اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• می خوام با tiny umberla بگیرم که داشته باشمش
    ولی نمی دونم چطوری می گیرند

نظر

• نوشته اصلی توسط Forrest Gump نمایش پست ها
      می خوام با tiny umberla بگیرم که داشته باشمش
      ولی نمی دونم چطوری می گیرند
      http://www.i-phone.ir/forums/thread58997.html

نظر

• سلام
        می خواستم دو نرم افزار برای آپید جیلبریک شده بهم معرفی کنید
        1- برنامه ای برای باز کردن اسناد آفیس با پشتیبانی از فارسی (البته روی دستگاهم برنامه Quickoffice نصب است ولی جمله های فارسی را درست نمایش نمیده و به هم ریخته است)
        2- برنامه مرور گر اینترنت که بتونه . . .ترینگ را عبور بده.
        با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط KINGROID نمایش پست ها
          سلام
          1- برنامه ای برای باز کردن اسناد آفیس با پشتیبانی از فارسی (البته روی دستگاهم برنامه Quickoffice نصب است ولی جمله های فارسی را درست نمایش نمیده و به هم ریخته است)
          با تشکر
          درخواستتون رو در این تاپیک مطرح کنید :
          http://www.i-phone.ir/forums/thread13325.html

نظر

• سلام من به يه مشكل اساسي برخورىم
            آیپدم دیگه به اینترنت وصل نمی شه
            5.1.1

نظر

• دوستان من یه مشکل عجیب غریب دارم با ایپدم!!! از موقعی که به 5.1.1 اپدیت کردم ، زمانی که به Wifi وصل میشه بدون اینکه برنامه ای باز باشه شروع میکنه به دانلود کردن.
              کسی میدونه علت چیه؟ من تمام گزینه هایی که تو ستینگ بود رو اف کردم ولی نمیدونم چه دردی با برنامه system statuse چک کردم میزد به سرور اپل و سرور فیس بوک وصل شده!!!!
              ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط dragon 2 نمایش پست ها
                دوستان من یه مشکل عجیب غریب دارم با ایپدم!!! از موقعی که به 5.1.1 اپدیت کردم ، زمانی که به wifi وصل میشه بدون اینکه برنامه ای باز باشه شروع میکنه به دانلود کردن.
                کسی میدونه علت چیه؟ من تمام گزینه هایی که تو ستینگ بود رو اف کردم ولی نمیدونم چه دردی با برنامه system statuse چک کردم میزد به سرور اپل و سرور فیس بوک وصل شده!!!!
                ممنون میشم راهنمایی کنید.
                معمولا به همون سروراى اف بى يا اپل و ميل وصله و خيليم چيزى دانلود نمى كنه فقط ناتيفيكيشن جديد يا ميل جديد رو بهتون ميگه يا با آيكلاد سينك ميكنه

اگه كمكى كردم تشكر فراموش نشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط KINGROID نمایش پست ها
                  سلام
                  با تشکر
                  از مرورگر uc browser استفاده كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط vre نمایش پست ها
                    سلام من به يه مشكل اساسي برخورىم
                    آیپدم دیگه به اینترنت وصل نمی شه
                    5.1.1
                    يعنى چجوري؟؟؟!!!
                    از وقتى آپديت كردين اينجورى شد؟؟؟

نظر

• حدسی که خودم میزدم درست بود این موضوع خیلی بودار تر از این حرفاست.
                      به یکی دوستام که اونم ایفون 4s داره گفتم تست کنه و اون هم همین مشکل رو داشت شما هم تست کنید ، اول از همه تا اونجایی که تحقیق کردم حتی کسایی که مک بوک و.. هم دارن با این مشکل مواجه هستند.
                      جالبیش اینه که معلوم نیست این سرور اپل برای چیه؟ icloud ؟؟
                      این سرورش هست چی بخواین و چه نخواین بهش وصل میشین
                      st11p01st-courier084-bz.push.apple.com
                      st11p01st-courier085-bz.push.apple.com
                      و برای اینکه ببینید موضوع عجیبیه این 2 تا تاپیک رو بخونید:
                      many connections to *bz.push.apple.com - MacRumors Forums
                      https://discussions.apple.com/thread...art=0&tstart=0

من با ف یلتر کردن incoming و outgoing ای پی این سرور عجیب غریب که به صورت http://17.172.232.199/ هست تونستم جلوی هدر رفتن ترافیکم رو بگیرم.
                      ویرایش توسط Dragon 2 : https://i-phone.ir/forums/member/38889-dragon-2 در ساعت 16-06-2012, 07:40 PM

نظر

• سلام دوستان.
                        یک سوال:
                        من الان می خوام از بخش فریم ورها، برای آیپد ۲ فریم ور اصلی دانلود کنم. منتهی سه مدل آیپد اونجا بود:
                        WiFi که معلومه چیه. GSM هم احتمالا سیم کارت خور هست. ولی CDMA چیه؟ و من بین GSM و CDMA کدام رو باید دانلود کنم؟ دستگاه ipad2 3G هست.
                        پیشاپیش ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط asheghe_bidell نمایش پست ها
                          سلام دوستان.
                          یک سوال:
                          من الان می خوام از بخش فریم ورها، برای آیپد ۲ فریم ور اصلی دانلود کنم. منتهی سه مدل آیپد اونجا بود:
                          WiFi که معلومه چیه. GSM هم احتمالا سیم کارت خور هست. ولی CDMA چیه؟ و من بین GSM و CDMA کدام رو باید دانلود کنم؟ دستگاه ipad2 3G هست.
                          پیشاپیش ممنون
                          cdma اون هایی هستند که سیم کارت نمیخورن .

نظر

• باطری ایپد ۲ خیلی ضعیف شده یک ساعته شارژ میشه و در حالت استندبای ۲۴ ساعت دووم میاره کمک کنید ریستور هم کردم درست نشده

نظر

• نوشته اصلی توسط makina نمایش پست ها
                              باطری ایپد ۲ خیلی ضعیف شده یک ساعته شارژ میشه و در حالت استندبای ۲۴ ساعت دووم میاره کمک کنید ریستور هم کردم درست نشده
                              يه بار ريستور كنيد و بكاپ رو برنگردونيد . ببينيد چه نتيجه اي ميگيريد . ( جيلبريك هم نكنيد .)

نظر

• دوستان من آيپد 2 روي 5.1.1 جيلبريك كردم وقتي دستگاه رو كه خاموشه روشن ميكنم آيكنن ها بهم ميريزه

نظر

صبر کنید ..
                                X