اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    با يه مشكل جدي روبرو شدم كمكم كنيد.
    من آيپد 2 دارم كه جيل هم نشده و تاحالا برنامه هاي سايت اپل رو دانلود ميكردم كه با آيتونز هم سينك ميكرد. خواهرم آيپد خريده و براش جيل كردند و كلي برنامه ريخته بودند (كلي هم پول گرفته بودند) كه من وقتي به آيتونز لپ تاپش وصلش كردم و سينك كردم همه برنانه هاش پريده! و شده مثل آيپد نو!
    حالا چيكار ميتونم بكنم آيا Back up برنامه ها روي كامپيوترش نيست و اگر هست چطوري برشون گردونم؟

نظر

• يه سوال ديگه هم دارم آيا ميشه برنامه هاي يه آيپد رو روي آيپد ديگه ريخت؟ منظورم هم برنامه هاي دانلود شده از اپل و هم برنامه هاي ريخته شده توسط فروشنه هاست.

نظر

• سوال اول:
        نباید این کارو میکردی و باید قبلش با ifunbox برنامه هاتو استخراج میکردی و دیگه راه برگشتی نیست اگه فایل برنامه ای رو ایتیونز سیستمت نباشه با سینک کردن همش پاک میشه.
        سوال دوم:
        برنامه هایی رو که با اپل ایدیه خودت گرفتی میتونی واسه دیگران بریزی البته فقط رو سیستم خودت و با ایدیه خودت پس با این حساب طرف مقابل نمیتونه برنامه هارو آپدیت کنه.

نظر

• خوب با اين حساب كسي اگر آيپدت رو جيل كرده باشه و برنامه ريخته باشه (كه Back up نداري) نميتوني ازشون back up بگيري؟ و نبايد سينك كني؟ اونوقت اگر به آيتونز كامپيوتر وصلش كني براي ريختن عكس و موزيك خودبه خود سينكش نميكنه؟؟

نظر

• اون موقع چون جیلبریک هست میتونی با ifunbox برنامه هاتو استخراج کنی..البته تا جایی که من اطلاع دارم این جواب رو حتمی در نظر نگیر.
            برای ریختن موزیک و عکس ربطی به برنامه نداره شما تیک apps اگه برداری کاری با برنامه هات نداره.
            مختصر و مفید بگم اگه تیک هر چی رو تو ایتیونز بزنی همگام سازی میکنه با لایبری اگه بود که بود اگه نبود پاک می کنه.
            ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 12-02-2012, 04:10 PM

نظر

• درود.من درباره ایپد 3 تا سوال داشتم
              1.ایپد اکبند رو چجوری باید اول بار شارژ کرد؟
              2.امکان عوض کردن قاب ایپد وجود داره؟
              3.تم های ایفون و ای پد یکی هست یا نه؟؟چرا تم برای ایپد نیست؟؟؟؟؟؟/
              ممنون
              ویرایش توسط q_azy : https://i-phone.ir/forums/member/4281-q_azy در ساعت 12-02-2012, 05:21 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط q_azy نمایش پست ها
                درود.من درباره ایپد 3 تا سوال داشتم
                1.ایپد اکبند رو چجوری باید اول بار شارژ کرد؟
                2.امکان عوض کردن قاب ایپد وجود داره؟
                3.تم های ایفون و ای پد یکی هست یا نه؟؟چرا تم برای ایپد نیست؟؟؟؟؟؟/
                ممنون
                ايپد به خاطر نوع باتري كه داره فرقي نداره چجور شارژ كني ولي هيچ وقت نزار وقتي شارژت به ١٠٠ رسيد بمونه تو برق براش ضرر داره

نه نميتوني قاب عوض كني

ايپد و ايفون تمشان فرق داره به خاطر استقبال كم تره

نظر

• ممنون به خاطر پاسخگویی دقیق و بموقتون.شرمنده یه سوال فراموش کردم بپرسم.بازی ها و برنامه های آیفون و آیپد با همون حجمی که هستند حافظه دستگاه رو اشغال میکنن یا کمتر؟؟منظورم اینه که مثلا فیفا 12 حجمش 1 گیگ هست بعد از نصب هم همون 1گیگ فضا اشغال میکنه یا نه؟؟؟؟
                  بازم ممنون

نظر

• بیشتر از اون حجمی که تو کامپیوتر هستند رو اشغال میکنن.
                    برا دیدن حجم اشغال شدشون میتونید به مسیر زیر بریدالبته در ورژن 5 به بالا)
                    setting/general/usage

نظر

• دوستان ببخشید کسی نیست جواب مارو بده
                      من عرض کردم برنامه رو از سایتهایی مثل مدیافایر که از اینستالوس متاسفانه نصب نمیکنه گرفتم رفته توی پوشه دانلود با ifile متاسفانه که میزنم نصب نمیشه در حالیکه فایلهایی که گرفتم پسوندشون ipa هستش ولی نصب نمیشن یعنی توی منویی که باز میشه گزینه installer متاسفانه نداره کسی دلیلش رو میدونه چجوری بای این فایلها رو نصب کنم

نظر

• ایپد 2 بعد از جیلبریک همیشه روی سیف مود می مونه !!!!!
                        چکار باید بکنم؟؟؟؟؟

نظر

• یه برنامه از سیدیا گرفتی که ناسازگاره همونجوری تو حالت سیف مود برو تو سیدیا پاکش کن درست میشه.

نظر

• درود.وقتی ایپد اکبند و نو رو باز میکنیم نیاز به اتصال به ایتیونز داره برای فعال شدن یا نه ؟؟؟؟؟ممنون

نظر

• بله در اصل نیاز به اکتیو شدن داره.
                              حالا اگر ورژن 5 به بالا باشه میتونید با wifi هم اکتیوش کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                                بله در اصل نیاز به اکتیو شدن داره.
                                حالا اگر ورژن 5 به بالا باشه میتونید با wifi هم اکتیوش کنید
                                ممنون.آخه یکی از دوستانم ایپد اکبند که خریده فعال بوده؟؟؟؟این میتونه یه کلاهبرداری باشه؟؟؟؟یا نه واقعا اکبند هست؟؟؟روگش پلاستیکیش رو هم داره.

نظر

صبر کنید ..
                                X