اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نه جيلبرك نيست ، پارسال مشكلي نداشت ، الان چند هفتس دوربين دوم كار نميكنه تا دكمه چرخش رو ميزنم دوربين رو حالت بسته ميمونه يكي دو روزم طول ميكشه تا باز شه بشه باهاش كار كرد اونم فقط عكساي عادي نه دوربين رو به خودم! يه سري هم اينطور شد بردم نمايندگي ٥٠ تومن گرفت يه سوت راهش انداخت اما نگفت چش بود! ميدونم اصطلاحارو ناشيانه ميگم و شايد اصلا منظورو مشكل رو نرسونم اما اگه مشكل اين آيپد طفلكيه منو گرفتين و حل كنيد يه دنيا ممنون ميشم

نظر

• نوشته اصلی توسط yasifari نمایش پست ها
      نه جيلبرك نيست ، پارسال مشكلي نداشت ، الان چند هفتس دوربين دوم كار نميكنه تا دكمه چرخش رو ميزنم دوربين رو حالت بسته ميمونه يكي دو روزم طول ميكشه تا باز شه بشه باهاش كار كرد اونم فقط عكساي عادي نه دوربين رو به خودم! يه سري هم اينطور شد بردم نمايندگي ٥٠ تومن گرفت يه سوت راهش انداخت اما نگفت چش بود! ميدونم اصطلاحارو ناشيانه ميگم و شايد اصلا منظورو مشكل رو نرسونم اما اگه مشكل اين آيپد طفلكيه منو گرفتين و حل كنيد يه دنيا ممنون ميشم
      ضربه نخورده دستگاه؟
      يه دور دستگاه رو ريست كنيد

نظر

• خيلي ممنون از راهنماييتون، اما ريست همه چيزو پاك نميكنه آيا؟!؟
        ویرایش توسط yasifari : https://i-phone.ir/forums/member/130220-yasifari در ساعت 03-09-2013, 06:54 PM

نظر

• سلام
          من یکی از مشتریام یه ایپد ۲ اورده که چند تا برنامه رو پاک کنم و چند تا دیگه نصب کنم!
          ولی متاسفانه نه برنامه ای از دستگاه پاک میشه !

نه برنامه ای میتونم اضافه کنم!
          هم با ایتونز هم ای تولز

نظر

• سلام من یک آیپد 2 دارم ورژن 6.1.3 داره اول اینکه امکان دانگرید به ورژنهای پایینتر رو ندارم برای جلیبرینک ؟ و اینکه من برنامه و بازیهایی که با آیتونز گرفتم از آ استور رو چجوری میتونم برای استفاده اینده ذخیره کنم ( مثلا موقعی که ویندور عوض میشه و ...

نظر

• سلام
              آقا توی برنامه ifunbox چجوری میشه عکس هارو پاک کرد؟
              من روی camera میرم فقط عکس هایی که با خود آپید گرفته شده میاد
              من یه بار با آیتونز سینک شد عکسام
              میخوام خیلی هاش رو پاک کنم ولی آیتونزم کار نمیکنه
              با ifunbox هم پیدا نمیکنم
              راهنمایی کنید ممنون میشم

نظر

• Itunes رو نمیشه پاک کرد؟
                دوباره نصب کرد؟
                روی مک!
                قفل داره نمیشه پاکش کنم با appcleaner
                کار نمیکنه
                آپدیتش کردم به آخرین نسخه فایده نداشته

نظر

• نوشته اصلی توسط manuel نمایش پست ها
                  Itunes رو نمیشه پاک کرد؟
                  دوباره نصب کرد؟
                  روی مک!
                  قفل داره نمیشه پاکش کنم با appcleaner
                  کار نمیکنه
                  آپدیتش کردم به آخرین نسخه فایده نداشته
                  شما پسوورد ورود که موقع لاگین کردن مک می زنید را وارد کنید ، بعد می شود آیتونز را حذف کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                    شما پسوورد ورود که موقع لاگین کردن مک می زنید را وارد کنید ، بعد می شود آیتونز را حذف کرد.
                    تیک نمیشه زدش که پاک کنه آخه!
                    جایی نمیاد که بخوام پسورد بزنم
                    غیر فعال هست فقط!

نظر

• نوشته اصلی توسط manuel نمایش پست ها
                      تیک نمیشه زدش که پاک کنه آخه!
                      جایی نمیاد که بخوام پسورد بزنم
                      غیر فعال هست فقط!
                      شما با برنامه AppZapper می تونید حذف کنید.

نظر

• علامت سیب وخاموش بودن ایپد
                        سلام امروزداشتم با ایپد 2 مدل 3G با فریمور 6.1.2 وجیلبریک شده کارمیکردم (با برنامه پیناکل استیدیو یه برنامه مانند ای مووی )چند لحظه ایپد را ترک کردم وقتی برگشتم دیدم صفحه علامت سیب روش هست هرچه صبرکردم بالا نیامد امدم با ایتیونز سینک کنم بیاد بالا نشد میره داخل ایتیونز ولی اپ ها رانشون نمی ده خواستم ریستور کنم گفت باید اپدیت بشه به 6.1.3 گفتیم سگ خورد برنامه وجیلبریک وهمینطور دانلود حدود 800 میگ دیتا واینترنت نفتی و28 ساعت زمان ،گفتیم باشه انجام بده ، بالاخره از شب تا صبح گذاشتیم انجام بشه صبح دیدیم درست اخرهای دانلود پیغام داد نمیتونه ادامه بده وماهم گفتیم باشه امد بیرون . دوباره وصل کردیم گفیم بکاپ را ریستور کنه بازهم نشد .حالا ماموندیم یه ایپد باعلامت سیب هرچه هم خاموش میکنیم دوباره روشن میشه وعلامت سیب میاد تو چشم ادم . نظر شما چیه ؟ راهی داره یا نه باید جای زیر دیگی ازش استفاده کنیم . نه جدی راهی داره متشکر میشم از راهنمایی همتون

