اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من به ios 7 آپدیت کردم و دوباره به ورژن 6.1.3 برگشتم و تمام برنامه هام پاک شد ولی من قبل از این که آپدیت کنم با itools از برنامه هام یک بکاب گرفتم و وقتی که خواستم با خود itools برنامه ها رو نصب کنم نشد از طریق آیتونز نیز اقدام کردم نشد
    لطفا راهنمایی کنید

نظر

• دوستان راهنمايي كنين

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
        دوستان راهنمايي كنين
        الن مشكل چيه؟؟ برنامه ها نصب نميشند؟

نظر

سلام من به ios 7 آپدیت کردم و دوباره به ورژن 6.1.3 برگشتم و تمام برنامه هام پاک شد ولی من قبل از این که آپدیت کنم با itools از برنامه هام یک بکاب گرفتم و وقتی که خواستم با خود itools برنامه ها رو نصب کنم نشد از طریق آیتونز نیز اقدام کردم نشد
          لطفا راهنمایی کنید
          نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
          دوستان راهنمايي كنين
          شما چون جیلبرک نیستید برنامه ها رو فقط میتونید با آیتیونز نصب کنید که برنامه هاتون هم باید اورجینال باشه نه کرک شده...!!!

نظر

• برنامه ها همشون اورجينال هستن و دستگاه جيلبريك نيست و همشون با اكانت خودم گرفته شده

نظر

برنامه ها همشون اورجينال هستن و دستگاه جيلبريك نيست و همشون با اكانت خودم گرفته شده
              خوب شما وقتی زدید که اپدیت شه یا مشکل از نتتون بوده یا این وسط کار نت رو قطع کردید.
              وصل کنید به ایتونز و اینا رو پاک کنید از اول سینک کنید
              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام دوستان، كسي ميدونه ارور ١٠٠٩ تو دانلود از اپ استور براي چيه؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط yasifari نمایش پست ها
                  سلام دوستان، كسي ميدونه ارور ١٠٠٩ تو دانلود از اپ استور براي چيه؟!
                  با قندشكن بايد دانلود كنين

نظر

• سلام عزيزان، كسي ميتونه در مورد چيدمان صفحه هاي آيپد بهم توضيح بده؟ موقع دانلود فولدر بندي بلد نبودم برنامه هاي جديد تو صفحه اصلي نشست جاي قبليا ، حالا صفحه رو خلوت كردم جاي آيكون هست اما نميدون چطور برنامه هايي كه تو حافظه هست سرچم ميكنم مياد اما تو صفحاتم ديگه نيستن رو برگردونم تو دسكتاپ! ببخشيد اگه خيلي طولاني بود ممنون ميشم بازم مثل هميشه راهنمايي هاي مفيدتون رو بشنوم البته هر راهي غير از آيتونز كه دسترسي ندارم

نظر

سلام عزيزان، كسي ميتونه در مورد چيدمان صفحه هاي آيپد بهم توضيح بده؟ موقع دانلود فولدر بندي بلد نبودم برنامه هاي جديد تو صفحه اصلي نشست جاي قبليا ، حالا صفحه رو خلوت كردم جاي آيكون هست اما نميدون چطور برنامه هايي كه تو حافظه هست سرچم ميكنم مياد اما تو صفحاتم ديگه نيستن رو برگردونم تو دسكتاپ! ببخشيد اگه خيلي طولاني بود ممنون ميشم بازم مثل هميشه راهنمايي هاي مفيدتون رو بشنوم البته هر راهي غير از آيتونز كه دسترسي ندارم
                      شما يكبار بايد ايپدتون رو روشن خاموش كنيد؛)

نظر

• جدااااا؟! دست شما درد نكنه ميگن بزرگترين مشكلات رو ساده ترين راه حلا برطرف ميكنن )) خيلي ممنون ؛)

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
                          خب دوست عزیز شما ورژن ios تون رو بگید بعد بگید که جیبریک هستید یا نه ( چه سوالی !! )
                          اطلاعات بدید تا ما هم کمک کنیم !
                          اگر جیلبریک هستید و برنامه ی کرک میخواهید نصب کنید من نرم افزار itools رو پیشنهاد میکنم که کار راه اندازه !
                          موفق باشید !
                          ورژن 6.0.1
                          آره جیلبریک هست
                          آخه با ifunbox هم امتحان کردم ! ولی توی اپید چیزی نمیره!

نظر

• نوشته اصلی توسط manuel نمایش پست ها
                            ورژن 6.0.1
                            آره جیلبریک هست
                            آخه با ifunbox هم امتحان کردم ! ولی توی اپید چیزی نمیره!
                            برنامه ي appsync رو از سيديا نصب كرديد؟

S̸e̸n̸t̸ f̸r̸o̸m̸ m̸y̸ i̸P̸h̸o̸n̸e̸ u̸s̸i̸n̸g̸ T̸a̸p̸a̸t̸a̸l̸k̸ 2̸

نظر

• سلااااام باز منم ببخشيد تا به حال براي كسي پيش اومده دوربين رو چرخشش رو كه ميزنم كلا صفحه بسته ميشه حالت هنگ كردن بعد از چند دقيقه باز دوربين راه ميافته اما چرخشش از كار افتاده چه بكنم؟؟؟؟ اوايل اوكي بود!

نظر

سلااااام باز منم ببخشيد تا به حال براي كسي پيش اومده دوربين رو چرخشش رو كه ميزنم كلا صفحه بسته ميشه حالت هنگ كردن بعد از چند دقيقه باز دوربين راه ميافته اما چرخشش از كار افتاده چه بكنم؟؟؟؟ اوايل اوكي بود!
                                برنامه camera کرش میکنه؟
                                جیلبرک هستید؟ = چیزی از سایدیا نصب کردید؟

نظر

صبر کنید ..
                                X