اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Ehsanbagheri نمایش پست ها
    سلام
    آیپد رو که روشن میکنم تو صفحه وارد کردن پسورد گیر میکنه و هیچ کاری انجام نمیده
    ipad 2 version 5.1.1
    با آیتیونز سینک میشه ولی موقع برگردوندن بک آپ پسورد میخواد . وقتی پسورد رو میزنم ارور میده
    با ifun box هم cydia رو نداره فکر کنم jailbreak پریده
    موقع جیلبریک رداسنو میگه آیپد قفل شده که من هم نمیتونم پسورد رو بزم
    لطفا راهنمایی کنید که من چی کار میتونم بکنم
    کسی نیست به من کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 2

نوشته اصلی توسط Ehsanbagheri نمایش پست ها
      سلام
      آیپد رو که روشن میکنم تو صفحه وارد کردن پسورد گیر میکنه و هیچ کاری انجام نمیده
      ipad 2 version 5.1.1
      با آیتیونز سینک میشه ولی موقع برگردوندن بک آپ پسورد میخواد . وقتی پسورد رو میزنم ارور میده
      با ifun box هم cydia رو نداره فکر کنم jailbreak پریده
      موقع جیلبریک رداسنو میگه آیپد قفل شده که من هم نمیتونم پسورد رو بزم
      لطفا راهنمایی کنید که من چی کار میتونم بکنم
      http://www.i-phone.ir/forums/thread43622.html

نظر

• دوستان ببخشید یکی از آشنایان یه آیپد داره چند روز پیش از فاصله 30cm از دستش افتاد رو فرش از اون به بعد یه مقدار رنگ lcd بهم ریخته. تاچش اصلا مشکل پیدا نکرده هیچ پیکسل سوخته ای وجود نداره فقط هرجا که قبلا رنگ مشکی رو نشون میداد قرمز شده. مثلا وقتی روشنش میکنیم دور اون آرم اپل باید مشکی باشه ولی الان کاملا قرمز شده. اینو باید چیکارش کنیم؟
        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط SAEED_BARCELONA نمایش پست ها
          دوستان ببخشید یکی از آشنایان یه آیپد داره چند روز پیش از فاصله 30cm از دستش افتاد رو فرش از اون به بعد یه مقدار رنگ lcd بهم ریخته. تاچش اصلا مشکل پیدا نکرده هیچ پیکسل سوخته ای وجود نداره فقط هرجا که قبلا رنگ مشکی رو نشون میداد قرمز شده. مثلا وقتی روشنش میکنیم دور اون آرم اپل باید مشکی باشه ولی الان کاملا قرمز شده. اینو باید چیکارش کنیم؟
          ممنون
          میشه یه عکس قرار بدی!؟
          یه ریستور کن،بکاپ هارو هم برنگردون،ببین مشکل برطرف شده یا نه! اگه بازم مشکل بود،به احتمال زیاد سخت افزاریه!

نظر

• نوشته اصلی توسط SAEED_BARCELONA نمایش پست ها
            دوستان ببخشید یکی از آشنایان یه آیپد داره چند روز پیش از فاصله 30cm از دستش افتاد رو فرش از اون به بعد یه مقدار رنگ lcd بهم ریخته. تاچش اصلا مشکل پیدا نکرده هیچ پیکسل سوخته ای وجود نداره فقط هرجا که قبلا رنگ مشکی رو نشون میداد قرمز شده. مثلا وقتی روشنش میکنیم دور اون آرم اپل باید مشکی باشه ولی الان کاملا قرمز شده. اینو باید چیکارش کنیم؟
            ممنون
            خوب عزیزم دیگه باید برد سراغ تعوض ال سی دی سوکت یه پارگی میلیمتری پیدا کرده ولی برای احتیاط یه ریستور بکنید ولی به احتما 99.99% سخت افزاری هست
            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• تعویض lcd چقدر هزینه داره؟
              ممنون

نظر

• ببخشید سوال بی ربط میپرسم!
                ولی میشه موقعی که آیپد کلا بالا نیاد ( رو همون لوگوی اپل ریبوت بشه) ازش shsh گرقت؟!
                محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                .:amgr:.

