اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام به همه ی دوستان
    من ipad 2 3g 4.3.3 دارم البته جیل بریک شده وقتی کابلمو میزنم به کامپیوتر itunes دستگاه رو نمی شناسه
    متن error :
    could not connect to this ipad because an unknown error 0xe8000065
    کسی میدونه چی شده . در ضمن با ifunbox , iphone explorer هم دستگاه رو نمی شناسه ...

نظر

• آقا چه جوری میتونم کلا از شر mobile view تو سافاری راحت شم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط MJS نمایش پست ها
        آقا چه جوری میتونم کلا از شر mobile view تو سافاری راحت شم ؟
        مرورگر SkyFire یا Downloads HD رو نصب کنید.

من بشخصه این Downloads HD رو پیشنهاد میدم سرعتش فوق العادست

نظر

• دوستان اسم برنامه ارسال مسیج تو آیپد؟؟؟ سورس؟؟؟ وضعیتش از لحاظ قیمت؟؟؟ کرکش موجوده؟؟ کار میده؟؟؟؟
          همین دیگه...

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• دوستان من اگه از انگلیس آیپد2 3g بگیرم ، با توجه به اینکه تا 2 هفته دیگه که میرم حتما" بهم 4.3.5 میرسه ، میتونم جیلبرک کنم ؟
            و دیگه اینکه الان آیپد2 فلش میخوره؟

نظر

• دوستان سلام .
              من همین دو دقیقه پیش جیلبریک کردم و طبق دستورات تاپیک همین انجمن . ظاهرا هم انجام شده ولی الان سافاری هیچی دانلود نمیکنه و ویندوز هم نمیشناستش . مشکل کجاست ؟ وین هم 7 هست . ممنون میشم کمک کنید هر چه سریع تر !

نظر

• سلام دوستان من یه ایپد2 دارم که از xsellize روش swirly mms نصب کردم سایدیا ریست خواست منم زدم حالا رو ارم سیب مونده چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamzad00 نمایش پست ها
                  سلام دوستان من یه ایپد2 دارم که از xsellize روش swirly mms نصب کردم سایدیا ریست خواست منم زدم حالا رو ارم سیب مونده چیکار کنم؟
                  ببینید اگه ifunbox یا hphone pc suite آیپد رو شناسایی میکنه ، اون برنامه رو پاک کنید ، اگه نه که باید ریستور کنید
                  نگران فردایت نباش ...
                  خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                  ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                  اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط f0x
                    اگر آيپد دو داريد
                    براي دانلود با سافاري بايد
                    safari download manager
                    رو نصب كنيد
                    منظورتون اينه كه وقتي آيپد رو به پي سي وصل ميكنيد
                    آيتونز نميشناسه؟

" tapataking مصطفي "
                    لینک دانلود سافاری منجر رو میشه بذارید .

بله یعنی انگار یک دوربین رو به کامپیوتر وصل کردی . اصلا به اسم دوربین میشناستش.

نظر

• نوشته اصلی توسط iParsa نمایش پست ها
                      لینک دانلود سافاری منجر رو میشه بذارید .

بله یعنی انگار یک دوربین رو به کامپیوتر وصل کردی . اصلا به اسم دوربین میشناستش.
                      خوب همه محصولات اپل همینطوریه دیگه ! شما آیتونز نصب کنید ، ifunbox نصب کنید تا بتونید برنامه و عکس و ... بریزید داخلش !

سافاری دانلود منیجیر رو هم میتونید از سورس انجمن دریافت کنید
                      نگران فردایت نباش ...
                      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام به همه
                        بالاخره بعد از مقاومتهای زیاد اومدم سمت محصولات اپل و مثل ... پشیمونم
                        یه ipad 2 گرفتم که به خاطر عدم مهارت کافی تو خرید و عدم دقت فریمورش 4.3.2 هست و الان برای جیل کردن ریستور کردنش نمیتونم به 4.3.3 ارتقاء بدمش و تنها ورژن ممکن 4.3.5 هست...
                        نه shsh ازش گرفته میشه و نه جیلبریک میشه
                        دوستان کسی میتونه کمکی بهم بکنه؟ خبری از جیل شدن 4.3.5 برای ipad 2 یا جیل شدن 4.3.2 ندارین؟
                        به نظرتون حالا که shsh رو ندارم عاقلانه است که به 4.3.5 آپگریدش کنم؟
                        ممنون از همه

نظر

• نوشته اصلی توسط manuelcalavera نمایش پست ها
                          دوستان من اگه از انگلیس آیپد2 3g بگیرم ، با توجه به اینکه تا 2 هفته دیگه که میرم حتما" بهم 4.3.5 میرسه ، میتونم جیلبرک کنم ؟
                          و دیگه اینکه الان آیپد2 فلش میخوره؟
                          یعنی کسی نیست جواب بده جدا" ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط manuelcalavera نمایش پست ها
                            یعنی کسی نیست جواب بده جدا" ؟
                            دوست عزیز پشت جعبه ipad رو نگاه کنید اگر قسمت شبکه نوشته GSM در ایران کار می کنه اگر نوشته CDMA کار نمی کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud_119592 نمایش پست ها
                              سلام به همه
                              بالاخره بعد از مقاومتهای زیاد اومدم سمت محصولات اپل و مثل ... پشیمونم
                              یه ipad 2 گرفتم که به خاطر عدم مهارت کافی تو خرید و عدم دقت فریمورش 4.3.2 هست و الان برای جیل کردن ریستور کردنش نمیتونم به 4.3.3 ارتقاء بدمش و تنها ورژن ممکن 4.3.5 هست...
                              نه shsh ازش گرفته میشه و نه جیلبریک میشه
                              دوستان کسی میتونه کمکی بهم بکنه؟ خبری از جیل شدن 4.3.5 برای ipad 2 یا جیل شدن 4.3.2 ندارین؟
                              به نظرتون حالا که shsh رو ندارم عاقلانه است که به 4.3.5 آپگریدش کنم؟
                              ممنون از همه
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread44563.html

نظر

• عزیز لینک اشتباهه... سرچ هم کردم چیزی پیدا نکرد...
                                درمورد قسمت دوم سوالم هم میشه یه راهنمایی کنین؟
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X