما ذخیره شده باشه، در سرورهایی غیر از سرور های شرکت اپل ذخیره شده و  بعدا نیز برای شما توسط همین برنامه قابل دسترسی است.

الان کاری که شما باید انجام بدید این هست که هنگامی که دستگاه مورد نظر به کامپیوتر متصل هستش، و به اینترنت متصل هستید، اخرین نسخه این برنامه رو باز کنید و ببینید ایا برای فیرمویر ۴.۳.۳ فایل SHSH برای اون دستگاه دخیره شده یا نه ؟ اگر ذخیره شده بود که هیچ، ولی اگر نبود، شما تنها قادر هستید به نسخه فیرمویر ۴.۳.۵ برید. برای این کار هم در سمت چپ برنامه دستگاهی که به کامپیوتر متصل هستش رو انتخاب کنید و در سمت راست روی گزینه Save SHSH کلیک کنید.
        ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 25-08-2011, 01:00 PM

نظر

دوستان کسی نبود جواب بده؟
          دوست عزیز شما برنامه Installous رو از Cydia و از سورس cydia.hackulo.us نصب کنید و سپس توسط برنامه iFunbox برنامه هایی که قصد نصبشون رو دارید به این برنامه منتقل کنید، سپس برنامه رو از روی دستگاهتون اجرا کنید و از قسمت Downloads برنامه ها رو نصب کنید، ببینید ایا برنامه ها براتون نصب میشه یا خیر ؟

نظر

• آیپد2 من واسه پسر داعیم گرفتم بعدش کلی تعریف کردم و اینا تا الان راضی بوده ولی الان این مشکل هستش که مثلا الان آیپد رو ور میداره کار میکنه باهاش صدا داره بعدش میزاره کنار بعده 1 ساعت دوباره میاد ور میداره صدا نداره دیگه و مجبور خاموش روشن کنه
            می دونین مشکل کجاس؟!!

نظر

• نوشته اصلی توسط hypothalamus نمایش پست ها
              شما باید apn اپراتور خودتون رو در بیارید با ایپدتون برید تو این سایت بعد اونها رو وارد کنید بعد حل میشه
              من سر در نياوردم
              ميشه دقيق و مرحله به مرحله بگى چه كار كنم
              راست ميگى چون تنظيمات apn اصلا ندارم[/QUOTE]

اقا اموزش تصویریشو میزارم
              اول میرید سایت www.unlockit.co.nzبا سافاری بعد گزینه ی continue رو میزنید

بعد گزینه ی custom apn رو میزنید

بعد اگر که همراه اول هستید از بخش carrier شما باید ir-mci رو انتخاب کنید در صورت ایرانسل بودن باید از بخش apn کلمه یmtnirancell رو تایپ کنید

بعد روی گزینه ی create profile میزنید که گوشی خود به خود میره تو بخش settings

سپس روی گزینه ی install میزنید تا نصب بشه در انتها اگر موفق باشید باید تو settings >profile این عکس رو داشته باشید

موفق باشید
              سپاس فراموش نشه

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                دوست عزیز شما برنامه Installous رو از Cydia و از سورس cydia.hackulo.us نصب کنید و سپس توسط برنامه iFunbox برنامه هایی که قصد نصبشون رو دارید به این برنامه منتقل کنید، سپس برنامه رو از روی دستگاهتون اجرا کنید و از قسمت Downloads برنامه ها رو نصب کنید، ببینید ایا برنامه ها براتون نصب میشه یا خیر ؟
                این ارور رو میده:
                installation failed: invalid ipa

نظر

این ارور رو میده:
                  اقا اصلا شما appsync نصب شده رو ایپدتون؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                    اقا اصلا شما appsync نصب شده رو ایپدتون؟؟؟
                    اره
                    appsync for 4.0+
                    ورژن دستگاه: 4.3.3

نظر

اره
                      appsync for 4.0+
                      ورژن دستگاه: 4.3.3
                      از خود اینستالوس میتونید برنامه دانلود کنید و نصب کنید چون اینستالوس هم همون apptrackr.org هست

نظر

این ارور رو میده:
                        دوست عزیز، شما یکبار هم Installous و هم Appsync رو Uninstall کنید و ریستارت کنید. دستگاه که بالا ومد، فقط Installous رو نصب کنید.

نظر

از خود اینستالوس میتونید برنامه دانلود کنید و نصب کنید چون اینستالوس هم همون apptrackr.org هست
                          دانلود کردم بازم همون مشکل، اما روی آی پاد بدون مشکل دانلود و نصب شد
                          الان میخام appsync رو پاک کنم هر کاری می کنم نمیشه. میخام از یه سورس دیگه نصبش کنم

حلش کردم
                          ممنون
                          ویرایش توسط faridtabasi : https://i-phone.ir/forums/member/60966-faridtabasi در ساعت 25-08-2011, 04:05 PM

نظر

• دوستان دمتون گرم جواب اين سؤال منو بديد خسته شدم از بس كسي جواب نداد
                            آيپدم رو بردم دادم بيرون برام جيلبريك كردن و برنامه ريختن
                            جزو اون برنامه ها سايديا هم هست
                            حالا سؤال بنده اينجاست كه
                            آيا من اگه برنامه اي رو از سايديا install بكنم همه اون برنامه هايى كه برام ريختن و كلى هم پولشو دادم ميپره؟
                            آره يا نه

نظر

من سر در نياوردم
                              ميشه دقيق و مرحله به مرحله بگى چه كار كنم
                              راست ميگى چون تنظيمات apn اصلا ندارم
                              اقا اموزش تصویریشو میزارم
                              اول میرید سایت www.unlockit.co.nzبا سافاری بعد گزینه ی continue رو میزنید

بعد گزینه ی custom apn رو میزنید

بعد اگر که همراه اول هستید از بخش carrier شما باید ir-mci رو انتخاب کنید در صورت ایرانسل بودن باید از بخش apn کلمه یmtnirancell رو تایپ کنید

بعد روی گزینه ی create profile میزنید که گوشی خود به خود میره تو بخش settings

سپس روی گزینه ی install میزنید تا نصب بشه در انتها اگر موفق باشید باید تو settings >profile این عکس رو داشته باشید

موفق باشید
                              سپاس فراموش نشه[/QUOTE]

واقعا ممنون
                              ولى راستشو بخوايد من هنوز ربط اين تنظيمات رو با شارژ آيپد نفهميدم

نظر

• يك سوال راجع به كيبورد دارم
                                كيبورد من عربى هست البته به اضافه حروف فارسى
                                گاهى كه دارم تايپ ميكنم خود به خود كلمه اي كه من نوشتم به يك كلمه شبيه اون تو عربي تغيير ميكنه
                                البته قبلش كلمه رو نشون ميده و من بايد علامت ضربدر رو بزنم كه كلمه اي كه نوشتم باقى بمونه و به عربى تبديل نشه

نظر

صبر کنید ..
                                X