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 2

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                  ببخشید سوال بی ربط میپرسم!
                  ولی میشه موقعی که آیپد کلا بالا نیاد ( رو همون لوگوی اپل ریبوت بشه) ازش shsh گرقت؟!
                  محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                  خیر ، متاسفانه نمی شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                    خیر ، متاسفانه نمی شود.
                    دیشب درستش کردم.
                    از Remote Blobs استفاده کردم.
                    بازم ممنون از پاسختون
                    .:amgr:.

نظر

• با سلام خدمت همه عزیزان
                      من بیش از یک ماهه که یه مشکلی دارم که دیگه واقعا عصبانیم کرده اگه راهنماییم کنید ممنون میشم:
                      من وقتی میخوام برنامه های غیر رایگان رو از طریق ایتونز بریزم پیامی میده و میگه چون این اولین خرید شماست ما باید مطمئن شیم که این اکانت برای شماست و باید به دوسوال امنیتی جواب بدی و چون من خودم اکانتم رو درست نکردم جواب اون دو تاسوال رو نمیدونم اگه راهنماییم کنید واقعا واقعا ممنون میشم
                      باتشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط sina as نمایش پست ها
                        با سلام خدمت همه عزیزان
                        من بیش از یک ماهه که یه مشکلی دارم که دیگه واقعا عصبانیم کرده اگه راهنماییم کنید ممنون میشم:
                        من وقتی میخوام برنامه های غیر رایگان رو از طریق ایتونز بریزم پیامی میده و میگه چون این اولین خرید شماست ما باید مطمئن شیم که این اکانت برای شماست و باید به دوسوال امنیتی جواب بدی و چون من خودم اکانتم رو درست نکردم جواب اون دو تاسوال رو نمیدونم اگه راهنماییم کنید واقعا واقعا ممنون میشم
                        باتشکر
                        فکر کنم میشه اون سوال ها رو عوض کرد!(درست یادم نیست!)

نظر

• با سلام من یک مشکل با2 3gs ipad دارم wifi اصلا روشن نمی شه حتی فرم ور رو هم از اول ریختم چه زمانی که 5.0.1 بود چه حالا که 6.0.1 هستش کلید wifi هست اما حالت کم رنگ داره و نمی زاره روشن کنم
                          ویرایش توسط mohsen_fa : https://i-phone.ir/forums/member/94433-mohsen_fa در ساعت 22-11-2012, 03:37 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_fa نمایش پست ها
                            با سلام من یک مشکل با2 3gs ipad دارم wifi اصلا روشن نمی شه حتی فرم ور رو هم از اول ریختم چه زمانی که 5.0.1 بود چه حالا که 6.0.1 هستش کلید wifi هست اما حالت کم رنگ داره و نمی زاره روشن کنم
                            با سلام
                            دوست عزیز شما از طریق خود آیپد آپدیت کردید؟؟اگه بله یک دور ریستور کنید ببینید می شود یا خیر بکاپ هم بر نگردونید.
                            موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_fa نمایش پست ها
                              با سلام من یک مشکل با2 3gs ipad دارم wifi اصلا روشن نمی شه حتی فرم ور رو هم از اول ریختم چه زمانی که 5.0.1 بود چه حالا که 6.0.1 هستش کلید wifi هست اما حالت کم رنگ داره و نمی زاره روشن کنم
                              یه دور ریستور کنید اگه جواب نداد مشکل سخت افزاری هست و باید ببرید پیش تعمیر کار زده no wifi درسته؟
                              Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                                فکر کنم میشه اون سوال ها رو عوض کرد!(درست یادم نیست!)
                                اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم خیلی وقته که درگیر این موضوع هستم

نظر

صبر کنید ..
                                X