نظر

• نوشته اصلی توسط majid301 نمایش پست ها
                          علامت سیب وخاموش بودن ایپد
                          سلام امروزداشتم با ایپد 2 مدل 3G با فریمور 6.1.2 وجیلبریک شده کارمیکردم (با برنامه پیناکل استیدیو یه برنامه مانند ای مووی )چند لحظه ایپد را ترک کردم وقتی برگشتم دیدم صفحه علامت سیب روش هست هرچه صبرکردم بالا نیامد امدم با ایتیونز سینک کنم بیاد بالا نشد میره داخل ایتیونز ولی اپ ها رانشون نمی ده خواستم ریستور کنم گفت باید اپدیت بشه به 6.1.3 گفتیم سگ خورد برنامه وجیلبریک وهمینطور دانلود حدود 800 میگ دیتا واینترنت نفتی و28 ساعت زمان ،گفتیم باشه انجام بده ، بالاخره از شب تا صبح گذاشتیم انجام بشه صبح دیدیم درست اخرهای دانلود پیغام داد نمیتونه ادامه بده وماهم گفتیم باشه امد بیرون . دوباره وصل کردیم گفیم بکاپ را ریستور کنه بازهم نشد .حالا ماموندیم یه ایپد باعلامت سیب هرچه هم خاموش میکنیم دوباره روشن میشه وعلامت سیب میاد تو چشم ادم . نظر شما چیه ؟ راهی داره یا نه باید جای زیر دیگی ازش استفاده کنیم . نه جدی راهی داره متشکر میشم از راهنمایی همتون
                          از برنامه های سیدیاتونه

home&power رو حدود 10 ثانیه نگه دارید ایپد که بالا اومد کلید ولوم بالا رو نگه دارید تاموقعی که ایپد بیاد بالا. بعد به سیدیا برید و برنامه ای که مشکل داشته رو پاک کنید
                          زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• مشکل اینه که اصلا بالا نمیاد نه با ریکاوری ونه با دی اف از طریق iFunbox هم اون اپ Pinnaclr Studio پاک کردم باز هم بالا نمی اد

نظر

• نوشته اصلی توسط majid301 نمایش پست ها
                              مشکل اینه که اصلا بالا نمیاد نه با ریکاوری ونه با دی اف از طریق iFunbox هم اون اپ Pinnaclr Studio پاک کردم باز هم بالا نمی اد
                              كاري كه من گفتم رو انجام داديد؟

home&power رو حدود 10 ثانیه نگه دارید ایپد که بالا اومد کلید ولوم بالا رو نگه دارید تاموقعی که ایپد بیاد بالا. بعد به سیدیا برید و برنامه ای که مشکل داشته رو پاک کنید

دقيقا همون كار رو انجام بديد home&power رو كه گرفتيد گوشي ري استارت ميشه و زمانيكه ارم اپل رو ديديد ولوم بالا رو نگه داريد و رها نكنيد تا گوشي بياد بالا و ......
                              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• سلام جوابی که از طرف شما اساتید نیامد من با مطالعه بخشهای مختلف انجمن ازطریق SemiRestore اومدم قسمت اول وبعد چند مرحله رفتم تو صفحه ایپد فقط 2 صفحه اپ داشتم تا امدم کاری کنم و سیکوریتی کد را بردارم مجددا رفت روی ارم سیب دوباره چند بار ازطریق SemiRestore اقدام کردم حالا بالا میاد ادرس Wifi میخواد میدم میگه صبرکن اکتیو بشه بعد مدتی مینویسه اکتیو نشد دوباره سعی کن وباز اینو تکرار میکنه حالا جالب اینه که تو ایتیونز میگه قادر نیست بره تو ایپد دیگه اصلا سینک نمیشه درحالیکه قبلا لااقل سینک میشد ولی اپ هارا نشون نمیداد مینوشت دارم دانلود میکنم الان اصلا دیگه بسلامتی سینک نمیشه وبا iFunbox هم اصلا اپی دیده نمیشه . راستی راستی مشکل چیه چی باید کرد؟ چرا اینطوری شده ؟ هیچیک از شما اساتید همچین مشکلی برخورد نکردید ؟خوب اگرم بلد نبودید خیالی نیست . من شرح دادم که لااقل همچین مشکلی را هم دونسته باشید اگر تا حالا باچنین مشکل نوظهوری برخورد نکرده بودید واسه این اطلاع رسانی عالی دگمه سپاس را بزنید که اگر ایپد ما درست نشد چندتا سپاس ازشما یادگاری داشته باشیم خصوصا جناب مدیر محترم
                                ویرایش توسط majid301 : https://i-phone.ir/forums/member/13563-majid301 در ساعت 12-09-2013, 02:18 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X