اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط rezajh نمایش پست ها
    تا حالا از آیتونز برنامه کرک نصب نکردم همیشه با installus نصب کردم، ولی الان وقتی از installus میخام برنامه نصب کنم نمیتونه و ارور میده!
    Appsync رو دوباره نصب کنید

نظر

• دوستان من الان از چه ویدئو پلیری برای پخش ویدئو با کیفیت اچ دی استفاده کنم؟؟؟؟
      ((من تو 4.3.5 گیر کردم.)) ((راستی اینو تو یه تاپیک دیگه ام پرسیدم اینجا هم بگم بد نیست: تیمی رو سراغ دارید که روی آپدیت نرم افزار iFaith برای آیپد2 در حال کار باشه؟؟؟))
      امیر/

نظر

• نوشته اصلی توسط rezajh نمایش پست ها
        تا حالا از آیتونز برنامه کرک نصب نکردم همیشه با installus نصب کردم، ولی الان وقتی از installus میخام برنامه نصب کنم نمیتونه و ارور میده!
        دوست عزیز، شما هم Appsync و هم Installous رو پاک کنید و دوباره اینبار فقط Installous رو نصب کنید. حتما مشکلتون حل میشه.

نظر

• من بتای ۶ هستم و جالبه که نمیتونم shsh هیج ورژنی جز ۴.۳.۳ رو داشته باشم !!

نظر

• نوشته اصلی توسط (Amir) نمایش پست ها
            من بتای ۶ هستم و جالبه که نمیتونم shsh هیج ورژنی جز ۴.۳.۳ رو داشته باشم !!
            دوست من واسه دانگرید از ورژن های بتا به 4.3.3 و یا غیر نیاز به Shsh ندارید!

نظر

• نوشته اصلی توسط (amir) نمایش پست ها
              من بتای ۶ هستم و جالبه که نمیتونم shsh هیج ورژنی جز ۴.۳.۳ رو داشته باشم !!
              در ضمن شما الان که در بتای6 هستید دیگه نمیتونید ش ش ورژن دیگه ای رو بگیرید ش ش هر ورژنی که توش هستید رو میتونید بگیرید...

نظر

• نوشته اصلی توسط alme6974 نمایش پست ها
                دوست من واسه دانگرید از ورژن های بتا به 4.3.3 و یا غیر نیاز به Shsh ندارید!
                همینطور که دوست گلمون گفتن شما میتونید shsh ورژن فعلی رو بگیرید ویا shshهایی که از قبل دارید رو میتونید داشته باشید، به گفته ی خودتون شما shsh 4.3.3 رو دارید و میتونید از shsh 5.b6 به 4.3.3 دانگرید کنید، شما میتونید به ورژن 4.3.5 هم برید چونکه اخرین ورژن هستش اما جلیبریک اون تتر هستش به این معنیه که هر موقع دستگاهتون خاموش بشه باید با برنامه ای که جلیبریک کردید مجددا جلیبریک کنید.
                اینم بخاطر داشته باشید که اگه دیوایس شما ایفون لاک باشه و بخوایین به ورژن های بتا برید حتی اگه UDID رو ثبت کنید دستگاه Active نمیشه
                موفق باشید
                ویرایش توسط Aryansam : https://i-phone.ir/forums/member/176810-aryansam در ساعت 22-08-2011, 09:59 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                  همینطور که دوست گلمون گفتن شما میتونید shsh ورژن فعلی رو بگیرید ویا shshهایی که از قبل دارید رو میتونید داشته باشید، به گفته ی خودتون شما shsh 4.3.3 رو دارید و میتونید از shsh 5.b6 به 4.3.3 دانگرید کنید، شما میتونید به ورژن 4.3.5 هم برید چونکه اخرین ورژن هستش اما جلیبریک اون تتر هستش به این معنیه که هر موقع دستگاهتون خاموش بشه باید با برنامه ای که جلیبریک کردید مجددا جلیبریک کنید.
                  اینم بخاطر داشته باشید که اگه دیوایس شما ایفون لاک باشه و بخوایین به ورژن های بتا برید حتی اگه udid رو ثبت کنید دستگاه active نمیشه
                  موفق باشید
                  نوشته اصلی توسط alme6974 نمایش پست ها
                  در ضمن شما الان که در بتای6 هستید دیگه نمیتونید ش ش ورژن دیگه ای رو بگیرید ش ش هر ورژنی که توش هستید رو میتونید بگیرید...
                  نوشته اصلی توسط alme6974 نمایش پست ها
                  دوست من واسه دانگرید از ورژن های بتا به 4.3.3 و یا غیر نیاز به shsh ندارید!
                  تا به حال چند روش رو برای دانگرید به 4.3.3 رفتم اما بیشتر اوقات ارور 20 !
                  و برای ریستور به 4.3.5 ارور 11 میده !
                  آیپد 2

نظر

• نوشته اصلی توسط (amir) نمایش پست ها
                    تا به حال چند روش رو برای دانگرید به 4.3.3 رفتم اما بیشتر اوقات ارور 20 !
                    و برای ریستور به 4.3.5 ارور 11 میده !
                    آیپد 2
                    دوست من واسه دانگرید به 4.3.3 یک روش نیست یعنی ریستور با ایتونز شما چجوری چند روش رفتید؟

نظر

• با سلام خدمت دوستان
                      من جدیدا دو تا نرم افزار (Air Video . 3D brain ) رو از آیتیونز دانلود کردم بعد وقتی میخوام رو آیپد 2 نصبش کنم پیغام خطا در نصب رو میده .
                      قابله ذکره که آیپدم رو جیلبریک نکردم .

نظر

• نوشته اصلی توسط apple lover نمایش پست ها
                        با سلام خدمت دوستان
                        من جدیدا دو تا نرم افزار (air video . 3d brain ) رو از آیتیونز دانلود کردم بعد وقتی میخوام رو آیپد 2 نصبش کنم پیغام خطا در نصب رو میده .
                        قابله ذکره که آیپدم رو جیلبریک نکردم .
                        میشه به طور کامل بگید چه اروری میده؟

نظر

• برای 3D brain این پیغام رو میده:the app"3D Brain" was not installed on the ipad because its resources have been modified
                          برای Air Video هم مینویسه : the app was not installed ... because an unknown error occurred (0xE800801C

ممنون که پیگیری میکنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط apple lover نمایش پست ها
                            برای 3d brain این پیغام رو میده:the app"3d brain" was not installed on the ipad because its resources have been modified
                            برای air video هم مینویسه : The app was not installed ... Because an unknown error occurred (0xe800801c

ممنون که پیگیری میکنید .
                            فک کنم محل برنامه ها جابجا شده باشه!(البته فک کنم)

نظر

• .

سلام دوستان من امروز عضو شدم
                              ديروز إز بايتخت يه ايبد ٢ واي فاي ٣٢gbكرفتم الانم دارم با اون مينويسم
                              كلا إز ابل جيزي سرم نميشه
                              جند تا سؤال دارم ازتون
                              من تو كامبيوتر يوزر و بسورد وي بي ان دارم اما وقتي تو ايبد واردشون ميكنم وصل نميشه
                              بعد كوشيم هم جيلبريك شده ميخوام إز ابل أستور بازي بكيرم.بازي دانلود كردم وقتي وصلش ميكنم به كامبيوتر و ميخوام بازي رو بريزم روش،ميكه بايد اون بازي هايي كه ريختي رو باك كني تا بازي هايي كه إز ابل استور كرفتي رو روش بتوني بريزي.قبول كردم ولي وسط كار بشيمون شدم و قطعش كردم بخاطر همينم حدودا ٥-٦ تا إز بازي هام بريد!!حالا سؤالي كه إز اساتيد دارم اينه كه كوشيم كه جيل شده ميشه روش إز ابل استور بازي ريخت؟شايد روشم اشتباهه
                              خيلي ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط armin1272 نمایش پست ها
                                سلام دوستان من امروز عضو شدم
                                ديروز إز بايتخت يه ايبد ٢ واي فاي ٣٢gbكرفتم الانم دارم با اون مينويسم
                                كلا إز ابل جيزي سرم نميشه
                                جند تا سؤال دارم ازتون
                                من تو كامبيوتر يوزر و بسورد وي بي ان دارم اما وقتي تو ايبد واردشون ميكنم وصل نميشه
                                بعد كوشيم هم جيلبريك شده ميخوام إز ابل أستور بازي بكيرم.بازي دانلود كردم وقتي وصلش ميكنم به كامبيوتر و ميخوام بازي رو بريزم روش،ميكه بايد اون بازي هايي كه ريختي رو باك كني تا بازي هايي كه إز ابل استور كرفتي رو روش بتوني بريزي.قبول كردم ولي وسط كار بشيمون شدم و قطعش كردم بخاطر همينم حدودا ٥-٦ تا إز بازي هام بريد!!حالا سؤالي كه إز اساتيد دارم اينه كه كوشيم كه جيل شده ميشه روش إز ابل استور بازي ريخت؟شايد روشم اشتباهه
                                خيلي ممنون
                                صحبت کردن راجب به این مسئله تو انجمن ممنوعه لطفا تابع قوانین باشید!

نه روشتون درسته فقط قبل از همه ی اینکارا که انجام دادید رو گوشیتون تو ایتونز کلیک راست کنید و Transfer purchases روبزنید تا دیگه بازی هاتون پاک نشه و با خیال راحت اپ هاتونو نصب کنید...

نظر

صبر کنید ..
                                X